Мъжете от коя зодия са най-добри в леглото?

  • 65 376
  • 607
  •   1
Отговори
# 525
  • Мнения: 15
Вчера, преди 32 г.
Но това не е важно за темата.
Да гласуват повече жени, да видим. Може и представително да излезе.

# 526
  • Мнения: 4 569
Щом е вчера значи си теле. Тук ги описаха като мързеливи чревоугодници. Ти такъв ли си?

# 527
  • Мнения: 15
Аз не съм важен. Да не става чат сега, да не разваляме темата.
Мога да кажа само, че харесвам жени като потребителката Ша - проста, умее да говори някак и най-вече физически красива. Това мен ме впечатлява много.

# 528
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 894
Мога да кажа само, че харесвам жени като потребителката Ша - проста, умее да говори някак и най-вече физически красива. Това мен ме впечатлява много.
ooooh!

# 529
  • Мнения: 802
А не предполагаш ли , че има  и жени , които са спали само с 1,2 зодии, а не с всички 

е то за това не са гласували за скорпион.  Flutter Whistling
по-скоро затова са гласували за него Joy Joy Joy

 hahaha hahaha
и на мен не ми допадна скорпион, аз бях по-така от него, тъй че тц...  Laughing

# 530
  • Мнения: 23
В тая статистика трябваше да забраните на мъжете у фороНа да гласуват Joy.

П.П. Не че и жените с по-малко от 30 бройки (срам ме е да кажа повече) имат база за мение, ама тва е друга тема   bouquet

# 531
  • От Луната
  • Мнения: 6 218
В тая статистика трябваше да забраните на мъжете у фороНа да гласуват Joy.

П.П. Не че и жените с по-малко от 30 бройки (срам ме е да кажа повече) имат база за мение, ама тва е друга тема   bouquet
Ако бяхме забранили мъжете да гласуват, рибите можеше да нямат нито един глас  Joy Joy Joy
Щегувам се, разбира се! Не очаквах точно рибите да са последни!

Иначе мисля, че всеки има право на мнение! Аз нямам 30бр., но сигурно съм правила повече секс от някой дето ги има! Въпроса е в качеството, а не в количеството.
Ако изобщо става дума за някакво обективно мнение, то трябва да гласуват жени които са спали с представители на всички зодии и то не само с един от всяка, за да е реално! Тук не мисля, че някой претендира за достоверност на анкетата, на мен ми е забавна, цялата тема ...

# 532
  • Мнения: 23
В тая статистика трябваше да забраните на мъжете у фороНа да гласуват Joy.

П.П. Не че и жените с по-малко от 30 бройки (срам ме е да кажа повече) имат база за мение, ама тва е друга тема   bouquet
Ако бяхме забранили мъжете да гласуват, рибите можеше да нямат нито един глас  Joy Joy Joy
Щегувам се, разбира се! Не очаквах точно рибите да са последни!

Иначе мисля, че всеки има право на мнение! Аз нямам 30бр., но сигурно съм правила повече секс от някой дето ги има! Въпроса е в качеството, а не в количеството.
Ако изобщо става дума за някакво обективно мнение, то трябва да гласуват жени които са спали с представители на всички зодии и то не само с един от всяка, за да е реално! Тук не мисля, че някой претендира за достоверност на анкетата, на мен ми е забавна, цялата тема ...

Имаше една приказка сливи за смет ... , бе щеше да стане интересна тема newsm08

# 533
  • Мнения: 35
 Радвайте се за мене   bouquet

Намерих си Скорпион, макар и като асцедент на Водолей с луна в Лъв  Laughing

 За сега се усеща химията силно от километри, но още не мога да дам оценка за физическото проявление Wink

            Като стане факт ще пиша обещавам Wink

# 534
  • Sofia
  • Мнения: 4 036
Мъжете от коя зодия са най-добри в леглото?

Гласувах за мъжете Рак, Телец и Скорпион  Peace

Като гледам резултатите, само 3% от гласувалите дами са доволни от мъже Риби и цели 19% считат за най-добри любовници мъжете Скорпион  Heart Eyes

Естел Бързоход, интересна темичка и се радвам, че си пуснала и анкета  Hug

Сега се връщам да чета назад коя от вас какво е писала по-напред  Hug

# 535
  • Мнения: 5
Кой е най-добър в леглото на първо място зависи от синастрията на двамата. Това не може да се отрече просто, различни хора сме, различни неща харесваме. На второ място, дори и за мъжете, по-определящ е знака на Марс за креватните изпълнения, отколкото знака на Слънцето, макар че и Слънчевия знак да оказва влиянието си. Преди време някъде из фейсбук беше пуснат въпрос "с представител на коя зодия сте правили най-хубав секс" и реших да обобщя резултатите - може да ги намерите тук.  В "проучването" участват 1372-ма човека. Държа да подчертая, обаче, че това е за мъже и жени накуп, а не само за мъже.

# 536
  • Мнения: 341
Кой е най-добър в леглото на първо място зависи от синастрията на двамата. Това не може да се отрече просто, различни хора сме, различни неща харесваме. На второ място, дори и за мъжете, по-определящ е знака на Марс за креватните изпълнения, отколкото знака на Слънцето, макар че и Слънчевия знак да оказва влиянието си. Преди време някъде из фейсбук беше пуснат въпрос "с представител на коя зодия сте правили най-хубав секс" и реших да обобщя резултатите - може да ги намерите тук.  В "проучването" участват 1372-ма човека. Държа да подчертая, обаче, че това е за мъже и жени накуп, а не само за мъже.

Всеизвестно е, че скорпионите са най-сексуални и това не ме учудва. И опита ми го показва. Учудват ме овните, които са изостанали на 9-та позиция, а за мен лично са водещи и не мога да преценя дали те или скорпионите са най...На трета позиция поставям лъвовете и на четвърта везните...Останалите са ми извън класацията. Има логика огнените зодии да са на водещи места в секса, това им е в кръвта, вродено....Имам лоши впечатления от телците, скучни, пресметливи, неуверени...за разлика от везни, лъвове, овни и скорпиони, които знаят повече от всички други какво е истински секс, страст и тръпка.

# 537
  • Мнения: X
Гласувах за водолей. Аз съм овен. Интересното е, че неговата венера е в овен (моята зодия), а моят марс - в неговата (водолей). От 7 години сме заедно и го правим през ден Simple Smile Преди да го срещна съм била с везни, скорпион и козирог. Подредбата ми е следната: Водолей, Скорпион, Везни (доста бавно темпо) и накрая Козирог, който беше странен, непохватен и извратен  Grinning

# 538
  • София
  • Мнения: 5 197
Важното е, че Девите имаме само 99гласа newsm78
И аз да си кажа, от години съм с друга Дева... поотпусна се човекът сега правим мноооогооо.повече неща  Twisted Evil
Иначе, със скорпион не стигнах до същинската част, но 1часовото ни целуване /и т.н./  не остави никакво съмнение ,че е страхотен, нежен, страстен любовник /така да го кажа/.
С Овен, мога да кажа, че всяка жена би се чувствала като Кралица, особено, ако има чувства.
Противно на другите мнения с едната Риба, която съм била ,е този човек даде всичко от себе си. Страхотен секс.
Раците са някак много извратени и май обичат взаимната болка.

# 539

Общи условия

Активация на акаунт