Червила и гланцове, които не се разливат

  • 4 319
  • 48
  •   1
Отговори
# 30
  • вляво от асансьора
  • Мнения: 1 262
Контурите за уста са като очна линия. Нанасят се лесно, изсъхват много бързо и няма махане! Аз ако съм с обикновено червило и молив  ги омитам за минути. Като  си сложа от тези контури и дълготрайно червило /ползвам на МАНХАТЪН/ няма мърдане по цял ден! Желязна комбинация, която ми решава ежечасните нанасяния на червило.
   Ще потърся и на АРТ ДЕКО, някой има ли идея къде се продават?
   ДЖИДЖИ, има ги в различни цветове, общо взето аз си падам по кафявата гама и съм доволна от тези, които ползвам

Тенкю  bouquet.Мисля и аз да проверя в Бонжура за АРТДЕКО, ползвала съм тяхно течно червило, никак не бе лошо.

# 31
  • Sofia
  • Мнения: 7 031
В Бонжура на  Славейков има Артдеко, но няма течен контур.

Не се разливат на Ревлон гланцовете в палитра, доста гъсти са. В розова и в бежова гама.
Ето за това става  дума: http://community.webshots.com/photo/407622305/2712118620067348878JyywJB

Последна редакция: пт, 31 мар 2006, 20:46 от Karen

# 32
  • София
  • Мнения: 3 328
Не може да се отвори, може би става дума за албум приват.

# 33
  • Мнения: 1 006
Аз съм доволна от гланцовете на seventeen!От три години само на тази марка ползвам и досега не са ми се разливали.

# 34
  • Мнения: 1 045
Loreal Glam Shine,много съм доволна от него.

 
и  YSL   Peace С две ръце и два крака гласувам за двата !

# 35
  • София
  • Мнения: 3 328
В Бонжура на  Славейков има Артдеко, но няма течен контур.

Не се разливат на Ревлон гланцовете в палитра, доста гъсти са. В розова и в бежова гама.
Ето за това става  дума: http://community.webshots.com/photo/407622305/2712118620067348878JyywJB
10х - отворих, видях и харесах. Имам афинитет и към двете гами, за които пишеш, Карен, тъй че ще потърся и ще си купя, благодаря ти за информацията  bouquet Малко офф, но не мога да се сдържа - влюбих се в туниката, с която си на една от снимките, предхождащи тази с палитрата на Ревлон - пак е розова, без ръкави, много нежно пада и много красиво ти стои. Искам такава за лятото  моля те, ако помниш откъде си я купувала, сподели.

# 36
  • Sofia
  • Мнения: 7 031
Karimma, до 2 дена помня!  Laughing
Вчера я купих, виж в темата за нови придобивки , всичко съм признала!

# 37
  • Мнения: 2 567
Аз съм с 2 ръце за гланца Dior Kiss! Издържа дълго време, не изсушава устните  Peace

# 38
  • Мнения: 436
На Карен ми хареса много палитрата, много свежи цветове.И наситени изглеждат.

6о6и, ще взема да го пробвам този D Kiss като последен опит да уцеля нещо трайно. А гледам че има и доста интересни цветове. Между другото да те питам, след нанасяне цвета долу-горе наситен ли е?
Взех един на Lancome, но те май какъвто и цвят да е  все по един и същ начин изглеждат. Траен, но не толкова колкото не мен ми се иска.

# 39
  • Мнения: 4 390
И аз съм с две ръце за Dior Kiss!
Моят e безцветен, но е със светещи (блестящи) частици (008 sorvet meringue).
Има супер покривност.

Също обожавам и на Chanel - ползвам розовата и бежова гама
(този на снимката е бежов, номер 40).

# 40
  • Мнения: 5 317
Karen ,супер изглежда тази палитра.Колко струва?

Някоя мама от Пловдив знае ли от къде мога да си я купя?

# 41
  • Мнения: 61

Ето ти сайта на фирмата вносител на ARTDECO,там са побликувани и местата на които можеш да намериш продуктите им:


http://www.nardis-bg.com/

И искам да ти кажа че това са най-добрите гланцове които съм ползвала!!!

# 42
  • София
  • Мнения: 10 336
От седмица две ползвам гланц на Клиник. Влюбих се в него  Mr. Green някак попива в устните и стои с часове, да не говорим че хапвам а той си седи  newsm78
Карен, не са ли ти неудобни, тези гланцове  newsm78 аз имам няколко дето са с такава консистенция в разни палитри и хич не са ми удобни  ooooh!

# 43
  • Sofia
  • Мнения: 7 031
Ревлон се продава в Бонжур. Палитрата е 17 лв. Цветовете стоят наситени на устните, даже май е  нещо средно между гланц и червило.
Наде, това ми е първи опит с палитра, харесва ми, че има огледало и е компактна. Консистенцията много ми допада, стои стегнато и не се размазва.
ТОзи на Клиник като попива в устните какъв гланц е тогава? newsm78 Какво остава отгоре?

# 44
  • София
  • Мнения: 10 336
Наде, това ми е първи опит с палитра, харесва ми, че има огледало и е компактна. Консистенцията много ми допада, стои стегнато и не се размазва.
ТОзи на Клиник като попива в устните какъв гланц е тогава? newsm78 Какво остава отгоре?
Като попие и седи по дълго, така го усещам, от страни си изглежда точно като гланц  Wink

Общи условия

Активация на акаунт