Сладкарничка за книги - тема 40

  • 21 426
  • 710
  •   1
Отговори
# 15
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
Приемете и мен в новата тема.  Simple Smile

Благодаря, Алекс, че я направи и ни събра тук! Hug

Скарамушче, отношението ти към мен ме стопли.  Hug Heart Eyes Понякога думите ви ме жегват по особено приятен начин.  Heart Eyes

Кали, толкова щастливо звучиш. Представих си атмосферата у вас. Честита заслужена победа на Тони, нека да последват още победи, детето заслужава!  Hug

Мариетко, всеки си преценява възможностите и времето. Не се чувствай неудобно, че трябва да пропуснеш играта. Но, честно да ви кажа, на мен ми става тъжно, че толкова момичета се оттеглят точно от тази игра, за 24 май,  когато е ден на книгите. Дори на шега казвам, че това е празник на нашата тема. Обаче нека тези мои думи да не ви карат да се чувствате некомфортно. Разбирам всяка една от вас, уважавам решенията ви.  Hug

 Аз си имах мъж за час и половина. Поне се нахрани добре. Вчера пак ми хареса как яде, носих му в болницата, за първи път се нахрани като човек, а аз го гледах както майка гледа проялото си злоядо дете.  Laughing Дано вече да е минало лошото, дай Боже да го пуснат в понеделник.  Praynig

 Сега направих гювечета по шопски, със сирене, маслини и домат. Като се запекат, ще чукна и по едно яйце отгоре. А може и кашкавал да настържа, ще видим.

# 16
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 785
Записвам се, прочетох Ви по диагонал. Браво на малкия спортист, все повече и по-високи върхове да покорява.
За последен ден съм и майка и баща, и започвам усилена подготовка за РД на чавета (снощи правих чинии). Днес ще мисля поканите, етикетите за вода и сок

# 17
  • София
  • Мнения: 1 462
Алекс благодаря за новата тема   bouquet

Кали, браво на Тони бонбони Simple Smile

Нели, на детска опера бяхме - Хензел и Гретел. Много й хареса, на мен също. Пак иска да ходи.
Също ходихме и на курс по рисуване и детето се справи страхотно(за нейните възможности). Три часа не й чух гласчето. Тя също е доволна.
Така, цял ден напред-назад, гроги съм  Tired , но детето е доволно.  Mr. Green

# 18
  • София
  • Мнения: 4 899
Благодаря ви, момичета, за поздравленията, ще бъдат предадени на детето  Hug

Нелче, радвам се, че вашите тревоги вече отшумяват и ТМ се чувства по-добре  Peace

Слив, сподели, моля те, за този басейн, че всяка година се чудя какво да измислям за детския РД.

# 19
  • Мнения: 456
Добра ви вечер и от мен !
Кали,  чудна е родителската радост. Аз никога не съм се чувствала толкова удовлетворена, колкото, когато дъщеря ми е постигала нещо.
Браво на Тони !

Алекс  благодаря за темата !

И нашето състезание мина. Не очаквам кой знае какви резултати, защото тя определено не е математик, а и като видях задачите....
Радвам се обаче , че участва, и че не е толкова спек на такива мероприятия.

А днес пък прави преразказ. Аз не помня кога ние правехме това, но едва ли е било в 1 клас.
 Учат вече и части на речта... и ее такива чудесии мен продължават да ме вълнуват с много отрицателен знак...

Нелко, ще се подредят нещата.
Нези, кефя ти се че имаш градина, толкова е релаксиращо  това Simple Smile

Исках  на Кали да кажа, за Политехническия музей.
Понеже ние с дребното ходихме през ваканцията. Беше страшно интересно!
 Имат демонстрации, адаптирани за децата, имат детски кътове и много интересни експозиции:) Другото, което правят е  рожден ден в музея с организирани занимания. За мен това е един много интересен вариант точно за децата от  тази възраст.
 Имат сайт Кали и ако е вариант , можеш да проучиш нещата.





# 20
  • Пловдив
  • Мнения: 13 494
Алекс, благодаря за темата   bouquet

Мариет, колко други игри ще има още...как ми се иска и при нас да започнат ремонтни дейности...това ще е най-хубавият момент, дано се случи скоро  Praynig

Отивам малко да опъна крачетата, че съм изморена и ще почета, по-късно пак ще дойда  Hug

# 21
  • София
  • Мнения: 4 899
Лоти, благодаря ти за инфото   bouquet Със сигурност ще проуча. А ти да нагушкаш твоята принцеска  Heart Eyes

# 22
  • Ямбол
  • Мнения: 1 452
Алекс, благодаря ти за чудесната темичка  Hug
Калии, толкова се радвам за Тони! Много целувки! И от сърце му пожелавам това да бъде първата от многобройните победи в живота му  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Мариетка,  Hug Hug Hug
ЛоФче, ех че хубавооо  Hug
Нели, радвам се, че ТМ е вече по-добре  Hug
Аз ще учатвам в играта и сметам този път да си пъсна списъка още утре  Mr. Green Да не стане като Коледната игра, ама тогава наистина бях  #Crazy

# 23
  • София
  • Мнения: 5 362
Кали,ще споделя разбира се  Hug
Аз нали работя с деца и постоянно раздавам покани.Та от едно дете от групата научих за този клуб.
То всъщност е клуб и детска градина.Но ние ще ползваме клуба.
Ето тук http://partygermani.bg/
Относно финансите - скъпо е.Поне по моите критерии,но е интересно,атрактивно,пък и навърши 10 г.Все пак юбилей.Та преглътнахме.

# 24
  • София
  • Мнения: 5 566
Алекс, благодаря за новата тема!  bouquet

Кали, браво на Тони! Още много успехи му желая! Hug

Скарамушче, да си изкарате приятно с ТМ! Hug

Нели, дано е добре ТМ и да го изпишат! Peace

Мая, чета Лисицата и ми е обхванала цялото внимание! Rolling Eyes

На всички - хубава вечер! Hug Hug Hug

# 25
  • Мнения: 5 405
Момичета, Гани е прочела Воините на дъгата. Искаше ли я някой друг, за да му я прати тя или да ми я връща?  Hug

# 26
  • Пловдив
  • Мнения: 13 494
Ето, знаех си, че одеве съм пропуснала нещо  ooooh!
Кали, пожелавам още успех на Тони   bouquet

# 27
  • Мнения: 1 198
Ето ме пак. Нищо не свърших, толкова ме заболя главата, че си легнах отново и преди час се събудих.  ooooh! Сега през нощта ще пиша .... #Crazy

Кали, и тук да честитя победата на Тони. Още много да я следват  Peace

Нели, постът ти ме зарадва. Дано мъжът ти да си идва по-скоро вкъщи и все така да си хапва вкусничко  Peace Hug
И аз мисля като теб за играта за 24 май. Някак символичен е този ден, аз даже бих пропуснала по-скоро коледната игра, отколкото тази ...  Peace bowuu

Мариетка, дано скоро нещата се подредят и при вас.  Hug

Пете сърчице, казах ли ти аз? Радвам се много!!!  Heart Eyes

Лотхен, справила се е принцесата, сигурна съм!  Peace

Залавям се за работа, някой за компания?  newsm78

# 28
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 785
За Рд в Бг. Съм наемала зала в хотел (на 24 май все вали) или съм запазвала местов екопарка. Поръчвам кетъринг (после си го дояждаме няколко дни) и аниматори/ клоуни. Украсата я мъкна от тук или имам приятелка с печатница, поръчвам при нея.

Тук ми е по трудно, та тази година ще е: в детската градина(днес купувахме подаръци) ще поръчам пица и мъфини. На самия ден ше в в клуб, а след това коктейл в къщи. И т.к. Искам да е неповторимо, уникално....правя всичко-почвам от чинии, украси, подаръци (тази година ще е тениска с трансформър).  Идва ми на нагорно, номкато видя радоста в очите му, разбирам, че си е заслужавало.

Днес той на курс, а майка му чете "Непокорните диви" и то така съм се зачела, че детето излязло, стои до мен, а аз даже не го забелязвам.

# 29
  • Мнения: 1 729
Добро утро от мен! Някой друг наспа ли се в този ранен неделен час?  Mr. Green

Алекс, благодаря за темата!

Кали, браво на момчето ти! Още много успехи му пожелавам, а ти все така да се гордееш с него!

Петяя, много интересно звучи детска опера. Аз не съм ходила на никаква.  Embarassed

Нели
, радвам се, че мъжа ти вече е по-добре, а ти наравно с него. Дано утре вече си е вкъщи и всичко лошо е зад гърба ви!  Hug

Хубава неделя, пък дори и да е дъждовна!  Hug

Общи условия

Активация на акаунт