Сладкарничка за книги - тема 40

  • 21 438
  • 710
  •   1
Отговори
# 690
  • в огледалото на живота
  • Мнения: 8 193
Ооооо....имам другарче....аааааа...... Party Party Party Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Много е вълнуващо,много!
А какъв избор е направила нежната ръка на класната...още повече се вълнувам.....благодаря ти Нели Heart Eyes Hug

# 691
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
Нели, не се притеснявай, удоволствието е в очакването.  Hug

 Страхотен човек си!  Hug Дай Боже човек такива приятели да има.  Heart Eyes Аз правя опити, но не става. А дори мисля да лягам. Но не ме свърта, за мен това е несвършена работа от моя страна.  Confused

# 692
  • Мнения: 2 138
Оправих раницата на бързо. Батериите се зареждат. Готова съм за поход утре. Ама не мога да изляза от тук. Голяма лудница Simple Smile
Другарче, вече се чудя какви дарове да те даря (защото много искам да си оподарено!) и май вече имам една-две гениални идеЙ  newsm53

# 693
  • Мнения: 5 405
Вени, май не ми е подреден списъка по ред на желанията  Mr. Green май Grinning не, не е Grinning

Мойто другарче не знам какво харесва  Thinking

# 694
  • Мнения: 2 138
Вени, май не ми е подреден списъка по ред на желанията  Mr. Green май Grinning не, не е Grinning

Мойто другарче не знам какво харесва  Thinking
Книги, пъзели, козметика  newsm62 newsm62 newsm62 newsm62

ПП Редактирам се. Другарче майтап е това. Знаете вече - книга, картичка и пакет солети за мен Grinning  Heart Eyes
Лека нощ!

# 695
  • Варна
  • Мнения: 1 037
Права е Гани ,Нелко легни си почини толкова чакахме ще почакаме още малко  Hug

# 696
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
Списъкът ми не е подреден по желание. На всичко ще се радвам.

Нелка, по мейл не можеш ли? Всъщност не може ли по мейл да става кореспонденцията за играта. Да не зависим от платформата?

# 697
  • Мнения: 5 405
Знам тА тебе  Joy  Hug

# 698
  • Мнения: 10 915
Не са пожелание, Вени, която ти хареса Simple Smile

Точ, всичко приемам, само не ми купувай Мосю Ли или Ароматикса. На втория ще се зарадвам, де, защото ми хареса, но много нетраен и той. Виж Сислито приемам по всяко време Simple Smile

# 699
  • Берковица
  • Мнения: 475
И аз си имам страхотно другарче Hug Hug Hug

 И моя списък  не е подреден по желание. На всичко ще се радвам.

# 700
  • София
  • Мнения: 6 210
Поименно, моля, поименно  Mr. Green!

# 701
  • Мнения: 5 405
Вени, казах вече  Laughing

# 702
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
Готовоооо! Всички имат вест. Клюкарката си ляга, че утре да не приличам на зомби. Не че ще заспя, де. Обхвана ме трескава емоция, такова еуфорично чувство е. Много се радвам, много. И вече май реших коя книга да взема на другарчето си, до дни ще я купя.

 Лека нощ! И утре ще ви намеря в новата тема.  Wink

 Започнете седмицата с настроение!   bouquet

# 703
  • Ямбол
  • Мнения: 1 452
Имам си другарче  newsm44
Вени, искам всички книги еднакво силно Hug
Бъбли, честита ти първа заплата! Дано често да я увеличават  Hug
Тук ще благодаря на Мария Ч. за трогателните думи, които ми написа току що на ЛС, Но аз не мога да отговоря. Мария, каква жена си!  Hug Предизвика вълнение и силна емоция в мен. Благодаря ти! Heart Eyes :hug
Нели,  Hug Hug Hug Hug

# 704
  • София
  • Мнения: 4 903
Нелче  Hug Hug Hug

Предлагам от утре всички да си кажат страничните от книгите интереси, хобита и любими неща. Правили сме го и друг път, но сега да сме в помощ на новите участници, както и те да си кажат  Peace Ще е полезно за всички.

Общи условия

Активация на акаунт