След Хиалуронова киселина

  • 70 100
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 936
От снимката едно е ясно, че филъра, какъвто и да е той е поставен много непрофесионално и не е нормално чак толкова голяма синина да се получи. На горната устна на мен така ли ми се вижда или наистина има на три места като мехури. Аз два пъти съм си поставяла и двата пъти в обедната почивка и след това без проблем си бях на работа без никакви такива злощастни следи от процедурата. Моето лично мнение е, че от по-голямо значение при решението за поставяне на хиалуронов филър е избора на лекаря, който ще го поставя.

# 16
  • Мнения: 79
Пак аз....извинявам се за лаишкия въпрос, но когато си сложихте хиалурон за първи път, харесахте ли резултата? Имам предвид харесахте ли себе си? Не се ли променя физиономията? А предполагам, че личи по някакъв начин. Хората разпознаха ли, че има промяна във вас, па макар и да не могат да определят каква? Все си мисля, че такива интервенции влияят драстично на физиономията на човек. И дори емоциите, които изразява, чрез мимиките на лицето. А човек е свикнал да се възприема по някакъв начин в огледалото и изведнъж - в огледалото друг човек го гледа...Вие кой лекар бихте препоръчали за мноооого леки ненатрапчиви намеси, така че никой да не разбира:)?

# 17
  • София
  • Мнения: 936
Пак аз....извинявам се за лаишкия въпрос, но когато си сложихте хиалурон за първи път, харесахте ли резултата? Имам предвид харесахте ли себе си? Не се ли променя физиономията? А предполагам, че личи по някакъв начин. Хората разпознаха ли, че има промяна във вас, па макар и да не могат да определят каква? Все си мисля, че такива интервенции влияят драстично на физиономията на човек. И дори емоциите, които изразява, чрез мимиките на лицето. А човек е свикнал да се възприема по някакъв начин в огледалото и изведнъж - в огледалото друг човек го гледа...Вие кой лекар бихте препоръчали за мноооого леки ненатрапчиви намеси, така че никой да не разбира:)?

Не разбрах дали към мен е въпроса, но ако е така да харесах резултата. Категорично не се променя драстично физиономията ако лекаря е преценил количеството което да постави, а не с цел печалба да постави по-голямо количество и да се получават такива резултати. Аз лично си поставих с цел да се получи симетрия на устните, тъй като горната ми е по-тънка от долната. Колегите ми на прима виста изобщо не забелязаха, че има някаква промяна в устните ми. Това е и целта да е коригиран недостатъка, но да бъде естетично и ненатрапващо се. Поставих си 1 мл хиалурон и даже на първо четене ми се стори малко, като първоначално ме беше много страх да не стане гротескно. Абсолютно не се променят мимиките на лицето, ако е премерено количеството, което е поставено. При момичето, което е показало снимката си е видно, че филъра е поставен неправилно при вида на ъгъла на горната  устна, който е обърнат. Във времето съм се убедила да не препоръчвам лекари, мога на лични да ти напиша името и координатите на лекарката от която аз съм доволна. Същата не е известна в публичното пространство, но нейни пациенти са лица от телевизионния екран. Мога да ти изпратя и снимка да видиш моите устни преди и след.

# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 1 350
Напълно подрепям написаното преди мен Peace.
Аз лично харесах себе си след първата процедура Simple Smile. Аз не исках промяна на устните, исках хидратация и симетрия. Горната устна седеше някак доста "по-изпита" и малка Rolling Eyes. И двата пъти количеството, което докторката постави беше малко, така, че да не се изплаша като се погледна в огледалото Laughing. Първият път 0,4мл, после при попълване още 0,3мл.. При такива количества е малко вероятно някой да забележи какво е правено, но резултат има и той по мое мнение е отличен Heart Eyes. Писала съм подробно в темата за естетични корекции, и снимки съм качила.
Не ме гледа друг човек в огледалото Laughing, аз съм си, но по-хубава Mr. Green.

# 19
  • Мнения: 1
здравейте, можете ли да ми препоръчате лекар или клиника в пловдив за тази интервенция? мерси

# 20
  • Мнения: 3
Здравейте, слагам си ХК понеже са ми твърде тънки устните. Днес си сложих за трети път, винаги слагам по половин ампула. Днес обаче по време на процедурата ми излезе хематом, докторката веднага го оправи, но сега устната ми е крива-казаха, че трябва да спадне отока и ще се оправи, но ако не се да отида да ми го оправят. На някой случвало ли му се е подобно нещо? Като спадне оттока дали и устната ми ще се оправи?

# 21
  • Мнения: 70
Здравейте
Въпроса ми е следният
Някой инжектирал ли си е хиалурон пен
Колко време държи
И какви са мненията ви за него

# 22
  • София
  • Мнения: 61
Здравейте
Въпроса ми е следният
Някой инжектирал ли си е хиалурон пен
Колко време държи
И какви са мненията ви за него

като мезотерапия е, и отгоре на всичкото винаги ги предлагат в салони,  аз не бих отишла да ми бият нещо хора, които не са дерматолози

# 23
  • Мнения: 5
Здравейте момичета! Някой може ли да ми каже добър дерматолог за поставяне на хиолурон в Пловдив? Благодаря!

Общи условия

Активация на акаунт