Мъжете от коя зодия са най-добри в леглото?

  • 65 459
  • 607
  •   1
Отговори
# 510
  • Мнения: 46 660
Аз съм доволна от класацията на Scooba, второ място, второ, важното е да сме в челните редици  hahaha

# 511
  • Мнения: 341
Според моята скромна лична класация: Везни /допадам ми на 100 % и в секса, и извън секса, нямам никакви забележки, елегантни, модерни, и много сексуални, никога скучни /...Овните / много сексуални, добри любовници, но извън секса трудни за общуване/ ...Скорпионите /казват, че са най-сексуалните, не съм имала сексуална връзка, но само от една ученическа, платонична любов, мога да го потвърдя, наистина са мноооого магнетични /...Телците /мнооооооого скучни, не ми хареса /...Но аз съм си огнена зодия и е нормално да ме привличат огнените и въздушните, и като ударя чертата излиза, че си падам по Везните и Овните, да са живи и здрави!!! Grinning

# 512
  • Мнения: 15
Ехее, на трето място ли сме Телците... Браво, бе, мислех, че ще сме трети отдолу нагоре.

# 513
  • Мнения: 1 262
Ехее, на трето място ли сме Телците... Браво, бе, мислех, че ще сме трети отдолу нагоре.

Хайде, хайде, не се подценявайте толкова. Добри сте много в леглото, признали сме ви го  Heart Eyes. Други работи ви куцат  Mr. Green

# 514
  • Мнения: 282
Везни. Wink

Лъвовете, водолеите и козирозите не се справиха така добре, както кантарчето.

# 515
  • Мнения: 1 334
Моите топ 3 са: Стрелец, Близнаци и Телец. Като Стрелец сигурно цял живот ще го помня  Laughing
Аз съм Риби. Дано срещна Скорпион, така като ви чета Laughing

# 516
  • От Луната
  • Мнения: 6 218
Аня, само кажи че търсиш, веднага ще се намерят кандидати!  Mr. Green

# 517
  • Мнения: 35
 Скорпион с асцедент Лъв. Радвам се че без голям опит, съм попаднала на най-готиния....

Първото момче беше близнаци. Но така и не позволих нещо друго - целувките ни бяха страхотни, но не бяха достатъчни да ме възбудят. Вторият - скорпиона.....

Беше и добър характер и достатъчно "лош".... като крал и прелъстител, няма равен на себе си.... сега си търся такъв, но///// къде ти..... имаше търпение, имаше страст, имаше всичко  Embarassed

# 518
  • Мнения: 870
Още ли върви тая мъка тук ...

# 519
  • Мнения: 536
О, мъж не харесва темата. Ами тя май е за жени... Wink

Аз не съм писала скоро, но телец, везни и стрелец са доста добри Simple Smile

Последна редакция: чт, 14 май 2015, 19:08 от Vasilene

# 520
  • Мнения: 9 991
Борилчо, не е прехваленото скорпи, ясно защо не му харесва темата.  Laughing

# 521
  • Мнения: 35
 Oт опита на най-добрата  ми приятелка знам че и лъвовете са супер....а пък тайничко си мечтая за рак Sad ама нейсе....

# 522
  • Мнения: 832
Съдя от темата, че скорпионите и лъвовете имат най-много партньори, нищо повече. Моите многократни впечатления със скорпион не бяха нещо незабравимо.

# 523
  • Мнения: 15
Аз пък съдя, че жените излишно си губят времето с мъже, които не са зодия Скорпион.

# 524
  • Мнения: 4 569
Аз пък съдя, че жените излишно си губят времето с мъже, които не са зодия Скорпион.
Ти кога си роден?  4470

Общи условия

Активация на акаунт