Модерни ли са русите кичури? Вече съм руса, сложих снимки на 2-ра стр.

  • 10 291
  • 88
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 371
Ми това искам да попитам. Писна ми да съм тъмно кестенява Naughty
Въпреки че колкото пъти съм се навивала до сега да си сменя фасона съм се отказвала, защото косата ми е много лъскава Whistling
Но този път съм се решила Party

Последна редакция: вт, 28 мар 2006, 15:50 от Дуци

# 1
  • Мнения: 2 922
Аз си мисля, че няма мода, ако кичурите са добре направени и допълват цвета на косата. Така че, сменяй фасона.

# 2
  • Мнения: 287
Дуци, косата ти е разкошна. Не я променяй! Simple Smile

# 3
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 333
"Модерни" ми се струва, че е силна дума, но ако си решила да правиш промяна  действай newsm10. Аз лично съм от две години на руси кичури и още не смятам да ги махам, защото ако стоят добре...... newsm03 newsm03 newsm03, другото е излишно.

# 4
  • Мнения: 1 290
русите кичури рулзззз Sunglasses

# 5
  • Мнения: 5 299
русите кичури рулзззз Sunglasses
И аз така мисля, Искам да се направя на руси кки4ури, но съм изрусена, и процедурата ще е по-сложна, защото искам основата ми да е кафява, а ако си сменя основния цвят, ще остана без коса сигурно. Confused

# 6
  • София
  • Мнения: 2 044
Зависи как са направени кичурите-от кичури до кичури има огромна разлика.Аз снощи ходих при фризьорката и този път ми станаха супер.Модерни са секторни кичури

# 7
  • Мнения: 1 547
Дуци, неееееееее! Не на твоята коса и лице. Много е тъмна, прекрасна и лъскава. Не мисля, че точно това е желаната промяна. Ще измислим нещо друго. Така си сладка, естествена и малка. Не променяй точно това, моля  Heart Eyes

# 8
  • София
  • Мнения: 830
Много жени си ги правят. Аз ходих на фрозьор когато майка ми беше дошла в нас да гледа децата и си направих кичури. После ходихме на кино, пак по случай бабата и 90% от жените в залата бяха също на кичури rotfImao rotfImbo rotfImao

# 9
  • Мнения: 174
Чак пък мода в кичурите...Важно е да изглежда добре-нали така Peace

# 10
  • Мнения: 4 371
Я момичетата на кичури бързо да прилагат снимки Wink

Искам да се направя на руси кки4ури, но съм изрусена, и процедурата ще е по-сложна, защото искам основата ми да е кафява, а ако си сменя основния цвят, ще остана без коса сигурно. Confused
Сложи си кестеняви, ще е най-лесно. Иначе не те виждам newsm78 Да се потъмняваш, после пак да се изсветляваш, няма смисъл Thinking

Дуци, неееееееее! Не на твоята коса и лице. Много е тъмна, прекрасна и лъскава. Не мисля, че точно това е желаната промяна. Ще измислим нещо друго. Така си сладка, естествена и малка. Не променяй точно това, моля Heart Eyes
Хе хе, благодаря ти.
Виж на Мис Ели какви са й готини кичурите. Вярно, че нейното лице е друга боя, де. Но аз пък съм пробвала перука и ми отива. Само трябва да се сбогувам с очилата си Confused

# 11
  • Мнения: 2 529
Най-важното е да се консултираш с добър фризьор, че такива поразии съм виждала  Shocked
Аз бях около две години на руси кичури и ми мина мерака  Laughing - хубаво е, като си науми нещо човек, да го направи, защото ще изпита едно особено удовлетворение, дори и да не е абсолютно точно очаквания резултат  Wink

# 12
  • София
  • Мнения: 1 444
Направи ги с един-два тона по-светли от основния си цвят.Щом той е много тъмен ще е по-подходящо да са кестеняви отколкото светло руси.
А колкото до това дали са модерни-не, не мисля, но е по-важно как изглеждаш най-добре, а не как е модерно.Специално кичурите имат много преимущества, това че определено освежават цвета на косата ти, отделно ако ти се появят тук-там и бели косми, както при мен идеални за целта.В петък правих отново тази процедура и съм доволна, изобщо не се вижда че имам и бели косми, сляха се със по-светлите кичурчета и стана страхотно.

# 13
  • Мнения: 4 371
Може би трябваше да попитам дали са демоде кичурите Crazy

# 14
  • Мнения: 5 391
И аз мисля да си обновя моите Peace

# 15
  • Мнения: 3 248
Дуци, неееееееее! Не на твоята коса и лице. Много е тъмна, прекрасна и лъскава. Не мисля, че точно това е желаната промяна. Ще измислим нещо друго. Така си сладка, естествена и малка. Не променяй точно това, моля  Heart Eyes


Подкрепям! Praynig Praynig Praynig

# 16
  • Мнения: 2 241
И аз бях в такова двоумение преди два месеца и аз исках по-скоро руси кичури (също съм тъмно кестенява).
Но фризьорката ми тогава ме разубеди, защото сега контрастните кичури не били модерни, а с един до два тона по-светли от основния цвят. Т.е. руси кичури само на съвсем светло кестенява коса или тъмно руса.

Моите добре изглеждат, стоят естествено, но ако търсиш по-драматичен ефект или пък по-забележим (защото така са доста дискретни), давай с русите. Laughing

# 17
  • Мнения: 1 547
Я момичетата на кичури бързо да прилагат снимки Wink

Дуци, неееееееее! Не на твоята коса и лице. Много е тъмна, прекрасна и лъскава. Не мисля, че точно това е желаната промяна. Ще измислим нещо друго. Така си сладка, естествена и малка. Не променяй точно това, моля Heart Eyes
Хе хе, благодаря ти.
Виж на Мис Ели какви са й готини кичурите. Вярно, че нейното лице е друга боя, де. Но аз пък съм пробвала перука и ми отива. Само трябва да се сбогувам с очилата си Confused

Дуци, именно. Мис Ели е друга боя. Нейната коса е по-светла по принцип. Направо тръпки ме побиват като си представа като ти изникнат корените  Sick Брррр. Но ако все пак решиш, имам при кого да те пратя (стилист  Mr. Green), който ще ти предложи различни варианти за промяна и предполагам, ще останеш доволна  Wink Ако решиш все пак да са кичури, работят с някакъв съвсем нов продукт, който ги прави фантастично-невероятни  Crazy Малко е скъпичък, но си струва. Според мен  Hug

# 18
  • София
  • Мнения: 505
А мислила ли си за червени кичури - според мен те стоят много по-добре на тъмна коса, отколкото русите.

# 19
  • Мнения: 139
А мислила ли си за червени кичури - според мен те стоят много по-добре на тъмна коса, отколкото русите.
newsm10 newsm10 newsm10

# 20
  • Мнения: 4 371
Аз съм била с червени, съвсем друго е. А и с дрехите трябва да се съобразяваш, не всичко отива. Повече червени аз лично няма да си правя Wink

# 21
  • Мнения: 1 250
Дуци, не съм те виждала на живо, но на снимките ти нямаше как да не забележа, че косата ти е разкошна. Аз не бих я развалила с кичури.  bouquet След това този блясък, мекота и гладкост ще изчезнат. Но ако наистина го искаш   Hug

# 22
  • Мнения: 229
Бяло русите кичури много състаряват жената. Има един такъв вариант, който стои по-свежо - кестеняви кичури, заедно с руси и един друг цвят , който стои като карамел.

# 23
  • Мнения: 1 934
Защо не пробваш с няколко нюанса на русо.На мен лично много ми харесват такива кичури.

# 24
  • Мнения: 4 473
Ох, болна тема Crazy Преди няколко месеца бях пуснала точно такава тема със запитване дали да си направя кичури, с тази разлика, че аз исках почти бели Rolling Eyes
Не си направих, момичетата тук ме разубедиха Grinning. А сега ти Дуцка, пак ме хвърли в размисъл Twisted Evil Mr. Green Аз съм си натюр тъмно кестенява (и ти също, ако не се лъжа newsm78), та ако решиш нещо - свиркай Mr. Green...да плагиатствам Laughing

# 25
  • София
  • Мнения: 9 531
Аз харесвам много руси кичури и обичам да си правя. Grinning
Вече за втори последователен път си правя, ама моите си стоят жълтеникави Rolling Eyes. Което, така ме успокоява моята фризьорка Joy, е добре а мен, защото ми е много тъмно кафява-към черно косата и така границат с русото е по-омекотена.  Wink
Вторият път, като си направих русите кичури, на местата с русо, стана още по-светличко и слънчево и на мен много ми харесва така. Пъстра ми стна косата, няка си. Wink
Сега ще се правя за трети път с руси кичури, да видим, колко русо гадже ще стана. hahaha
Определено съм ЗА! Peace

Но, Дуци и момичетата са ти го казали, отива ти тъмна коса, а мисля, даже, че черна много ще ти отива. Thinking
Но естествено, че всеки иска промяна, така, че ако си решила- направи го! Hug

# 26
  • Мнения: 5 647
Стига да ти ги направят добре и да стоят естествено.

# 27
  • Мнения: 7 474
Мисля, че трябва да са светло- кестеняви(няколко тона по-светли от косата ти ), ако са много светли на твоято тъмна коса ще са много фрапантни newsm78 Peace

# 28
  • Мнения: 4 371
Копче, тя косата ми е почти черна Simple Smile А ти ще пъснеш ли някоя снимка преди/след?
Стрелче, решила съм се твърдо и само несполучливи кичури ще ме откажат Crazy Даже си намерих една коса в нас, която братовчедка ми ми е давала(тя беше с удължена, махна я и си сложи друга), та тя е на кичури и много добре ми седи. И мъжа ми ме одобри, а той много не обича русокоси Crazy Само трябва да се сбогувам с очилата си, както вече писах, но ти пък нямаш такъв проблем Laughing
Фризьорката, при която мисля да ходя е в "Св. Троица", една мама от тук се прави там и е с много хубави кичури.
Така че като се направя мигновено ще дам отзиви Simple Smile

# 29
  • София
  • Мнения: 9 531
А ти ще пъснеш ли някоя снимка преди/след?
О, имам снимки в профила, сега ще ти подбера. Embarassed
Ето преди и и пак преди ипак преди

и ето след и след
тук русото си личи най-добре. Grinning

Последна редакция: чт, 16 мар 2006, 13:52 от kopche

# 30
  • Мнения: 2 196
Дуци ,сподели моля ти се,коя е тази фризьорка? Praynig
Пък   аз ще я посетя още тези дни,че и мойта черна грива се нуждае от малко разнообразие.Аз си ги представям в няколко нюанса на свело кестенявото моите кичури.Руси си правих миналата година,но хич не се харесах и стоях само 2 дни с тях. Sick

# 31
  • Мнения: 4 371
Копче, първите снимки не се виждат, но видях там, където си руса. Хубаво е, то е по-медно(така ли се казва newsm78)
Аз ще снимнам косата май и ще ви покажа какво русо точно искам.

Бианка, не съм ходила още в този салон и не знам къде е. Като разбера ще ти пусна бележка.

# 32
  • София
  • Мнения: 9 531
Дуцка, не знам защо така се получава и аз не можах да ги отворя newsm78. Но вече ги редактирах.
 Peace
О, и аз исках съвсем друго русо, но това беше резултата и след второто вапцане newsm78.
 А то и аз си мечтая за онова сламено детско русо Heart Eyes Mr. Green, ама не стана. Wink

# 33
  • Мнения: 4 371
Хм, за да стане онова детското русо трябва да я мажеш с Блондор според мен и после да слагаш желаната боя Thinking

# 34
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Русите кичури са си класика според мен.  Пробвай.

# 35
  • София
  • Мнения: 9 531
Не ги разбирам аз тези работи Stop, доверявам се изцяло на фризорката ми. Mr. Green

# 36
# 37
  • Мнения: 2 550
Честито ти ново обзавеждане:)

Много си хубава с тях:)

# 38
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
Дуци, на теб всичко ти отива. Hug
А защо да се сбогуваш с очилата? Изключително добре ти пасваха на лицето Thinking

# 39
  • Мнения: 4 371
Дуци, на теб всичко ти отива. Hug
А защо да се сбогуваш с очилата? Изключително добре ти пасваха на лицето Thinking
Hug
Защото пробвах една руса перука и тъмните рамки на очилата бяха прекалени вече, барабар с вежди и очи Laughing
Но пък не съм такава, каквато исках, така че ще си ги нося май Thinking
Сега съм малко сива, но ще стават по-руси с измиването.

# 40
  • Мнения: 120
Бравос, Дуцка. Много си готина Heart Eyes. Още по сладка си станала с тез кичури. Grinning

# 41
  • София
  • Мнения: 39 814
Дуци много добре е станало Simple Smile Да се надяваме след малко на живо да го видя.

# 42
  • Мнения: 3 569
Дуци си е Дуци, кво да кажа...

# 43
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Кичурите много ми харесаха, а и на теб ти отиват.

Такива кичури биха ли отивали на тъмно кестенява, но чуплива коса Thinking

# 44
  • sofia
  • Мнения: 1 606
Страхотно изглеждаш! Да си призная бях доста скептично настроена, имайки предвид снимките, ти, които съм виждала, но бравос на фризьорката!

# 45
  • Мнения: 5 622
Още веднъж честита ти прическа. Аз мислех, както ти казах, че по-русо ще стане(щот ти така ме подготви), като на кака ти (демек аз), ама и така бива като за начало  Twisted Evil

# 46
  • Мнения: 7 430
Много сладки са станали, а и ти с тях Hug
...на хубавия човек - всичко му ходи Wink

# 47
  • София
  • Мнения: 10 325
a... честита новия визия, определено ти отива!
Толкова да харесвам черно... и хич да не ми отива   #Cussing out

# 48
  • София
  • Мнения: 2 044
Копче, тя косата ми е почти черна Simple Smile А ти ще пъснеш ли някоя снимка преди/след?
Стрелче, решила съм се твърдо и само несполучливи кичури ще ме откажат Crazy Даже си намерих една коса в нас, която братовчедка ми ми е давала(тя беше с удължена, махна я и си сложи друга), та тя е на кичури и много добре ми седи. И мъжа ми ме одобри, а той много не обича русокоси Crazy Само трябва да се сбогувам с очилата си, както вече писах, но ти пък нямаш такъв проблем Laughing
Фризьорката, при която мисля да ходя е в "Св. Троица", една мама от тук се прави там и е с много хубави кичури.
Така че като се направя мигновено ще дам отзиви Simple Smile
newsm10 newsm10 newsm10Дуци,много са свежи кичурите.И много ти отиват,честито smile3503Къде е въпросната фризьорка, в Св.Троица,че и мойта  фризьорка е там,да не е една и съща?

# 49
  • София
  • Мнения: 10 325
Дуцка, разгледах ти снимките от профила... ами черна повече ми харесваш!
Кичурите са ти много добре направени, но черна според мен ти отива повече и на тена и някак на цялата визия  newsm78

# 50
  • Мнения: 11 555
Дуца екстра са станали кичурите newsm10Бях малко скептична-на черна коса руси кичури newsm12но сега виждам че се получило много добре. Flowers SunflowerВзех да се замислам и аз...

# 51
  • Мнения: 1 629
Хубавица! Честито Grinning

# 52
  • Мнения: 5 228
Честито, Дуцка! Супер ти е.

# 53
  • Мнения: 1 793
Дуцка, разгледах ти снимките от профила... ами черна повече ми харесваш!
Кичурите са ти много добре направени, но черна според мен ти отива повече и на тена и някак на цялата визия  newsm78
И аз съм на същото мнение. Дуци, наистина кичурите са добре направени, но повече ми харесваш без тях. Embarassed

# 54
  • София
  • Мнения: 2 493
Харесваш ми много с кичурите - малко разнообразие на никоя жена не е навредило! Истина е обаче, че с черната коса ми харесваш повече. Обаче за известно време така с кичури, както казах за разноообразие, си е екстра. Освен това идва лято Simple Smile

# 55
  • София
  • Мнения: 6 807
Дуцка, супер си! Кажи кой е салона и коя е фризьорката?  Grinning

# 56
  • Мнения: 3 153
Дуцка, разгледах ти снимките от профила... ами черна повече ми харесваш!
Кичурите са ти много добре направени, но черна според мен ти отива повече и на тена и някак на цялата визия  newsm78
И аз съм на същото мнение. Дуци, наистина кичурите са добре направени, но повече ми харесваш без тях. Embarassed
Съгласна съм с мнението им! Аз по принцип не харесвам руси кичури на тъмна коса, някак си състаряват според мен.............. Но пък за разнообразие в прическата-стават!
Най-много ми харесват руси кичури на кафява (буквално кафява) коса, много готино стои, но на мен не ми отива особено, защото са ми доста черни веждите и този контраст мен лично ме дразни! Иначе пробвах преди време и косата сама по себе си беше много красива!

# 57
  • Мнения: 46 557
Аз съм на руси кичури, но по-дебели, само това намерих, на което да си личат  Laughing


Браво Дуци, много си готинаааа  Simple Smile

# 58
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Браво, Дуци - страхотни кичури са ти направили и ти ходят!  Peace

# 59
  • София
  • Мнения: 9 531
Още веднъж честита ти прическа. Аз мислех, както ти казах, че по-русо ще стане(щот ти така ме подготви), като на кака ти (демек аз), ама и така бива като за начало  Twisted Evil
Честно, и аз това очаквах да видя! Simple Smile
Дуцка, 'ми тя промяната не е толкова фрапираща. Ти к'вото ни подготвя тука, аз реших, че изцяло визията ще сменяш Thinking. Или поне това виждам от фотосите. newsm78
 По-смело следващият път- виж, че не боли! Peace

# 60
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Кичурите ти са много хубави. Много добре са направени и ти отиват. Сега искам и аз да си правя. Кажи къде точно ги направи и за колко парички.?

# 61
  • София
  • Мнения: 1 444
Честито, моите са абсолютно същите, аз също скоро ги направих и така идеално скрих белите косми, които са започнали да ме нападат. Само дето си отрязах косата, но поне така мога да я изправям като е късичка, иначе с тези буйни къдри дълги до кръста бях полудяла, то е ад за поддръжка.................... Naughty
Много ти отива така, ти май също си изправяла или ти е естествено права?

# 62
  • Мнения: 3 248
Ради, и на мен много ми харесваш с тези кичури! Heart Eyes
В началото, като се допита...реагирах малко негативно, защото не си ги представях така тънички и перфектно направени...
И пиле, знаеш ли как стряскаш с това заглавие...представих си те блондинка за известно време! Mr. Green

# 63
  • Мнения: 10 758
Много готино ти стоят кичурите.Аз си мислех, че са по-едрички, но така определено ти стоят супер.  bouquet

# 64
  • Мнения: 573
На мен много ми допадна новата ти прическа.Страхотна е.  bouquet

# 65
  • Мнения: 3 283
Дуци, много добре изглеждаш така, съвсем честно  Simple Smile Искам да те питам дали черното беше боя или естествен цвят? Моята коса си е черна, не е боядисвана, никога не съм правила промени, но се замислих за някой светъл кичур и се чудя дали изобщо ще може да се изсветли. Другото нещо, което исках да питам, е дали това са само по-свитли кичури или цялата коса е изсветлена.

# 66
  • Мнения: 5 622
Дуци, много добре изглеждаш така, съвсем честно  Simple Smile Искам да те питам дали черното беше боя или естествен цвят? Моята коса си е черна, не е боядисвана, никога не съм правила промени, но се замислих за някой светъл кичур и се чудя дали изобщо ще може да се изсветли. Другото нещо, което исках да питам, е дали това са само по-свитли кичури или цялата коса е изсветлена.

Аз ще ти отговоря вместо нея- това и е естествения цвят. НЯкъде в косата имало и остатък от боядисване, но аз така и не успях да го видя къде е аджеба  Thinking

Това са само по-светли кичури.Не е пипана основата за сега.

# 67
  • Мнения: 3 283
Мерси, буба  Simple Smile Дали разбрах правилно, че кичурите са направени директно върху черната коса?  Thinking

# 68
  • Мнения: 4 371
Привет от мен Grinning Благодаря ви Hug
Половин ден ме нямаше и вие бая сте изписали Crazy
Фризьорския салон се казва Експерт и се намира в Св. Троица, бл.367, момичето, което ме прави се казва Весето.
Помните ли как изглежда Дженифър Анистън в Приятели? Ей това ми е крайната цел. Като ходя другия път при девойката ще ме боядиса руса, но без да ме обезцветява и ще ми избият кичурите. Сега са доста пепеляви на цвят, но след няколко измивания ще се измият и ще придобият друг цвят.
Сега съм обезцветена(само кичурите, де) и после с безамонячна боя са матирани.
Не знам дали го обясних добре newsm78
Цялата процедура отне бая средства и време, но по-натам няма да е така. На лъжичка обезцветител се плаща по 8 лв, като първата е 18 лв. Безамонячната боя, която се нанася после е 18 или 12 лв, не помня. Излезе ми 76 лв. всичко.

# 69
  • Мнения: 1 464
Дуци,страхотни са!  bouquetНа хубав човек всичко му отива!И на Дженифър косата ще ти отива!

# 70
  • Мнения: 10 758
Малииии, много пари бе.Ама поне си е заслужавало цената.Страхотна ти е новата глава. Peace

# 71
  • Мнения: 379
Мисля, че цвета на косата ти е страхотен и няма нужда от кичури, но това дали да си направиш е лично твои избор

# 72
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
Дуци, що бе мила?!  ooooh!
Не че ти е лошо, разбира се, ти всякак ще бъдеш хубава, а и кичурите са майстроски направени, но със старата коса беше много естествена и стилна.
Но както и да е, щом ти е било толкоз мерак и им се радваш, честити да са ти!   bouquet

# 73
  • Мнения: 5 391
Дуци, страхотни са!И много ти отиват Peace

# 74
  • Мнения: 7 430
...Помните ли как изглежда Дженифър Анистън в Приятели? Ей това ми е крайната цел. Като ходя другия път при девойката ще ме боядиса руса..

Аз съм за промяната  Peace и те приветствам за това твое желание  Wink дано всичко стане както желаеш и станеш нашата Дуци Анистън Hug
..а ако не се харесаш - най-лесно можеш да станеш отново черна Wink

# 75
  • Мнения: 80
 честита прическа, на мен също много ми харесаха твоите кичури  bouquet

# 76
  • Мнения: 3 164
Дуци, много ти ходят тези кичури Peace смело напред Laughing
аз миналото лято исках такава промяна, но фризьорката ме направи в главата като магистралка(естествената ми коса е по черна и по лъскава от твоята Whistling) и след една седмица вече бях червени кичури, както и до сега..

# 77
  • София
  • Мнения: 2 958
Честита нова прическа ,Дуци!Много си хубава И така Simple Smile

# 78
  • Добрич
  • Мнения: 193
ДУЦИ,поздравления за прическата и от мен,много си готина! Hug Само неможах да разбера,боядисвана ли е косата ти или е естествена??Моята е боядисана черна,вече поизбледня,искам да направя някакъв опит с кичури,та се чудя newsm78 Ако стане като твоята коса,веднаха хуквам Flutter Hug
Поздрави....

# 79
  • Мнения: 5 539
Дуци, на хубав човек всичко му отива и разнообразието е хубаво нещо Peace, но като че ли повече те възприемах с естествено тъмна едноцветна коса. И с кичурите си много хубава, но аз напоследък съм станала фен на шоколадовите нюанси, които все не мога да докарам върху собствената си коса Wink

# 80
  • Мнения: 763
Лилита, пробвай на Лореал  Кастинг - безамонячна, самата боя придава на косата страшен блясък.

# 81
  • Мнения: 5 539
Мерси, ще опитам, а дали е трайна? Simple Smile

# 82
  • Sofia
  • Мнения: 7 000
Не е трайна, Кастинг е безамонячна, измива се до 1 мес.

# 83
  • Мнения: 763
Няма такава боя, която да кара с месеци, трябва да се освежава цвета, иначе си личи небоядисаната коса.

Ако искаш трайна давай с професионалната на Лореал - само по салоните - от тази по-трайна няма да намериш.

# 84
  • Мнения: 399
Дуци, много ми харесваш така Laughing
Аз ходя в този салон от както съществува:) Много са готини всичките, но аз ходя предимно при Лина.

# 85
  • София
  • Мнения: 6 743
Преди повече ми харесваше  Peace

# 86
  • Мнения: 463
Eeeee, Дуцка, разби ми детските мечти, значи! От коледното парти насам все ходя с едно челно поло, без ръкави / Mr. Green/ с надеждата някъде да ме сбъркат с теб, поне в гръб, а ти сега какво ....Отне ми всичко !!!
Много ти е добре с тях, честито!

# 87
  • Мнения: 1 403
Дуци само не разбрах от 4ерна ли те направи така или от кестеняво  newsm78

# 88
  • Мнения: 4 371
Косата ми беше естествен цвят преди да си направя кичурите(нещо м/у кестеняво и черно) Wink

Eeeee, Дуцка, разби ми детските мечти, значи! От коледното парти насам все ходя с едно челно поло, без ръкави / Mr. Green/ с надеждата някъде да ме сбъркат с теб, поне в гръб, а ти сега какво ....Отне ми всичко !!!
Много ти е добре с тях, честито!
Ха ха, уби ме Joy Joy
Аз като гледам снимките все си мисля, че ти съм аз #Silly

Общи условия

Активация на акаунт