Колко време преди раждане...

  • 1 394
  • 32
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 042
И двамата ги усещах непрекъснато докато не се  родиха. Grinning Първото родих на термина, а второто два дни след термина.

# 16
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Луси пък спря да мърда, не знам, може би седмица преди раждането, не помня честно, но си спомням, че се притеснявах!
Иди да те видят!

# 17
  • Мнения: 252
и аз я усещах до последно - докъто не ми започнаха контаркциите и не отидох в болницата там вече ми се губи

# 18
  • Мнения: 2 271
И аз си я усещах до самото раждане.Когато започнаха контракциите вече не.Ама с този твърд корем няма как.

# 19
  • Мнения: 3 356
Изобщо не се е спирал до раждането.Риташе с пълна сила.

# 20
  • Мнения: 2 381
Усещах движенията й до пристигането ми в родилното.

# 21
  • Мнения: 69
Усещах я до края , дори по време на контракциите , но на операционната маса не помня . Аз лично много се притеснявах дали всичко е наред и ако се кротваше за около 2, 3 часа - лягях на страни и леко побутвах корема докато се размърда. Е , сега ми го връща и ме буди точно като заспя ама... smile3534
Щом се притесняваш отиди на ехограф, за твое успокоение, но съм чела , че в последните седмици се движат доста по- малко. Успех и леко раждане  bouquet

# 22
  • Мнения: 1 190
Усещах ги до края Peace

# 23
  • Мнения: 8 505
До края,но се движеше по-малко,защото вече и беше по-тясно.

# 24
  • Мнения: 46 526
И аз до края, но като влзязох в 9-тия вече бяха по-скоро ръгания, защото й беше тясно  Simple Smile

# 25
  • Мнения: 559
Аз ги усещах до последно.

# 26
  • Мнения: 2 663
Усещах го как се движи   до преди напъните

# 27
  • Мнения: 11 547
Баткото последните дни спря да мърда-роди се 7 дни след термина,а Бебка до последно я усещах -роди се 1ден преди термина.И двете деца се родиха нормално и им нямаше нищо.

# 28
  • Мнения: 3 537
Почти до края си го усещах Peace

# 29
  • Мнения: 1 410
На мен само веднъж ми се случи да не усещам движенията и веднага отидох на доктор. Както започна да ми пипа корема и така се размърда сладураната. Сигурно си е подремвала блажено, ама аз съм си шаши.

Общи условия

Активация на акаунт