Модерни ли са русите кичури? Вече съм руса, сложих снимки на 2-ра стр.

  • 10 285
  • 88
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 248
Дуци, неееееееее! Не на твоята коса и лице. Много е тъмна, прекрасна и лъскава. Не мисля, че точно това е желаната промяна. Ще измислим нещо друго. Така си сладка, естествена и малка. Не променяй точно това, моля  Heart Eyes


Подкрепям! Praynig Praynig Praynig

# 16
  • Мнения: 2 241
И аз бях в такова двоумение преди два месеца и аз исках по-скоро руси кичури (също съм тъмно кестенява).
Но фризьорката ми тогава ме разубеди, защото сега контрастните кичури не били модерни, а с един до два тона по-светли от основния цвят. Т.е. руси кичури само на съвсем светло кестенява коса или тъмно руса.

Моите добре изглеждат, стоят естествено, но ако търсиш по-драматичен ефект или пък по-забележим (защото така са доста дискретни), давай с русите. Laughing

# 17
  • Мнения: 1 547
Я момичетата на кичури бързо да прилагат снимки Wink

Дуци, неееееееее! Не на твоята коса и лице. Много е тъмна, прекрасна и лъскава. Не мисля, че точно това е желаната промяна. Ще измислим нещо друго. Така си сладка, естествена и малка. Не променяй точно това, моля Heart Eyes
Хе хе, благодаря ти.
Виж на Мис Ели какви са й готини кичурите. Вярно, че нейното лице е друга боя, де. Но аз пък съм пробвала перука и ми отива. Само трябва да се сбогувам с очилата си Confused

Дуци, именно. Мис Ели е друга боя. Нейната коса е по-светла по принцип. Направо тръпки ме побиват като си представа като ти изникнат корените  Sick Брррр. Но ако все пак решиш, имам при кого да те пратя (стилист  Mr. Green), който ще ти предложи различни варианти за промяна и предполагам, ще останеш доволна  Wink Ако решиш все пак да са кичури, работят с някакъв съвсем нов продукт, който ги прави фантастично-невероятни  Crazy Малко е скъпичък, но си струва. Според мен  Hug

# 18
  • София
  • Мнения: 505
А мислила ли си за червени кичури - според мен те стоят много по-добре на тъмна коса, отколкото русите.

# 19
  • Мнения: 139
А мислила ли си за червени кичури - според мен те стоят много по-добре на тъмна коса, отколкото русите.
newsm10 newsm10 newsm10

# 20
  • Мнения: 4 371
Аз съм била с червени, съвсем друго е. А и с дрехите трябва да се съобразяваш, не всичко отива. Повече червени аз лично няма да си правя Wink

# 21
  • Мнения: 1 250
Дуци, не съм те виждала на живо, но на снимките ти нямаше как да не забележа, че косата ти е разкошна. Аз не бих я развалила с кичури.  bouquet След това този блясък, мекота и гладкост ще изчезнат. Но ако наистина го искаш   Hug

# 22
  • Мнения: 229
Бяло русите кичури много състаряват жената. Има един такъв вариант, който стои по-свежо - кестеняви кичури, заедно с руси и един друг цвят , който стои като карамел.

# 23
  • Мнения: 1 934
Защо не пробваш с няколко нюанса на русо.На мен лично много ми харесват такива кичури.

# 24
  • Мнения: 4 473
Ох, болна тема Crazy Преди няколко месеца бях пуснала точно такава тема със запитване дали да си направя кичури, с тази разлика, че аз исках почти бели Rolling Eyes
Не си направих, момичетата тук ме разубедиха Grinning. А сега ти Дуцка, пак ме хвърли в размисъл Twisted Evil Mr. Green Аз съм си натюр тъмно кестенява (и ти също, ако не се лъжа newsm78), та ако решиш нещо - свиркай Mr. Green...да плагиатствам Laughing

# 25
  • София
  • Мнения: 9 479
Аз харесвам много руси кичури и обичам да си правя. Grinning
Вече за втори последователен път си правя, ама моите си стоят жълтеникави Rolling Eyes. Което, така ме успокоява моята фризьорка Joy, е добре а мен, защото ми е много тъмно кафява-към черно косата и така границат с русото е по-омекотена.  Wink
Вторият път, като си направих русите кичури, на местата с русо, стана още по-светличко и слънчево и на мен много ми харесва така. Пъстра ми стна косата, няка си. Wink
Сега ще се правя за трети път с руси кичури, да видим, колко русо гадже ще стана. hahaha
Определено съм ЗА! Peace

Но, Дуци и момичетата са ти го казали, отива ти тъмна коса, а мисля, даже, че черна много ще ти отива. Thinking
Но естествено, че всеки иска промяна, така, че ако си решила- направи го! Hug

# 26
  • Мнения: 5 647
Стига да ти ги направят добре и да стоят естествено.

# 27
  • Мнения: 7 474
Мисля, че трябва да са светло- кестеняви(няколко тона по-светли от косата ти ), ако са много светли на твоято тъмна коса ще са много фрапантни newsm78 Peace

# 28
  • Мнения: 4 371
Копче, тя косата ми е почти черна Simple Smile А ти ще пъснеш ли някоя снимка преди/след?
Стрелче, решила съм се твърдо и само несполучливи кичури ще ме откажат Crazy Даже си намерих една коса в нас, която братовчедка ми ми е давала(тя беше с удължена, махна я и си сложи друга), та тя е на кичури и много добре ми седи. И мъжа ми ме одобри, а той много не обича русокоси Crazy Само трябва да се сбогувам с очилата си, както вече писах, но ти пък нямаш такъв проблем Laughing
Фризьорката, при която мисля да ходя е в "Св. Троица", една мама от тук се прави там и е с много хубави кичури.
Така че като се направя мигновено ще дам отзиви Simple Smile

# 29
  • София
  • Мнения: 9 479
А ти ще пъснеш ли някоя снимка преди/след?
О, имам снимки в профила, сега ще ти подбера. Embarassed
Ето преди и и пак преди ипак преди

и ето след и след
тук русото си личи най-добре. Grinning

Последна редакция: чт, 16 мар 2006, 13:52 от kopche

Общи условия

Активация на акаунт