Мъжете от коя зодия са най-добри в леглото?

  • 65 450
  • 607
  •   1
Отговори
# 495
  • От Луната
  • Мнения: 6 218
Да ви кажа не очаквах упоритите зодии да са толкова напред в класацията! Вярно че съм доволна от моето рогато, ама не мислех че е другите са толкова зле Joy Joy Joy

# 496
  • Вестерос
  • Мнения: 38 383
А не предполагаш ли , че има  и жени , които са спали само с 1,2 зодии, а не с всички 

# 497
  • Мнения: 9 991
А не предполагаш ли , че има  и жени , които са спали само с 1,2 зодии, а не с всички  

е то затова не са гласували за скорпион.  Flutter Whistling

Последна редакция: сб, 25 апр 2015, 20:23 от adelinda

# 498
  • Вестерос
  • Мнения: 38 383
 Joy

# 499
  • Мнения: 2 215
А не предполагаш ли , че има  и жени , които са спали само с 1,2 зодии, а не с всички 

е то за това не са гласували за скорпион.  Flutter Whistling
по-скоро затова са гласували за него Joy Joy Joy

# 500
  • От Луната
  • Мнения: 6 218
А не предполагаш ли , че има  и жени , които са спали само с 1,2 зодии, а не с всички 
Надявам се да има по-малко такива жени. Wink Не съм и предполагала, че телците са даже в шестицата. Аз си обичам телето, но мислех че има по-сексуални зодии. Поне така съм чувала. Моя опит е скромен - близнаци (въздух под налягане), дева (егоист) и телец (скучен, но пък всеотдаен).

# 501
  • Вестерос
  • Мнения: 38 383
Надяваш се да има по-малко жени , които са спали с малко мъже и следователно повече , който да са минали целия зодиак  Laughing Thinking

# 502
  • От Луната
  • Мнения: 6 218
Надяваш се да има по-малко жени , които са спали с малко мъже и следователно повече , който да са минали целия зодиак  Laughing Thinking
Ъъъ обратното  Joy

# 503
  • Вестерос
  • Мнения: 38 383
 Joy Защото както го написа , така излезе  Peace

# 504
  • От Луната
  • Мнения: 6 218
Писах от телефона ... Мисълта ми върви по-бързо от пръстите  Crazy
Да си призная тайничко леко им завиждам на тези дето са по-разкрепостени. Ама чак целия зодияк ... Simple Smile

# 505
  • Мнения: 2 215
като се замисля не съм била с Рак и с Везни Thinking

# 506
  • Мнения: 205
Ракът не случайно е на пето място.За жалост изгуби с малко от лъва.Допускам,че са на това почетно място,защото ги имам за доста темпераментна зодия и (като изключим козирога) се е наредил все до рогати и щипещи ...  Laughing

# 507
  • Мнения: 1 446
Според моят опит--Телец, но не съм била със Скорпи (аз съм Скорпи)

# 508
  • Мнения: X
Като пълен дилетант в астрологията/нищо освен най-общи познания/, но с достатъчно опит в живота, страхотен секс и /съответно/ висока оценка за мъжа се дава само в един случай - мъжът е влюбен в жената и я желае повече/издигната на пиедестал/. Т.е  той е активният във връзката, от там секс и релевантно отношение към жената. Затова и жените запомнят този мъж, пък ако ще да е зодия торен бръмбар с кацнал на куспидата на носа му вертекс, бетелгейз, кастор, полукс , хирон и всичките му възли в едно.

----------------
пс. жалко, че мъжете във форума са малко, че щеше да е интересно и жената от коя зодия е най-добра в леглото Laughing

Намират се тук-там мъже из форума - на първо място Близнаци, на 2-ро Дева. Рачето е нежно и романтично в леглото но със Стрелеца не се връзва. Останалите места са без значение, скучни и еднообразни. Единствено нямам впечатление от Водолея. Не искам да засегна нито една дама от която и да било зодия, просто лични впечатления.

# 509
  • Мнения: 11
Като пълен дилетант в астрологията/нищо освен най-общи познания/, но с достатъчно опит в живота, страхотен секс и /съответно/ висока оценка за мъжа се дава само в един случай - мъжът е влюбен в жената и я желае повече/издигната на пиедестал/. Т.е  той е активният във връзката, от там секс и релевантно отношение към жената. Затова и жените запомнят този мъж, пък ако ще да е зодия торен бръмбар с кацнал на куспидата на носа му вертекс, бетелгейз, кастор, полукс , хирон и всичките му възли в едно.

----------------
пс. жалко, че мъжете във форума са малко, че щеше да е интересно и жената от коя зодия е най-добра в леглото Laughing

Намират се тук-там мъже из форума - на първо място Близнаци, на 2-ро Дева. Рачето е нежно и романтично в леглото но със Стрелеца не се връзва. Останалите места са без значение, скучни и еднообразни. Единствено нямам впечатление от Водолея. Не искам да засегна нито една дама от която и да било зодия, просто лични впечатления.

Добре, че е последното изречение, че реших, че отговаряш конкретно на въпроса на темата  Joy Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт