The Players and The Game of Thrones! Тема #13

  • 36 759
  • 730
  •   1
Отговори
# 75
  • Buffyworld
  • Мнения: 1 535
ох, вярно. Съвсем съм се оплела. А само като си помислих, че бях започнала да я чета на английйски  ooooh! Добре че после я намерих на български, че хептен щях да се омотам от имена на герои , местности и замъци .....  ooooh! hahaha

# 76
  • Пазарджик/Лондон
  • Мнения: 2 419
И на мен ми се падна Джон Сняг Rolling Eyes.

# 77
  • Мнения: 1 367
Еха, един ден да ме няма, нова тема, 6 страници за четене Simple Smile)) Гледам всеки се записва с нещо, да се запиша и аз с една снимка от миналата година Simple Smile
Мама Змимка с трите дракончета - Теодора, Калина и Диляна... Боже, миналата година по това време (точно на 19 април) - все едно са други деца Simple Smile)) Тронът си е същия Simple Smile)))


Последна редакция: нд, 19 апр 2015, 19:42 от Змимка

# 78
  • Вестерос
  • Мнения: 38 249
Много хубава снимка, сладури големи имаш/ И аз имам на същото място, но май в друг ден, че беше мрачно ....

да, на 20 съм била там  Laughing

# 79
  • Мнения: 1 367
Бях бременна с тях, когато изгледах мисля 3 сезона бяха накуп (в 6тия месец ме пратиха да пазя дивана) - на един дъх Simple Smile За снимка с Трона се вдигнахме от Разград специално, точно на Великден Simple Smile Мъжът ми ми подари първите три книги, но .... още съм на първата Simple Smile)) Обясними причини Simple Smile

# 80
  • Вестерос
  • Мнения: 38 249
Ще ги прочетеш, има време Simple Smile)

# 81
  • Мнения: 1 498
You got: Jaime Lannister

Но не съм доволна!

# 82
  • Buffyworld
  • Мнения: 1 535
Змимка, много са сладички ! Да са ти живи и здрави ! Тризнаци ли са ?

# 83
  • Мнения: 1 367
Ще ги прочетеш, има време Simple Smile)


Така е, като отидат студентки, каква ми е работата по цяла вечер Simple Smile))

Змимка, много са сладички ! Да са ти живи и здрави ! Тризнаци ли са ?

Бъфи, да, тройка кебапчета Simple Smile


А да питам челите книгата, че нещо ми се омота - какво стана с копелето на Ричард, което избяга с лодка? ...  newsm78

# 84
  • Варна
  • Мнения: 17 960

А да питам челите книгата, че нещо ми се омота - какво стана с копелето на Ричард, което избяга с лодка? ...  newsm78

Робърт?

За Джендри ли питаш или за Едрик, защото в сериала са обединени в един образ. Джендри е в Речните земи с ББЗ, а Давос изпрати Едрик в Свободните градове.

# 85
  • Мнения: 1 367
 Joy Joy Joy

Така е като пишеш сутрин, едновременно с приготвяне за работа и обличане на децата Simple Smile) Робърт, да Simple Smile Имах предвид Джендри. Последният ми спомен от него е как се качва на една лодка и ... до там. Той появява ли се нататък? Т.е. образът развит ли е, или е оставен просто така?

# 86
  • Варна
  • Мнения: 17 960
Joy Joy Joy

Така е като пишеш сутрин, едновременно с приготвяне за работа и обличане на децата Simple Smile) Робърт, да Simple Smile Имах предвид Джендри. Последният ми спомен от него е как се качва на една лодка и ... до там. Той появява ли се нататък? Т.е. образът развит ли е, или е оставен просто така?

Ами.... в книгите е просто друг образ. В сериала започва като Джендри, по средата има някакви измишльотини и завършва като Едрик.
В книгите Джендри си е във Вестерос, Речните земи  и както вече писах се е присъединил към Братството без знамена и лейди Каменно сърце.

# 87
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Записвам се и аз с резултат от теста

Наздраве Laughing

# 88
# 89
  • Мнения: 3 637



Последна редакция: пн, 20 апр 2015, 19:33 от Danielkka

Общи условия

Активация на акаунт