Керамична преса за коса! - 6

  • 152 917
  • 743
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 2 562
katislava,лятото и аз проявих интерес.Навиха ми няколко кичура.След това си купих на ремингтън конусовидна маша и постигам същия ефект.Има много видове,трябва просто да решиш колко големи спирали искаш  Wink

# 91
  • Мнения: 13
Здравейте, мооля Ви за помощ, понеже се колебая между 2 преси и не мога да реша коя да си взема.
Ето ги и тях:
1. http://www.remington.bg/presi-za-kosa/presa-za-kosa-s-perleno-po … -s9500-pearl.html
2. http://www.remington.bg/presi-za-kosa/presa-za-kosa-remington-s6 … eek-and-curl.html

Вие какво мислите? За втората прочетох доста добри отзиви. Аз милсех да си
взема тази с перленото покритие, но в официалния сайт на Ремингтон видях доста лоши коментари и оплаквания от това че доста се чупели.. Тааа моля дайте ми съвет и много ще се радвам ако има отзиви за тази с перленото покритие. Аз се водя от идеята, че щом цената е по-висока значи и качеството е по-добро.
П.П. Също така бих искала да попитам какво ще рече "Подвижни плочи"?
Ще съм много благодарна всякакви мнения и съвети Simple Smile Simple Smile

# 92
  • Мнения: 12
bubka:) благодаря за мнението.Моята коса не държи много обработки,а тези къдрици дълго се запазиха.Ти коя маша си взе,че видях два модела конусовидна?Гори ли ти косата и какви стилизанти ползваш?Май множко ми станаха въпросите Embarassed bouquet

# 93
  • София
  • Мнения: 30 253
Йоана Добрева, аз съм с номер 2 и съм доволна. Назад в темата имаше и други мнения за тази преса.

# 94
  • Мнения: 2 562
bubka:) благодаря за мнението.Моята коса не държи много обработки,а тези къдрици дълго се запазиха.Ти коя маша си взе,че видях два модела конусовидна?Гори ли ти косата и какви стилизанти ползваш?Май множко ми станаха въпросите Embarassed bouquet
Не зная модела,нямам кутията в момента за съжаление Confused Която и да вземеш все ще е хубава.Навивала съм се броени пъти.Ползвам професионални продукти за коса и винаги термични кремове,затова не съм имала поражения  Peace

# 95
  • Мнения: 13
Йоана Добрева, аз съм с номер 2 и съм доволна. Назад в темата имаше и други мнения за тази преса.


Много ти благодаря прегледах мненията Simple Smile

# 96
  • Мнения: 13
П.П. Много ме интересуват мнения за тази преса: http://www.remington.bg/presi-za-kosa/presa-za-kosa-s-perleno-po … -s9500-pearl.html ? Много моля за някакъв отзив.. Simple Smile Благодаря предварително!

# 97
  • Мнения: 12
bubka:) благодаря за мнението.Моята коса не държи много обработки,а тези къдрици дълго се запазиха.Ти коя маша си взе,че видях два модела конусовидна?Гори ли ти косата и какви стилизанти ползваш?Май множко ми станаха въпросите Embarassed bouquet
Не зная модела,нямам кутията в момента за съжаление Confused Която и да вземеш все ще е хубава.Навивала съм се броени пъти.Ползвам професионални продукти за коса и винаги термични кремове,затова не съм имала поражения  Peace
bouquet

# 98
  • Мнения: 2 562
Сега вече мога да видя,пише Remington professional silk curling wand .Няма друго  Wink

# 99
  • София
  • Мнения: 30 253
Аз съм с "CI98W1 SILK" и съм доволна.

# 100
  • Мнения: 12
bubka:), missence благодаря ви  bouquet Ще помисля още,а и може все някой да се включи с мнение за Golden Curl http://www.golden-curl.com/

# 101
  • София
  • Мнения: 2 063
Понеже упорито проучвам пресите и се спрях на кератиновата на ремингтън, искам да попитам ммомичетата, които я имат следното:
1. Може ли да се правят къдрици с нея?
2. Подходяща ли е за оформяне на обем в горната част на косата?
3. Понеже така или иначе съм с права, доста твърда и остра коса и умея да я оформям достатъчно добре със сешоар, но проблемът ми е, че обикновено след едно преспиване се губи обема, та въпросът ми е дали пресата ще ми осигури по-дълготрайно оформяне?
 До сега не съм ползвала у дома, а и фризьорът ми ползва само сешоар , затова се колебая. Същевременно ми е омръзнало да я суша с часове, за да я оформя, а пък чета, че с хубава преса оформянето ставало по-бързо.
Давайте мнения, моля!

# 102
  • Мнения: 1
И аз искам да нуча повече мнения за тази преса. Този кератин вътре в пресата ли е или се слага допълнително? Също се интересувам от тази на rowenta с пречупеното рамо. Ако някой я е ползвал да сподели лесно ли се постига обем с нея.

# 103
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
За почитателите на  къдрици.Не е точно преса., но не бях го определила и като маша.По скоро е апарат.Захваща се снопчета с коса и тя автоматично се навива след като мине необходимото време следва звуков сигнал. за няма и десет минути се сдобих с естествени къдрици.косата ми е средно дълга.Встщност мен ме направи единадесетгодишната ми дъщеря, която гореше от желание да се пробва.
уредът е лесен за използване. Има 3 степени   два вида къдрици(завити наляво или на дясно), и по избор къдрица с пара.
Функцията  за използване на пара позволява в приемника,  където се поставя водата  да се добави  и някаква грижа за косата.Ампули за блясък,  витамини кератин по избор.
.Използвах апарата в събота,  къдриците все още не са мръднали.Пробваме средна степен на температура, пара и кератин, добавен към водата.Къдриците стават като показаната.

Последна редакция: пн, 16 ное 2015, 18:28 от sl

# 104
  • Мнения: 25
Здравейте,във Варна в Гранд мол на щанда на Golden Curl ми изправиха цялата коса с тази преса с титаниево покритие и останах много доволна.Косата ми стана мека и изглеждаше много гладка и подредена.На мен също ми предложиха цена от 170 лв за пресата,като казаха,че цената е била промоционална ,а иначе в официалният им сайт пресата е 271 долара.Интересува ме някой купил ли си е тази преса и какви са отзивите Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт