Керем Бюрсин в "Şeref Meselesi"/"Въпрос на чест" по Канал Д *Тема 21*

  • 18 022
  • 730
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 12 719
До сега не съм виждала така Йиит целият ми гняв замина той се топи пред очите им забога... Cry Cry Cry

# 76
# 77
  • Мнения: 12 719
Стига я!
Тука станах цялата пак червенааа...
Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry

# 78
  • Мнения: 12 719
Емир:Как така се изгуби? Елиф?
Не се отделяй от там идвам!
Сейхан:Браво! Свършихте добра работа!
И аз те очаквах Йиитос! #2gunfire
Не си справедлив към мен аз ти казах,че няма да убия врагът ми,а неговите близки
Сейхан иска пистолет който е в Емир и така няма навреди на Кюбра

Тоз който го удари да му се чупи ръката и изгние дано!
#2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 79
  • Мнения: 12 719
Йиит иска да се видят с Емир без да казва на никого
Емир:Какво става?
Йиит:Кюбра е в ръцете на Сейхан!
Йиит иска никой да не месят най-вече полицията
Каза за пистолета ,а Емир каза ,че и без това ще го намерят скоро
Йиит:Един път слушай приказката ми!

# 80
  • Мнения: 12 719
К:Кой си ти? Какво искаш от мен?
С:Ааа Кюбра мислих,че си по умна
К:Ти...ти си Сейхан! Убиеца на Сибел! Убиеца на Сибел!
Кюбра иска да я оставят защото има малко бебе
С:Значи ти си по късметлийка от Сибел поне си успяла да родиш
Сибел беше красиво момиче,каква си била ти,че си ги овъртяла тези двама братп
К:Тезжи двама братя ще са ти краят!
С:Ако Емир не е като онзи Йиит ще е добре,но ако е като него ще те изпратя при красивата Барби сладкото ми захарче...Разбра ли?

# 81
  • Мнения: 12 719
Дерйа:Йиит ти какво търсиш тук?
Йиит:Ела!
Дъще!
Дерйа пита за Кюбра
Емир излъга каза,че е добре
Йиит:Добре ще кажа,но няма да преобръщаш света
В ръцете на Сейхан!
Йиит разказва на всички затова което иска Сейхан от тях
Йиит каза,че ако толкова искат да помогнат на С и Е да опазят и скрият Елиф
Дерйа:Не искам Елиф да остане без баща и майка
Вземи Кюбра и се върнете Йиит живи и здрави

# 82
  • Мнения: 12 719
Йиит мисли да убие Сейхан след като му предат Сибел
Емир:Какво? Ако ти изложиш Кюбра на опастност аз ще те убия преди онзи да го е направил!
Пак се карат за туй правосъдие и собствените правила... ooooh!
-Ти довчера плачеше и се винеше,че Сибел е умряла заради теб
Йиит-Заради мен стана!
Ако аз не си отмъстя за Сибел и за Кюбра
Емир:Чакай малко! Ти какъв си на Кюбра?
Какъв си,аз съм и мъж,а ти си излишната щипка от простора!

# 83
  • Мнения: 12 719
Дерйа и Селим разглеждаха снимки
Кюбра:Искам до тоалетна!
Фарук:Г-н Сейхан излезна немога да те пусна
Кюбра:какво да направя върху мен ли да го изпусна я!  Joy
Фарук:Кюбраааааа!


# 84
  • Мнения: 12 719
Кюбра:Помогни ми! Ще ме убие!
Сейхан:Какво стана малка сърничке? Като отиде на паша заловиха ли те?

# 85
  • Мнения: 12 719
Сейхан:фарук! ако тази сърна пак се опита да бяга няма да пожаля и ще стрелям!
Сейхан казва на Йиит,да дойдат сами без полиций
Даде им адреса
Сейхан:фарук! гостите ни идват!
Кенан:Подяволите
Имаме проблем главни прокуроре!
Сейхан:Жал ме за теб да знаеш! Или ще се събереш със съпруга си! Или ще идеш под черната земя!
Фарук затвори я!

# 86
  • Мнения: 12 719
Йиит:не дойдохме да ти се милкваме!
Къде е Кюбра
Кюбра;Тук съм Йиит! Йиит!
Емир:Докарах това което искаше!
Сейхан взе Йиит в замяна на живота на Кюбра и Емир

# 87
  • Мнения: 12 719
Емир:Сейхан свали пистолета!
Сейхан:За да го сваля! И ти трябва да ме свалиш прокуроре!
Кюбра:Умолявам те да не му се случи нещо! Умолявам те!

# 88
  • Мнения: 12 719
Оле не..... Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked
Стреля се два пъти.... Rolling Eyes
Аджаба кой убихаааа....

# 89

Общи условия

Активация на акаунт