Вечерни излизания

  • 17 422
  • 231
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 10 999
Дес е дала много правилни съвети. Не съм съгласна с Лунно момиче, хората са различни, жената може и да си изглежда нормално красиво, да се държи нормално и той пак да си митка.

# 91
  • Мнения: 520
Не знам дали ще ме уволнят но ще виждам приятелите му а и него също във фирмата което не е приемливо ако реша да си отида поне за мен
кредита не е никак малък с лихвите са -+ 20 000 лева по 250 лв на месец до 2020 година още 5 години  Sad

Aз тотално се обърках! Той какво прави във фирмата където работиш? Нали не работеше? Да не е фирмата на майка му? Или на някой негов приятел?
Нещо вече не ми се връзват нещата. newsm78
Може би той просто е искал и ти да участваш с нещо в общото ви жилище - жилището от него, ремонта от теб. Донякъде е честно. Ако и майка му дава пари той да си се шлае, ти защо се поставяш в позицията, че трябва да го превъзпитаваш? Късно е вече за превъзпитание. Правилно ти е казала психотерапевтката - или приемаш или бягаш. Измисли някакъв начин да си ти върнат парите, напускай фирмата и започвай на чисто. Но мисля че в случая май май имашш плюсове, не само минуси, и то финансови плюсове. Да 250 лева наем, но ти така или иначе щеше да си под наем. Или греша? Но другите сметки кой ги плаща? Мама?
Обясни моля те ако искаш адекватни съвети, иначе, ще си драскаме тука и ще ти казваме това онова, но ако в действителност нещата не стоят така....Явно симпатягата е финансово и имотно обезпечен от родителите си, а ти не. Което е в негов плюс естествено и му е широко около врата, а ти се дразниш за някои неща. Ами не е виновен тоя дето яде баницата, а тоя дето я дава. Ти си се поставила в тази ситуация и сега искаш да се променят нещата.
Седнете пък ако щеш и с другите съпруги и измислете план. Например тръшвате им децата и вие излизате. Но ние жените сме меки марии та незнам дали ще си ви се получи.

# 92
  • Мнения: X
Добро утро Simple Smile

newsm78 newsm78 newsm78 значи, сега тук и се чудя, как е бил обезпечен този кредит от 20 000 лева?? теглен преди 2 години, значи авторката е била на 24. Само питам Peace

# 93
  • Мнения: 3 160
Леле, глупава жено #Crazy
С какъв акъл си му станала майка? За кредита пък няма какво да коментираме. На твое място бих говорила с него още днес ако може да пробвате в банката кредита да се прехвърли на негово име, примерно с майка му като попечител. Спирам да домакинствам на секундата. В момента в който се отърва от кредита се изнасям и не го виждам до края на живота му.

# 94
  • Мнения: 809
на въпроса какво прави той във фирмата тя  е на родителите на негов приятел който също работи там и си обикалят и през деня или той ходи при него щото не му седи в къщи сам ,
Аз снощи говорих с него много и стигам до извода или че се прави на тъп или е доста тъп
Аз му казвам как се чувствам и дали според него е нормално и той казва че щом нищо не съм му казвала до сега и не съм протестирала щом излизал ...... а аз съм казвала многократно
в крайна сметка стигнахме до извода че той няма как да спре да излиза ( а и аз не искам да ми стой постоянно до полата )общо взето той не осъзнава че ме наранявал и тем подобни  щял да се промени щом съм била нещастна........ Освен да дам някакъв шанс за да видя дали ще има промяна , а през това време да се опитам да уговоря маминка да плати половината кредит ( обезпечен е от моя приятелка която в момента е в Англия и реално е 14000 но с лихвите стават 19700)Съвет не знам но мнение да мнение на хора който не са нито на едната нито на другата страна
като за начало мисля да започна на ходя на фитнес или нещо друго ( както писа някой по рано макар че ще ме е срам никога не съм ходила и ще съм като неандерталец там дали има някой който да ти обясни кое как  работи ) може там да намеря нови контакти ще му дам малко време и ако нищо не се промени трябва да опитам да остана поне до септември за да плати майка му някаква част аз изкарах 6 месеца ще изкарам още 3 месеца а може и да се осъзнае през това време

# 95
  • Мнения: X
Как точно твоята приятелка в Англия обезпечи кредита? Какъв вид кредит си взела?

# 96
  • Мнения: 2 352
На мен ми трябваше месец за да се престраша да вляза сама във фитнеса. Нямах нито една приятелка, която да иска да дойде с мен. В началото ми беше трудно, но стисках зъби докато вляза. Постепенно се запознах с останалите момичета, ходех на дамски фитнес, с инструкторката, която ако искаш ти показва какво и как да тренираш. Старшна е само представата, с нея трябва да се пребориш. За промяната Му, не бих се надявала много. Зачи, щом досега нищо не си казвала, занчи в тебе е проблема че изведнъж си се променила, брейййй, тез мАже много, ама много готини брейййййй, ти си виновна, за всичко, даже ид ето си му направила ремонт, пък той не искал. И сигурно насила си му я ремонтирала.
Според мен ще да е потребителски. Обезпечила е като попечител вероятно. имах приятелка която така беше кредитирала апартамента на гаджето си, ама взеха че се разгаджосаха, но оня беше свестен, та й го връща сега.

# 97
  • ЯМБОЛ
  • Мнения: 1 022
                             Сега поне вземи мерки да не стане бебе и да се вържеш нацяло.

# 98
  • Мнения: 809
Тя не беше в Англия когато теглих кредита  а беше тук в БГ и с нея се виждахме всеки ден сега се чуваме но рядко тя вече има дете и някак си се разминаваме по интереси в смисъл тя има друг приоритет в момента . но да опитва се да ми вмени вина , но няма да се поддам
За родителите ми някой питаше по рано баща ми пие не много но пие и става заядлив и агресивен а майка ми си го търпи защото работи втора смяна и те не се засичат много та затова не искам да ходя там  Sad
когато съм теглила кредита и сме правили ремонт и всичко останало не сме имали такива проблеми в смисъл той си работеше вечер понякога на вън друг път в къщи той излизаше с приятели аз също но в един момент той спря да излиза за около 5-6 месеца имаше много работа аз също за да сме заедно и така моята приятелка замина за чужбина другата се омъжи в друг град сега и двете имат деца и се разминаваме и от човека който имаше и приятели и излизаше всяка вечер аз като добавим и проблема с това да имаме дете сега съм всяка вечер почти с редки изключения в къщи сама  Cry
Може би ако имах приятелка с която да мога аз да излизам когато и той е навън нямаше да съм така сега Simple Smile

# 99
  • Мнения: 55 048
А защо не иска да работи той?
30 годишен мъж, да чака жени да го издържат? Twisted Evil

# 100
  • Мнения: 7 325
Щото му е по лесно така. Мама като дава, жената като работи, той що да се напъва. Откакто принцевоте станаха принцеси, жените им иззеха функциите напълно. Няма да ми е чудно ако един ден изчезнат като вид.

# 101
  • Мнения: 46 656
А защо не иска да работи той?
30 годишен мъж, да чака жени да го издържат? Twisted Evil

Щото ако работи, няма да може да обикаля по цяла нощ и ден.
Идеално се е уредил, финансово го издържат, дали са му покрив над главата, има си безплатна прислужница и готвачка. Какво повече му трябва?

...( а и аз не искам да ми стой постоянно до полата...

Значи, лошо е да до полата на жена си, но е хубаво да е до панталона на приятелите си  Joy
Добре ти е промил мозъка. Я не се връзвай на приказките на приятелите му и други, които се чудят как да си живеят по ергенски. Какво значи постоянно? Ти си цял ден на работа и по задачи и няма нищо по-естествено вечер, когато разполагате едва за няколко часа да сте заедно. Ако тогава не общувате, кога?

Цитат
Може би ако имах приятелка с която да мога аз да излизам когато и той е навън нямаше да съм така сега

То дори тези, които не живеят заедно, а са гаджета ще се виждат по-често от вас.
Единият си излиза насам, другият насам, ок, за понякога да, но тук става дума за всеки ден. Чак толкова голяма нужда да има от приятелите си, и чак толкова никаква да бъде с теб - въобще не се заблуждавай, че ще се оправят нещата и не го приемай за нормално, нито си мисли, че ако и ти си намериш с кого да излизаш нещата м/у вас ще потръгнат.

Вие въобще правите ли нещо заедно? Имам предвид, свързано със забавления, не като се налага да се свърши нещо. Случва ли се вечер да седнете, да си сипете по чаша вино, да си говорите и да не стане и побегне при приятелите си?
Ако тези неща са рядкост или липсват, въобще не се надявай на промяна.

Последна редакция: пт, 17 апр 2015, 12:14 от Не се сърди, човече

# 102
  • Мнения: 1 386
Малеее,Титка,къде си го намерила тоя хрантутник и безотговорен тип...
Не вярвай,че нещо ще се промени,не се залъгвай.Ами лека полека си проправяй пътя към това да се спасиш от него.Добре,че нямате и дете,за да те държи и заради него.
С какъв акъл си теглила кредит ,за да ремонтираш жилище ,което не е твоя собственост,от къде накъде.Направи опит да искаш поне половината сума от майка му.
Тоя работи само когато му е кеф и излиза всяка нощ с приятели.Това не е мъж за семейство.Осъзнай се и му бий шута.Много си млада още-на 26 живота е пред теб,за да казваш ,че нямаш друг изход и едва ли не е последния мъж на планетата. #2gunfire

# 103
  • Мнения: X
Тя не беше в Англия когато теглих кредита  а беше тук в БГ и с нея се виждахме всеки ден сега се чуваме но рядко тя вече има дете и някак си се разминаваме по интереси в смисъл тя има друг приоритет в момента . но да опитва се да ми вмени вина , но няма да се поддам За родителите ми някой питаше по рано баща ми пие не много но пие и става заядлив и агресивен а майка ми си го търпи защото работи втора смяна и те не се засичат много та затова не искам да ходя там  Sad
когато съм теглила кредита и сме правили ремонт и всичко останало не сме имали такива проблеми в смисъл той си работеше вечер понякога на вън друг път в къщи той излизаше с приятели аз също но в един момент той спря да излиза за около 5-6 месеца имаше много работа аз също за да сме заедно и така моята приятелка замина за чужбина другата се омъжи в друг град сега и двете имат деца и се разминаваме и от човека който имаше и приятели и излизаше всяка вечер аз като добавим и проблема с това да имаме дете сега съм всяка вечер почти с редки изключения в къщи сама  Cry
Може би ако имах приятелка с която да мога аз да излизам когато и той е навън нямаше да съм така сега Simple Smile

Извинявай, но не се опитвай да правиш хората луди. Попитах те точно и ясно как е обезпечен кредита. Отговорът е: Тя не беше в Англия когато теглих кредита  а беше тук в БГ и с нея се виждахме всеки ден сега се чуваме но рядко тя вече има дете и някак си се разминаваме по интереси в смисъл тя има друг приоритет в момента . но да опитва се да ми вмени вина , но няма да се поддам

За мен подобен въртелив отговор означва, че темата е абсолютна пързалка. Ти даже нямаш идея как се взема кредит, как се обезпечава такава сума пред банката и как, приятелка, с която не се чувате много, би се навила да стане поръчител. Даже предполагам, че и идея си нямаш какви видове кредити има.

За да е перфектна пързалката обаче, можеше да напишеш и че приятелят ти е омагьосан. Много кълват на това съфорумките Peace

# 104
  • Мнения: 46 656
Lucky.me, сумата е малка, за такава не е нужно обезпечение, само доход  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт