Керамична преса за коса! - 6

  • 152 745
  • 743
  •   2
Отговори
# 660
  • Пловдив
  • Мнения: 494
Благодаря за съветите, чудесни сте!
Значи засега Philips Moisture Protect, но ще изчакам черния петък да видя какво ще е намалението за gammapiu, diva, ghd като преси.
Междувременно ще ви чета, изчетох всички теми иначе.. от 2 месеца чета, но пак питам понеже има супер много модели и грам не разбирам.

Кога ще са намаленията?

# 661
  • Мнения: X
Не бих си купила ghd или iso beauty.

# 662
  • Мнения: X
babababa12, и аз като теб чета и избирам и май се насочих към Phillips Moisture. Хайде дано ни я намалят скоро  Laughing
Иначе черния петък май ще е на 23 ноември тази година

# 663
  • Мнения: 54
Дааа, черния петък ще е на 23 ноември. А пресата Philips Moisture Protect е около 156лв в технополис, но я има за 90лв в олх ползвана броени пъти, но не знам дали е удачно да се купи така и дали нищо им няма втора ръка...

 Пресата gamma piu rainbow antistatic я намерих за 99лв в един сайт и ми допада, но не мога да разбера дали плочите са от керамика? Защото моята коса си е смотана и ми се иска поне да са керамични, не титаниеви или друго. Просто не успявам да открия инфо.

Значи ghd отпада...

# 664
  • Мнения: 54
gamma piu за която говорихме с титаниеви плочи... в един забутан сайт го уточнили, четох че той е за по гъсти и непокорни коси... и някак реших че за моята керамика е по щадящо.. има ли нещо вярно?

# 665
  • Мнения: X
gamma piu за която говорихме с титаниеви плочи... в един забутан сайт го уточнили, четох че той е за по гъсти и непокорни коси... и някак реших че за моята керамика е по щадящо.. има ли нещо вярно?
Вярно е,но все пак има регулатор за температурата и не мисля че ще имаш проблем.
В този сайт който ти пратих има и с керамични плочи,на малко по-висока цена,погледни ги Wink
150 градуса ще са ти перфектни.

# 666
  • Мнения: 54
Намерих нова loreal steampod за 220 лв... дали е добра покупка? С карта от чужд сайт... четох едно ревю че не изправя като титаниевите но хидратира косата и не я изтощава така...

# 667
  • Мнения: X
А аз пък знам,че парата сварява косата,не бих си купила преса,която може да вари ориз Grinning

# 668
  • Мнения: 54
И мен това ме притеснява...
Но и тук много я хвалят... но яко ще съсипе косата по-добре не... ще набележа преси и чакам черния петък... даво дотогава намеря нещо като за мен.
Тази rainbow gamma piu е супер, но ме е страх да не ми съсипе косата.

# 669
  • Варна
  • Мнения: 4 444
Категорично отричам, че Steampod-а ми е съсипала, сварила и т.н косата. Другите преси я изпичат, нали? Така че, печена, сварена, все е топлинно третиране на около 180-200 градуса! Както гладенето с пара облекчава и ускорява процеса, така и изравянето под пара става по-бързо и гладко. Разбира се, винаги трябва да се ползва подходяща за косата козметика. Моята е гъста, с дебел косъм и ползвам крема Steampod. От едната страна до плочата си има и гребенче, което допълнително улеснява обработката. За тънка коса си имат мляко. Ползвала съм и други преси- няма никаква база за сравнение с Rowenta-та. Моята я взех за около 100 паунда, плюс крем по време на миналогодишните намаления. Така че, 220 лв е добра цена.

# 670
  • Мнения: X
И мен това ме притеснява...
Но и тук много я хвалят... но яко ще съсипе косата по-добре не... ще набележа преси и чакам черния петък... даво дотогава намеря нещо като за мен.
Тази rainbow gamma piu е супер, но ме е страх да не ми съсипе косата.
Не мисля,че ще ти съсипе косата.Ето как изправя:
https://www.youtube.com/watch?time_continue=39&v=8Cz-Gbhi9Fk

# 671
  • Мнения: 54
Благодаря! Поръчвам! Ще пратя снимки преди и след като имам пресата! Мерси за включването на Blue Torquoise!

# 672
  • Мнения: 5 141
На babyliss pro препоръчвам горещо, но от професионалните серии elipsis 3000 (с  керамични плочи от селена ес я поръчах), страхотна преса, loreal steampod също невероятна, на ghd имах голям минус е това, че няма регулатор на температурата, имах чувството, че ми пържеше косата. Kiepe имах, не ми хареса, от ремингтън също не бях впечатлена, corioliss два модела имах също не ми харесаха.

# 673
  • Мнения: 366
Пак с включвам аз, все още съм в чуденка за пресата, която да избера. Бях се спряла на Филипс, защото сегашната ми преса е на Филипс, но много стар модел, карам с нея около 8 год. (без нито една забележка през този период, все още си работи отлично). Мислих за Philips Moisture, но на няколко места прочитам не особено добри мнения, за това, че не е стабилна.. Подчертавам, че не съм я виждала наживо.
Мислих доста и реших да спестя повече пари и да си закупя професионална преса, и без друго я ползвам с години след това. Спряла съм се на Diva Radiant Shine. Въпросът ми е, ако някой от форума я има, върши ли работа и за направа на хубави къдрици?

# 674
  • Мнения: X
DIVA си купи без да се замисляш Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт