The Players and The Game of Thrones! Тема #13

  • 36 773
  • 730
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 9 144
Разделям си ги, имам собствена представа за повечето герои и дори да харесвам актьорите, не винаги си представям сцените от книгите с тях, по-скоро приемам героите с доста от картинките в ASOIAF wiki  Joy

От оригиналния Железен трон или голямо викане трябва да пада, или акустиката в тронната зала да е перфектна  Mr. Green

# 31
  • Buffyworld
  • Мнения: 1 535
Аз пък толкова съм свикнала с екранните, че нищо друго не ми се вързва, дори когато ги чета, пак си представям актьорите...но при мен е защото изгледах първи сезон и чак тогава започнах да чета, образите вече ми се бяха набили в главата. И все пак мисля, че някои актьори са големи попадения , друг е въпроса вече как режисьорите виждат  пресъздаването на образите.

И аз така - първо бях гледала първи сезон и посл изчетох книгите. Въпреки това ми беше малко странно, защото Дани в книгите беше на 13 години, а Нед Старк на 31 . А екранните актьори са доста по- възрастни. 

# 32
  • Вестерос
  • Мнения: 38 276
хахаха аз бях потресена за възрастта в книгите, тъй като като вас след 1-ви сезон ги прочетох, но все пак реших сама да си ги представям и избягвах като тези от сериала.

# 33
  • Buffyworld
  • Мнения: 1 535
За Нед и Кейтлин нямах против че са на по 30, но за Дани, Бран, Рикон направо ми беше нелепо.

# 34
  • Мнения: 4 606
Бум Hug

Аря съм аз. Mr. Green



You’re wise AND a badass beyond your years, just like Arya. The two of you would be a savvy, underdog duo. All of Westeros might underestimate you, but that’s their mistake. You want it all — including revenge — and you and Arya will get it, and then some.

# 35
  • Мнения: 8 257
Аз въобще не мога да отворя теста  Crossing Arms

И сериите ще си ги гледам по НВО.  Mr. Green Синът ми ги изгледа на веднъж и сега се тюхка, че цял месец трябва да чака.

# 36
  • Мнения: 460
И аз съм Аря,на предният пак бях Аря Дивачката  Joy
Много ми харесва бродника,как се кани да затанцува  rotfImbo
Роб е страхотен  Heart Eyes,Дарио  Sick,Тирион е точно като в книгите,както си го представям  Flutter,ще си изкривя душата,защото много харесвам Кит,симпатяга ми е,ама нарисувания по се покрива с представата ми за Джон Сняг  Whistling,екранния Нед е голямо попадение,също и Бран и Оберин  Mr. Green
И аз се излъгах първо по сериала,но книгите са друго ниво,няма база   chef
Според мен са по млади за да има време Мартин да пораснат и да им измисля сложни и заплетени премеждия  Crazy
На мен не ми пречи да почакам 1 месец,страхотен маратон си направих,насладих му се(бях зажадняла за спойлери след новата глава за Санса,много съм нетърпелива,не знам как сте издържали толкова години,аз ги прочетох на куп и 5-е  Heart EyesHug

# 37
  • срещу двата комина :)))
  • Мнения: 3 340
ахахахахахаххаха  hahaha

# 38
  • Мнения: 10 013
Привет, банда!

Страхотен постер от първа страница!  Heart Eyes

Ако не беше сериала и Аря, не знам кога щях да разбера за съществуването на книгите. Дори се чудя дали не изпускам още потенциални любими книги, но няма как да разбера.
Ядосват ме много неща, но е добър сериала, няма да си кривя душата.


Валът ми е любим. Видях интрото и край-бях зарибена.
А относно интрото- благородникът, когото видяхме зад Вала (в книгите е изумителен, но Д&Д окепазиха и този момент), е син на лорд Ройс, при когото Кутрето остави СладкияРобин. Коментарът му, че неговите синове са започнали да тренират с меч когато за проходили е абсолютно достоверен.

# 39
  • Варна
  • Мнения: 17 985
При мен няма мърдане. На теста пак съм Санса:


Just like Sansa, you’ve had a rough go of things, but you’re just coming into your own. Many will mistake the two of you for just a pair of pretty faces, but you’re not to be underestimated. Now is your time, so seize the opportunity!

# 40
  • Мнения: 2 040
И аз като Бебето съм Аря.


Дисни картинките са супер. Най-много ми харесаха Варис и Бродника.  Laughing


При съпоставката между актьорите от сериала и илюстрациите по книгите, определено печелят илюстрациите. И аз си представям героите горе-долу така. Единствено екранният Джофри е по-добър от рисувания. С избора на този актьор уцелиха право в десетката.


Joy hahaha

# 41
  • Мнения: 10 013
Аз ги мразя тези тестове, все ме изкарват Церсей.  Crossing Arms
Но понеже не пия, бях сигурна, че ще излезе друго.
Мне. Пак Церсей!
You got: Cersei Lannister
Your lack of fucks to give is admirable, and rivaled only by Cersei Lannister herself. The two of you would make a badass pair of partners, and no bottle of wine — or enemy — would stand a chance. Pour one up, and cue that resting bitchface!

О, веднъж дори бях Уолдър Фрей.  Rolling Eyes

# 42
  • Вестерос
  • Мнения: 38 276
При мен няма мърдане. На теста пак съм Санса:


Just like Sansa, you’ve had a rough go of things, but you’re just coming into your own. Many will mistake the two of you for just a pair of pretty faces, but you’re not to be underestimated. Now is your time, so seize the opportunity!

Не съм сама  Hug Като се замисля в повечето тестове съм все Санса


хахахах Дези  Joy

# 43
  • Мнения: 2 040
О, веднъж дори бях Уолдър Фрей.  Rolling Eyes
Душа-човек си ти. Laughing

# 44

Общи условия

Активация на акаунт