Обичате ли да псувате

  • 7 467
  • 137
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 18 748
Какво е това сбози впрочем?да не е псувня  LaughingПриличаш ми на такъв дето е в автосервиз с тоя език.

# 16
  • Мнения: 26
Какво е това сбози впрочем?да не е псувня  LaughingПриличаш ми на такъв дето е в автосервиз с тоя език.

Идея си нямах че ще попадна сред ерудити.Направих мъжки реверанс са в знак на извинение.
Сбози е нещо от сорта на "прееба се" , да ме извиняваш за френският израз.Интересно защо тенекеджиите , касапите , чобаните и шофьорите да речем са сочени за една ниска прислойка на обществото...ама че чалга изказване..

# 17
  • София
  • Мнения: 18 748
Никакъв френски израз драги  hahahaЯвно у ваше село се ползва този израз и не ми е познат.А от къде заключи за ниската прослойка и кои са професиите си е твое мнение.Да беше  помислил преди да пущиш темата,че да не ти се сбози Joy

# 18
  • Мнения: 26
Никакъв френски израз драги  hahahaЯвно у ваше село се ползва този израз и не ми е познат.А от къде заключи за ниската прослойка и кои са професиите си е твое мнение.Да беше  помислил преди да пущиш темата,че да не ти се сбози Joy

"Приличаш ми на такъв дето е в автосервиз с тоя език."

Wink

# 19
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
....Интересно защо тенекеджиите , касапите , чобаните и шофьорите да речем са сочени за една ниска прислойка на обществото...ама че чалга изказване..
Защото са. Избрали са да работят нещо, което е елементарно. Към тях бих добавила и каруцарите и овчарите. Друго освен да псуват, не правят, затова са на най-ниското стъпало.

Сбози предполагам идва от боза, нещо като сговни.

# 20
  • Мнения: 337
Не псувам. Дразня се, когато някой да псува. Предпочитам ругаещите да си освобождават стреса наум или по-далеч от ушите ми.

# 21
  • Мнения: 524
Специално за автомонтьорите не мисля, че работата им е елементарна..

# 22
  • Мнения: 26
....Интересно защо тенекеджиите , касапите , чобаните и шофьорите да речем са сочени за една ниска прислойка на обществото...ама че чалга изказване..
Защото са. Избрали са да работят нещо, което е елементарно. Към тях бих добавила и каруцарите и овчарите. Друго освен да псуват, не правят, затова са на най-ниското стъпало.

Сбози предполагам идва от боза, нещо като сговни.

Предполагам знаеш колко не си права,нали?

# 23
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
...
Предполагам знаеш колко не си права,нали?
Предполагам вече знаеш колко ти е олекнало мнението и не си ми критерий, който да отчета, когато се съмнявам дали съм права или не.

Специално за автомонтьорите не мисля, че работата им е елементарна..
А някой казал ли е, че е елементарна?

# 24
  • Мнения: 26
...
Предполагам знаеш колко не си права,нали?
Предполагам вече знаеш колко ти е олекнало мнението и не си ми критерий, който да отчета, когато се съмнявам дали съм права или не.

Специално за автомонтьорите не мисля, че работата им е елементарна..
А някой казал ли е, че е елементарна?

Не държа да съм критерий някакъв..дай го по лежерно ве.
С тоа тегавия даскалски тон са , нема нужда . Simple Smile

# 25
  • Мнения: 14
Предпочитам да кълна. Случва се почти всеки ден.

# 26
  • Мнения: 4 199
Някой се е преродил Wink Инак по темата - понякога си пустосвам лекичко, по мой си тертип. Класически, мазни псувни ненавиждам, от ничия уста.

# 27
  • Мнения: 524
Предпочитам да кълна. Случва се почти всеки ден.

това малко ме плаши  newsm78

# 28
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
....
Не държа да съм критерий някакъв..дай го по лежерно ве.
С тоа тегавия даскалски тон са , нема нужда . Simple Smile
Само ако ми кажеш кой си бил в предишния си форумски живот или кои.

Предпочитам да кълна. Случва се почти всеки ден.

това малко ме плаши  newsm78
Какво му е плашещото? Аз също го предпочитам. за дяволите, вярата и кожата не е ли пак вид проклятие.

# 29
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 910
Най-вече когато съм зад волана...така хубаво благославям всички олигфорени на пътя  Whistling и често надувам класкона когато нахалстват, засичат или са на косъм да ме чукнат. И като им тегля една и ми минава стреса  Laughing И себе си благославям чат-пат, но с любов  Laughing

Иначе само пред най-близките ми хора си позволявам  Whistling

Общи условия

Активация на акаунт