Отговори
# 165
  • Мнения: 7
Здравейте момичета Grinning
Мисля, че дойде и моето време да се запиша в темата Wink
На 37г. първа бременност (ин витро) от понеделник влизам в 12г.с.  ще си запазя час и да не забравя този път да питам кога ми е термина. Забравих да кажа, че съм от Варна.
И по темата за кръвното моето последно беше 90/70 оттогава съм спряла да меря.

Цанкова, весело изкарване на сватбения ви ден и всичко най-хубаво в живота!
Иванова, честит половин година от сватбата ви, дълъг и щастлив семеен живот!

# 166
  • Мнения: 9
Здравей,
честита радост! Супер, че и ти си от Варна. Аз живея тук от доста време, а по принцип с таткото и двамата сме от Шумен!
Желая ти безпроблемна бременност!
И благодаря за пожеланията!

# 167
  • Мнения: 47
БенитУ, благодаря Simple Smile
Добре дошла, на теб и лека и безпроблемна Б, до финал Simple Smile  Hug

# 168
  • Мнения: 434
Тук се развали времето и се прибрахме   Sad

ivanova90 Честита Ви годишнина, да сте живи и здрави, много щастливи и дълъг семеен живот  bouquet

tzankowa не го мисли много, ще си прекарате супер на сватбата Hug  bouquet

БенитУ добре дошла, лека бременност   bouquet

# 169
  • Мнения: 114
Момичета, здравейте! Много време не съм писала и чела, но се върнах на работа и почти не ми остава време Sad
Времето се оправи и вече може гордо да пъчим коремчета навън Simple Smile
Аз съм добре, гаденето ми поотмина, вече не повръщам плодовете и зеленчуците и мога да се върна към здравословния начин на живот. Първите два-три месеца повръщах всичко здравословно и се тъпчех само с тестени неща, та малко са понаддала :Д
В 16 г.с. съм и съм +6кг, но се чувствам много добре, много спокойна и щастлива! Коремчето вече ми личи и познатите ме питат :Д На вас пролича ли ви вече?
На мен сякаш в последната седмица ми пролича изведнъж:) Дано сме здрави всички и да гушкаме здрави бебоци на есен! А вече усещам и бебето, като бълбукане в корема, обикновено вечер само:)

# 170
  • Мнения: 428
Мерси момичета за изчерпателната информация

# 171
  • Мнения: 9
Здравей, Janest!
И аз съм в 16 г.с. и определено ми личи. Няма начин да скрия корема и съм се поналяла и на дупе, и на крака, но важното е да сме здрави. За килограми не знам точно, защото зимата винаги качвам няколко, които лятото свалях с движение и фитнес, но това лято май ще пропусна  Mr. Green
Чувствам се много добре, старая се да похождам и гледам да хапвам плодове и зеленчуци, но съм и страстен фен на шоколада, та страшна работа  Laughing
Радвам се, че се чувстваш добре и те подкрепям в надеждите за здрави бебчета на есен!

# 172
  • Мнения: 266
Добре дошла,БенитУ! Честита годишнина, ivanova90! Бъдете много щастливи и се обичайте!  bouquet
На мен доста ми личи, даже според мен съм огромна  Laughing Но това е втора бременност и си е нормално според мен Wink а и не стартирах с плоско коремче. Вече съм в 17 г.с  Heart Eyes и съм се позакръглила. Но килограмите не ме притесняват, важно е бебка да е здрава и на финала да съм щастлива мама. Тези дни такъв глад ме е налегнал, имам огромен апетит  Grinning Не знам как ще успея да се контролирам.
Всичко е наред при мен, пия си магнезия и витамините. Фолиевата киселина я допивам, имам останали още няколко хапчета и я спирам. Ще видим как съм с хемоглобина в края на месеца, и ако се наложи ще започна отново приема на феро фолгамма.
Едно въпросче към мамите,които са пътували със самолет по време на бременността. Опасно ли е, имам ли повод да се притеснявам? След няколко дни имам юбилей и ми се иска с ММ да си направим една екскурзия до Малта. Но пусти страх... newsm78

# 173
  • Мнения: 6
Здравейте момичета, да докладвам след прегледа - едното бебе е добре, прекрасно е, рита с крачета и размахва ръчички  Hug Praynig
Вторият ембрион е напълно резорбиран, останал е само плодния сак, така че продължавам с само едно красиво бебче. Praynig
Другата седмица влизам в 12 г.с. и ще правя фм в мц марковс, ако някой се интересува от впечатления ще споделя.
По-рано имаше въпрос за фраксипарин и клексан - на мен допълнителни изсл. не са ми правили, защото кръвотока на ехограф е нормален, та продължавам със същата доза.

# 174
  • Мнения: 6
Ifko стискам палци Praynig

# 175
  • Мнения: 9
Здравей,Софи М.!
Моя приятелка пътува със самолет в последните месеци и всичко беше наред, няма повод за притеснение, ако ти се чувстваш добре!
Но предполагам, че най-добре е лекарят ти да прецени!
Пожелавам ти незабравим юбилей и ако решите да пътувате прекрасна почивка!

# 176
  • Мнения: 434
Софи М. няма проблеми да се пътува със самолет , и аз мисля като tzankowa за твое успокоение се консУлтираи с АГ.

Delta Sierra радвам се че всичко е наред с бебенцето   bouquet

Аз добре си поспах следобедно, сега ще загледам някой филм .....лека вечер на всички

# 177
  • Мнения: 266
tzankowa,choco_late,благодаря ви Simple Smile Ще питам моята АГ и ако няма проблем, може да си направим една екскурзия Simple Smile)))

# 178
  • Мнения: 7
Мерси за приема Hug
На мен също ми личи вече, но аз и качих някой килограм по време на процедурата и определено се закръглих малко в повече. Не се лишавам от нищо, хапвам си от всичко което ми се прияде. Ям много подове и зеленчуци и шоколад понякога, а за тестено да не говорим Whistling
Софи, моята сестра пътуваше със самолет когато беше бременна, работата и беше такава и нямала никакви проблеми.
Делта Сиера, радвам се за бебчо, че е добре Hug

# 179
  • Мнения: 3 595
Софи, бяхме писали по темата по-напред, но ще пиша пак - аз летях и ми предстои да летя още няколко пъти по работа. Питах АГ първо, но тъй като да чукна на дърво досега не съм имала никакви проблеми с бременността тя ми каза да си летя, колкото си искам, но ако може да не са по 10 часа полети. Та питай АГ и ако ти разреши летете смело към Малта, доста ценни са всички хубави моменти, които можете да си подарите преди да започне лудницата Simple Smile

Делта Сиера - радвам се за бебчето, нека все така прекрасно се развива и маха на мама!

Общи условия

Активация на акаунт