Червила и гланцове, които не се разливат

  • 4 292
  • 48
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 436
А точно такав гланц търся и на 1 час ще съм доволна да издържи, а за повече още по добре. Нали не е комбиниран с червило Кейси, понеже в USA сайта ми излиза само в комбинацията.
Утре отивам да го търся. Мерси.

# 16
  • Мнения: 7 837
Имаше някаква комбинация при серията Endless, но специално него си го продават си го отделно  Simple Smile

# 17
  • Мнения: 341
Другото червило, с което оставам от сутринта до вечерта, независимо какво правя /храня се, пия кафе, облизвам се Laughing/, е Липфинити на Макс фактор. Единственият му недостатък е, че химията в него е много агресивна към нежната кожа на устните и обикновено след няколко дни употреба излющването им е неизбежно Sad

Определено това е червило, което наистина остава върху устните от сутринта до вечерта! При мен го няма този ефект на изсушаване и лющене на устните, може би твоите са по-чувствителни. Но аз не можах да свикна с усещането - определено не ми е комфортно с него, ако ще през 15 мин. да нанасям от балсамчето. Все си имам чувството, че съм си намазала гипс върху устните.

# 18
  • Мнения: 3 447
Да не би да става въпрос за гланцовете Katerina Arley? Щото, ако е тъй са добри, не ми се разливат, а и са без пари  Wink

Да, същото е, благодаря  Blush
Наистина са много добри гланцове. Мисля, че са със силикон, стоят по-скоро лепкави, отколкото мазни.
Иначе в момента ползвам едно орифлеймско червило, което ми е с идеална консистенция - много трайно, без  да е сухо.
По принцип ми се струва, че молива предпазава от разтичане.

# 19
  • Мнения: 5 317
Loreal Glam Shine,много съм доволна от него.

# 20
  • Мнения: 903
Аз пък съм мого доволна от гланцовете на севънтийн.Вече имам почти всички цветове и ги ползвам ежедневно.

# 21
  • Мнения: 131
Има едно дълготрайно на Лореал, опаковката му по-скоро прилича на спирала, ама ме мързи да отида да го видя как точно се казваше - та то е с блясък и е бетон. А ако ти е твърде сухо - купуваш си един балсам за устни и си пушка. За мен това е най-якото червило което съм ползвала.

# 22
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Преди да сложа червило слагам течен контур за устни. До момента в България съм намирала такъв само на ЧИФЕЛИ, скоро разбрах, че ИВ РОШ/е/ са пуснали подобни. Та именно тези дълготрайни контури + червило/гланц са убийствена комбинация. Не мърдат часове наред!
п.п. Ако някой е чувал и друга фирма да предлага тези контури нека сФирка, полудяла съм по тях.

# 23
  • Мнения: 5 317
Преди да сложа червило слагам течен контур за устни. До момента в България съм намирала такъв само на ЧИФЕЛИ, скоро разбрах, че ИВ РОШ/е/ са пуснали подобни. Та именно тези дълготрайни контури + червило/гланц са убийствена комбинация. Не мърдат часове наред!
п.п. Ако някой е чувал и друга фирма да предлага тези контури нека сФирка, полудяла съм по тях.

GOLDEN_ROSE,много ценна информация.  bouquet
Ще потърся такъв течен контур,не бях чувала досега,че има такова нещо...

# 24
  • вляво от асансьора
  • Мнения: 1 262
Преди да сложа червило слагам течен контур за устни. До момента в България съм намирала такъв само на ЧИФЕЛИ, скоро разбрах, че ИВ РОШ/е/ са пуснали подобни. Та именно тези дълготрайни контури + червило/гланц са убийствена комбинация. Не мърдат часове наред!
п.п. Ако някой е чувал и друга фирма да предлага тези контури нека сФирка, полудяла съм по тях.

Аз като малко невежа да попитам как се нанася т'ва чудо?Предполагам че щом е в течна форма, с някаква четка?А има ли си такава?А цветно ли е или безцветно, само да фиксира?
GOLDEN ROSE, сори, май много ми станаха въпросите, но наистина ме заинтригува. Grinning

# 25
  • Мнения: 436


това е на Yves Rocher. има го в 4 цвята:
Rosa
Braun
Kupfer
Purpur

аз ползвам на Artdeco ето този


води се перманентен

# 26
  • Sofia
  • Мнения: 6 952
Не е чак такова чудо - като очна линия, но за устни! Grinning

# 27
# 28
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Контурите за уста са като очна линия. Нанасят се лесно, изсъхват много бързо и няма махане! Аз ако съм с обикновено червило и молив  ги омитам за минути. Като  си сложа от тези контури и дълготрайно червило /ползвам на МАНХАТЪН/ няма мърдане по цял ден! Желязна комбинация, която ми решава ежечасните нанасяния на червило.
   Ще потърся и на АРТ ДЕКО, някой има ли идея къде се продават?
   ДЖИДЖИ, има ги в различни цветове, общо взето аз си падам по кафявата гама и съм доволна от тези, които ползвам

# 29
  • Мнения: 341
Ще потърся и на АРТ ДЕКО, някой има ли идея къде се продават?

Не ми става ясно от къде си, но ако си от София или градовете, в които има магазини Бонжур, те продават ARTDECO. В този на "Славейков" в София със сигурност имат ARTDECO, но ми се върти в главата, че в по-малките Бонжури ги няма.

Общи условия

Активация на акаунт