КуРува се ПрЪвУписТен чейзкеик и сралня с амоРтизатоР- 95

  • 28 169
  • 738
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 10 115
От телефон ли е писано? newsm78
Цитат
ужас(((пишите как сте отстранилипроблема

# 676
  • Мнения: 2 752
ПУетесата

Скрит текст:
Цитат
Спомените се завръщат–
рози в паметта ми разцавтяват,
ровя в мисалтта да ги събера.
Тия дребни писачинки,
все в очите ми бодат.
Долената им е винаги пълна,
със сълзи!! Добрина Николова

# 677
  • Мнения: 8 163
От телефон ли е писано? newsm78
Цитат
ужас(((пишите как сте отстранилипроблема
Това, че е писано от телефон не е оправдание.

Аз пиша предимно на виртуална клавиатура. Не, че не ми се е случвало да натисна "б" вместо "н", но чак такива изречения като горното никога не съм публикувала.

Щом аз мога да прочета текста си и да го коригирам преди публикация, значи и те могат. Въпрос на желание.

# 678
  • Колоколамск
  • Мнения: 11 440
И аз повече пиша на виртуална клавиатура.

Още от пуйтесата, тя не знам на каква пише, но е уникална Crazy  -
Скрит текст:
Сега ми цъфна един Бял още несъм го откъснала .Аако искаш ще тиго пратя ,като го откъсна. .ХУБАВО МЕРИШЕ!

# 679
  • Мнения: 10 115
От телефон ли е писано? newsm78
Цитат
ужас(((пишите как сте отстранилипроблема

Щом аз мога да прочета текста си и да го коригирам преди публикация, значи и те могат. Въпрос на желание.
За съжаление, на някои изобщо не им пука.  Blush ooooh!

# 680
  • Мнения: 1 213
исках да е по - кратко,но няма как...
Цитат
Май забравяме ще Славин Славчев спечели х фактор със българска песен Високо на ФСБ  .Така ще Ненчо действа като него опитва се много хитро да привлече феновете на Коцето Калки които хич не са малко проверих в феисбука . А и ако продуцентите на капките поканят Калки на финалът и той каже моля мойте фенове да гласуват за Ненчо и те ще го послушат . И още една причина просто ние Българите сме зажаднали не само за балади но най много за българския песен.А и някой фенове на Жана и Маца  са се прехвърлили към Ненчо и заради тях   в феисбука на капките  той е със най много харесвания .Друго ми е любопитно ако  на финалът първи отпаднат Фицата и Криско и останат да се борят за победата в капките Ненчо срещу Василка Азис кого от тях двамата техните фенове биха подкрепили да стане победител в третия сезон на капките.Борбата ще е между тях двамата.

# 681
  • Испания
  • Мнения: 37 503
исках да е по - кратко,но няма как...
Цитат
Май забравяме ще Славин Славчев спечели х фактор със българска песен Високо на ФСБ  .Така ще Ненчо действа като него опитва се много хитро да привлече феновете на Коцето Калки които хич не са малко проверих в феисбука . А и ако продуцентите на капките поканят Калки на финалът и той каже моля мойте фенове да гласуват за Ненчо и те ще го послушат . И още една причина просто ние Българите сме зажаднали не само за балади но най много за българския песен.А и някой фенове на Жана и Маца  са се прехвърлили към Ненчо и заради тях   в феисбука на капките  той е със най много харесвания .Друго ми е любопитно ако  на финалът първи отпаднат Фицата и Криско и останат да се борят за победата в капките Ненчо срещу Василка Азис кого от тях двамата техните фенове биха подкрепили да стане победител в третия сезон на капките.Борбата ще е между тях двамата.

Тя трябва да се цитира изцяло.  Wink

# 682
  • Мнения: 690
Цитат
аз с моите 20 нокъти да не и се жалвам
 на асвалта.

# 683
  • София
  • Мнения: 20 217
Цитат
Шамплани
Белио
Всякъш
инъче
белйо

# 684
  • Колоколамск
  • Мнения: 11 440
Шамплан ми е любимо, белио също Heart Eyes .
Подсети ме за нещо шампланът - синът ми в началото на първи клас беше писал някъде (на етикет на тетрадка май) СОЛУ, вместо СОУ, защото не знаел какво значи абревиатурата Laughing . Много се смяхме с татко му, не пред детето, де, на него просто му обясних какво значи, трудно ми беше да съм сериозна Joy .
  В лексикона една съученичка ми беше написала "Чал, чал, чал!" . Но, деца сме били, в начално училище, все пак Flutter .

# 685
  • Мнения: X
Цитат
Pomniteligi

# 686
  • забравих си мисълта...
  • Мнения: 5 728
Цитат
рзбиръш ли

# 687
  • Мнения: 2 752
Цитат
ще съм от пуска първата седмица на август

после този валчер как ми го дават

Този вид настанване не е за нас .

в България незнам да има свесни такива места
Цитат
въобще не ослабвам от него а надавам.дано някой ден ослабна

дръж ни с течение за килцата на каква диета си?
Цитат
Лили вече е 7200 кг

# 688
  • Мнения: 10 115

Цитат
Лили вече е 7200 кг
За хипопотамче ли става въпрос?
Цитат
блиските
последния ми цикал

# 689
  • Мнения: X
Цитат
Здравейте момичета, въпроса ми към вас е при редовен цикъл в блиските 6/7 месеца каква може да е причината последния ми цикал да трае само 2 дни, като се има на предвид че е по 5 дни и вероятноста за бременност също е изключена ......МОЛЯ КАЖЕТЕ !!!

Общи условия

Активация на акаунт