„Завръщане”/ Sıla /- С участието на Джансу Дере и Мехмет А. Алакурт - Тема 16

  • 61 632
  • 752
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 285
Ваня, с благодарности за новата тема!  newsm51


Приятен уикенд на всички...



ПП  В сценария написан от момичетата, ако може да ме имат в предвид за ролята на мама Кевсер или Айше, претенции нямам.   bouquet

# 31
  • Мнения: 12 009


Джансу само рагу и зъби Mr. Green



И винаги различна и провокативна



Боран, къде е плажното ми масло?

Последна редакция: сб, 18 апр 2015, 12:21 от Slawena

# 32
  • Мнения: 13 608
Vania, великолепна, прекрасно подредена нова тема с най-нежния любовен клип, който  съм виждала! Hug Hug



(повтарям тази снимка от миналата тема - за мен от най-сполучливите снимки на МАА. Laughing)
Харесва ми любовта и нежността му към кучетата. Peace
Защо ли я няма тази любов и към жените? Rolling Eyes
А може би търси кучешка преданост и у жените, с които се среща? newsm78 newsm78

# 33
  • Мнения: 1 414
Една песен, като че ли е писана за нашите лудо влюбени.

">#t=0[/video]

Чаровник

Последна редакция: сб, 18 апр 2015, 14:56 от eligeda

# 34
# 35
  • Мнения: 73
И аз в новата тема! Hug Ванче, благодаря newsm51





# 36
  • Мнения: 1 414
Пътешественика той  Simple Smile



и сестара му Шебнем

# 37
  • Мнения: 4 303
Момичета може ли да ми кажете до кой момент има преведени серии на български.
51 или 52 .Една позната иска да гледа напред от македонските серии, но аз не знам от кой момент да продължи./т.е какво да търся, та да и кажа гледай от тук/. Пропуснах да попитам и мислех,че тук ще разбера, ама нещо не попаднах на такъв коментар.

# 38
  • Мнения: 12 009
Вася, до 53 еп вкл, има ги v- box.

# 39
  • Мнения: 3 953
Здравейте и от мен , от снощи не съм ви чела
 Но тук е лято - топъл пясък, лунни нощи..плис..плис.....Започна се Laughing

Отдавна съм забелязала, че повечето им октьори могат да яздят и използват това в сериалите. Това за тях част от ежедневието им ли е ?!
Тук, в България малко хора имат интерес към този красив спорт.

# 40
  • Мнения: 12 009
Сезони, кой да ти каже, според мен яздят когато имат роля

А с тези луни, има ли кой приказка да ти разказва за  Луната, която срещнала Земята

# 41
  • Мнения: 4 303
Вася, до 53 еп вкл, има ги v- box.
Благодаря,но имам проблем с лаптопа и не ми се отварят т.е не мога.
Та исках да разбера до кой момент с две думи какво става в тази серия последна,та да знам какво да търся,до къде или от къде в македонските. Там са 120, аз съм към 85. Кашата е пълна. Но там пък на някои накрая дават за следващия епизод основно какво ще се случи.и това в 2-3 минути.
.

# 42
  • Мнения: 10 827
Вася, до 53 еп вкл, има ги v- box.
Благодаря,но имам проблем с лаптопа и не ми се отварят т.е не мога.
Та исках да разбера до кой момент с две думи какво става в тази серия последна,та да знам какво да търся,до къде или от къде в македонските. Там са 120, аз съм към 85. Кашата е пълна. Но там пък на някои накрая дават за следващия епизод основно какво ще се случи.и това в 2-3 минути.
.

Вася...и при мен не се отварят с македонско аудио...сега ще видя коя поред турска е... bowuu

# 43
  • под най-голямото листо на тиквата
  • Мнения: 586
 Hug
Скрит текст:
Преди дни в предишната тема някой от вас беше пуснал клип в който имаше кадри от снимачния период на "Еманет" за моя радост там разпознах един от любимите ми градове в Турция в който явно е сниман сериала. Може и да знаете, и ако е така се извинявам, но това е град Аванос, малък за турските стандарти град, но много хубав и за това ще си позволя да ви кача няколко снимки правени от мен за да ги споделя с вас. Понеже са извън темата ги слагам в спойлер. За съжаление след като прегледах снимките се оказа,че има много малко без някой от нас на тях, но надявам се от тези които постна поне малко да усетите очарованието на града. Ако някой от вас е ходил там мисля, че ще сподели мнението ми. Дано да ви харесат.
 Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed newsm50 до тук с добрите ми намерения. Не мога да кача снимките, ако някой знае как се прави това моля да помогне. Използвам иконата от горния ред, но като опции ми излиза само "отмени" и "избери всички"

# 44
  • под най-голямото листо на тиквата
  • Мнения: 586

Вася...и при мен не се отварят с македонско аудио...сега ще видя коя поред турска е... bowuu
Турска е началото на 43 еп.
Скрит текст:
иначе последните кадри от давания при нас 53 еп. са : цялото семейство на Боран вечерят заедно на терасата, Съла даде детето на свекъра да го подържи, част от агите си говорят в дома на Али ага и заговорничат за свалянето на Боран; последен кадър Боран и Джелил говорят за това как Али ага е завзел земите на едно бедно семейство

Общи условия

Активация на акаунт