30-та г.с

  • 1 899
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 947
pri men puk bremennosta e 1 sedmica nazad - spored kalkulatora trqbva da sam 32 g s, a spored videozona sam 31 - no mi kazaha 4e se slu4va 4esto. Vsu6tnost nai vazno za iz4islqvane na to4nia termin e prodalzitelnostta na cikala ti - prez kolko dena ti e idvalo - na men mi idva6e prez 35 dena i zatva sam zabremenqla po-kusno i sam 1 sedmica nazad. Simple Smile

# 16
pri men puk bremennosta e 1 sedmica nazad - spored kalkulatora trqbva da sam 32 g s, a spored videozona sam 31 - no mi kazaha 4e se slu4va 4esto. Vsu6tnost nai vazno za iz4islqvane na to4nia termin e prodalzitelnostta na cikala ti - prez kolko dena ti e idvalo - na men mi idva6e prez 35 dena i zatva sam zabremenqla po-kusno i sam 1 sedmica nazad. Simple Smile
Само, че седмиците са 31 и 30. Бебчето ми вчера го мериха и казаха, че е 1,398 гр. Важно е то да се развива последователно, независимо от това дали  седмици са +/- 1 или 2.

# 17
  • ГО
  • Мнения: 3 955
Не е проблем, доста често се случва бебчетата да избързват в развитието си и да са повечко килограми, отколкото е определено за съответната седмица Peace
Peace

Общи условия

Активация на акаунт