Лидл ::63::

  • 95 624
  • 743
  •   1
Отговори
# 720
  • София
  • Мнения: 3 882
Взех тъмносинята туника. Не е кой знае какво, даже съжалявам, че я взех, но не ми се разправяше с връщане. Доста е дълга, висока съм 1,75 м, на по-ниските дами ще им е направо като рокля. Белите туники ми се сториха още по-дълги в магазина.
Купих си ексфолианта за лице и го пробвах, доволна съм.
Взех си и от розовия лакочистител, за него си знам, че е хубав, затова се запасих.

# 721
  • Бургас
  • Мнения: 167
Аз го ползвам от 2 години. Върши работа определено, освен петите може да почиства и кожички. За да има смисъл в по-дългосрочен план, трябва да се прави по-редовно. Отстраняването мъртвите клетки става на сухо и разбира се почистването не е така дълбоко, както при козметик. Не е инвестицията на живота ми, но става като закупено от някаква промоция за около 20лв. За мене е предимство, че е на ток, а не на батерии.  Peace

http://www.lidl.bg/bg/513.htm?action=showDetail&id=22257
Някой може ли да ми даде отзиви за този уред? Става ли за пилене на мъртвата кожа от петите?  Embarassed Че това ми е болната тема.

# 722
  • Мнения: 162
Отзиви за дамските блузки с якичка?
   и аз за тях се интересувам

# 723
  • София
  • Мнения: 9 961
Само да спомена, че от 7 ютии, 6 от тях са имали неравности по покритието (керамично). Седмата също имала дефект, но бил не на контактна повърхност...  Crossing Arms
Явно тук си пробутват второ качество  Naughty

# 724
  • Мнения: 69 239
Взех тъмносинята туника. Не е кой знае какво, даже съжалявам, че я взех, но не ми се разправяше с връщане. Доста е дълга, висока съм 1,75 м, на по-ниските дами ще им е направо като рокля. Белите туники ми се сториха още по-дълги в магазина.
Купих си ексфолианта за лице и го пробвах, доволна съм.
Взех си и от розовия лакочистител, за него си знам, че е хубав, затова се запасих.
Относно туниките - аз съм 1.60 и S-ката ми е таман. Скрива ми д-то тъкмо. По тялото е вталена.То си е туника, нормално е да са по-длъжки, точно такива са показани и на снимката в каталога Peace
Все пак това не е блуза Wink

Ако е по-широчка, може да се ползва и за нощничка...абе идеи всякакви

# 725
  • Мнения: 3 020
И аз исках тъмно синя S, никаква нямаше  Rolling Eyes На мен ми трябва за клинчета, та ще е идеално, ако ми покрива дупето, защото съм висока  Flutter

# 726
  • Варна
  • Мнения: 25 321
И аз исках синя на райета. Преди час ходих - никакви нямаше. накрая случайно забелязах под щендера паднала една червена S-ка и след малко чудене я взех. Не е дълга изобщо, в смисъл нормална дължина за туника.

# 727
  • София
  • Мнения: 10 344
Вчера вечерта в Слатина имаше от всички туники, само едноцветна тъмно синя, нямаше L.

Аз си взех от белите, според мен са чудни за нощнички.

Имаше и всички размери панталони и джегингс-и.

# 728
  • София
  • Мнения: 3 449
Не знам, момичета, може и да се е запушило нещо. Ще помоля ММ да я погледне. Благодаря!

# 729
  • Мнения: 161
Хайде да се отчета и аз с моите покупки. Вчера след много чудене си взех тъмно син панталон,който се окажа много удобен и днес ходих да си купя и бял. Доволна съм много! От козметиката взех ексфолиант който ме изненада много приятно,  вече ще купувам от него. Взех си и тоник(мисля че беше без алкохол ), но нещо не ме очарова, може би защото след като се намазах кожата ми миришеше много неприятно. Другите неща са все такива от които съм доволна и не взимам за първи път- шампоани, балсам, тоалетно мляко... В четвъртък съм за детски пижамки и чорапки Simple Smile

# 730
  • Бургас
  • Мнения: 10 833
Хич няма да се пробвам за туники,но в четвъртък ще отида за пижамките.За съжаление чак вечерта. Sad

# 731
  • Мнения: 69 239
Не знам, момичета, може и да се е запушило нещо. Ще помоля ММ да я погледне. Благодаря!

Ами аз тъкмо писах, и при мен пак се запуши и почна да върви трудно кафето. Че не видях къде ръчка ММ с иглата да отпушва ooooh! Очевидно при мен поне се запушват някакви дупчици, защото почва много трудно да тече, на капки и спира съвсем..Купувам Лаваца и Нова Бразилия мляно,в пакети, явно идва ситно... Rolling Eyes

Аз говорех за вталените туники, тези на раето са ми малко торбести и не ми стоят много добре..не че не се обзаведох с една червена де Mr. Green - все ще стане за вкъщи, за из квартала Laughing

# 732
  • Пловдив
  • Мнения: 2 802
Някой взел ли си е от топовете?

# 733
  • София
  • Мнения: 4 051
Аз го ползвам от 2 години. Върши работа определено, освен петите може да почиства и кожички. За да има смисъл в по-дългосрочен план, трябва да се прави по-редовно. Отстраняването мъртвите клетки става на сухо и разбира се почистването не е така дълбоко, както при козметик. Не е инвестицията на живота ми, но става като закупено от някаква промоция за около 20лв. За мене е предимство, че е на ток, а не на батерии.  Peace

http://www.lidl.bg/bg/513.htm?action=showDetail&id=22257
Някой може ли да ми даде отзиви за този уред? Става ли за пилене на мъртвата кожа от петите?  Embarassed Че това ми е болната тема.
Благодаря за информацията! Ако е писано, ще има една бройка за мен, ако не е  Party

# 734
  • София
  • Мнения: 10 466
 Peace И аз се нареждам за 1 бройка... Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт