КГБ = Клуб на Готините Баби - 157.

  • 74 555
  • 742
  •   1
Отговори
# 45
  • У дома във Варна
  • Мнения: 38
Дидия , ти си ненадмината! Браво за яйцата, а за козунаците нямам думи! smile3501

# 46
  • София
  • Мнения: 4 177
Кари, честит ви рожденик! Да е жив и здрав!

Ега Мега, честит ви рожденник на патерица! Много здраве и весело  детство!

# 47
  • Мнения: 894
Всички правят козунаци ,аз засаждам теменужки!
Скрит текст:

# 48
  • София
  • Мнения: 4 177
Иви, аз вчера гледах теменужки на пазара, но бая се зачудих. Не съм гледала на терасата и не знам като прецъвтят после какво се прави.

# 49
  • Мнения: 894
Римарче като прецъфтят ги махам и садя  в саксийките мушкато, но с тях сега терасата ми грейна Вчера ги видях по 0.80 ст от градински център и си ги взех.

# 50
  • София
  • Мнения: 4 177
Римарче като прецъфтят ги махам и садя  в саксийките мушкато, но с тях сега терасата ми грейна Вчера ги видях по 0.80 ст от градински център и си ги взех.

Тук е още студено и нищо на съм изнасяла

# 51
  • София
  • Мнения: 1 529
 Вчера и аз купих от Женски пазар теменужки. Занесох и на майка. .Те виреят на студено. Няма страшно и ноември съм гледала пред Народното събрание насадени. Аз в градината ще ги садя. Те обичат да са нагъсто, и в градината като прецъфтят се засяват и обновяват. За балкон знам ,че Луси има много.
  Миналата година сях в саксия семе ,с идеята да разсаждам,но поникна само 1 коренче. Зарекла съм се семена от Кауфланд никога. Рано сутринта пристигнахме при майка,мъжете обърнаха част от градината. Засадихме малко картофи. Преди час се завърнахме. А вие месите ,боядисвате. Отивам в ъгъла да се срамувам. Embarassed

# 52
  • София
  • Мнения: 16 016
Каролин, да е жив и здрав зетя! Да се слушате и разбирате и да идвате тук всички.
  bouquet
Шпунц, не ходи в ъгъла. То няма как всички да правим вкусни красоти.
Нали и магазинските козунаи някой трябва да ги купува. Приеми, че поддържаме икономиката и хранителната промишленост.
Аз направих дробсърмата и даже я дегустирах. Бутчето е омазано с подправки, загърнато с много пресен лук и отлежава. Утре сутринта го мятам във фурната. В чугунената тенджера хем се задушава, хем се пече. Козунака е купен и мирише вкусно, облизвам му се.
И след Великден ще хапваме редовно, няма нужда утре да се надяждаме с всичко.

# 53
  • Мнения: 4 369
Айша, вече ми замириса на печено агнешко само като те чета! И аз утре сутринта го слагам във фурната, правя дроб сърмата и едни земелчета. Ще има и скара и др. гарнитура, защото големия ми син и снахата не  близват агнешко. И те ще помагат с тяхната печка, че няма да стигне времето всичко да печа в моята. На всеки гост, трябва да има меню според вкуса  му Peace
Иви, и аз др. години на пролет садя теменужки, но много израстват и не ги харесвам. Озеленителка ми каза да купя есента и да ги насадя. Преживяха си зимата и сега са цвят до цвят. Стоят ниски и много съм доволна. Ако сколасам ще ги снимам.
На пазара имаше петунии, но аз си купих 6 броя цъфнало мушкато - 2 бели, 2 ярко червени и две цикламени. Сложих ги по две в сандъчета и ми красят единия прозорец и терасата към улицата. Изръсих се , но пък заслужавам, защото успях да изчистя и сложа в ред цялата къща.  Даже днес успях и един килим да изпера.
Моите мушкато ги поливам с тор за цъфтящи и когато цъфнат и тях ще изнеса навън. Вчера садих иглики и др. цветенца, които ми подариха една приятелка и една съседка.
Шпунц, и вие сте отметнали селскостопанска работа. Тя няма свършване и  е най-неблагодарната. Така, че трябва да си доволна от свършеното и излизай от ъгъла  Wink
Пожелавам на всички приятна вечер и утре рано сутринта с нови сили да довършим започнатото  Peace

Кари, много здраве, късмет, радост, щастие, пари за  твоя зет   bouquet

# 54
  • София
  • Мнения: 8 369
Хайде и аз да се похваля днес какви ги натворих. Омесих два вида козунак-нормален и ненормален. Wink Втория е с маскарпоне, щото баба ми по Трънско все с маскарпоне е месила Joy. Като за пръв път стана много добре. Обикновенният също стана добре. Колко приятно миришеше у дома...е това е целта на занятието. След обяд се разходихме до Александър Невски, погледахме как се построяват колите на разните телевизии, за да можем довечера да гледаме службата. Бяхме с едни приятели, поседнахме на кафе във Виенската сладкарница, хапнахме и разни вкусни кремчета, и се прибрахме. Сега да ви нагледам и ще започвам малко подготовка за утрешният празничен обяд. Ще сваря матРиала за агнешката супичка, за дроб сърмата, ще шпиковам бутчето с пресен чесън и зърна черен пипер и това е. Утре довършителните работи.

КАРИ, поздравления за зетко! Да е жив и здрав, внимателен и отзивчив, отговорен и всеотдаен! Желая му още късмет и успехи!!! newsm10

Ако имам време, пак ще ви навестя wavey

# 55
  • Мнения: 894
Диди козунакът ти е 6+ newsm10 newsm10  love001

# 56
  • София
  • Мнения: 8 369
Момичетааааа, ХРИСТОС  ВОСКРЕСЕ!!!


ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ НА ВАС И СЕМЕЙСТВАТА ВИ!

# 57
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Христос Воскресе!!!

Воистина Воскресе , Фло!  Heart Eyes

# 58
  • Мнения: 1 563
Христос Воскресе!
Нека светлината на Неговото воскресение озари живота ни!








Кари Hugчестит рожден ден на зетко ! Да е жив , здрав , щастлив и все така грижовен и внимателен баща ,съпруг и зет !



Фло, Жабче   Христос Воскресе ! easter easter easter easter

# 59
  • София
  • Мнения: 1 529
Честито Възкресение Христово! Нека запалените свещи във Великденската нощ осветят душите и сърцата ни и пламъка на любовта и добротата изпълват живота ни!
Кари зет като мед,да ви е жив и здрав.

Честит имен ден на ,който има такъв . У нас Велико и Велизар.

Общи условия

Активация на акаунт