Помощ за избор на лаптоп

  • 137 080
  • 1 528
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 1
Нов лаптоп за под 400 лева https://sky-mag.eu/hp-250-g4 Единственият недостатък е че е само с 1 година гаранция. За работа с интернет и офис приложения е идеален.

# 121
  • Мнения: 2 143
Нов лаптоп за под 400 лева

Извинявай, че ти апострофирам рекламата, но телефона ми има повече изчислителна мощ и памет

# 122
  • Мнения: 285
Аз съм в търсене на лаптоп, който ще мога да ползвам за университета. Мога да дам до към 1110 лв. Идеи? Peace

# 123
  • Мнения: 2 143
Аз съм в търсене на лаптоп, който ще мога да ползвам за университета. Мога да дам до към 1110 лв. Идеи? Peace

А някакви насоки като изисквания за хардуер?

# 124
  • Мнения: 285
Назгул, толкова съм зле с тези неща, че просто не мога да ти опиша. Embarassed Нищичко не разбирам.
Искам да го ползвам поне 5-6 години, да мога да си върша нещата за университета, да си гледам филми на него, да слушам музика, да си играя някакви игри понякога. Може да има още, но не се сещам. Сигурно звуча много дебилно, но просто не разбирам от хардуери и тем подобни.

# 125
  • Мнения: 2 143
че просто не мога да ти опиша. Embarassed Нищичко не разбирам.

Тогава... ти предлагам да си избереш няколко от сайт или магазин или каквото ти хареса, да споделиш какво си избрала, и след това ще видим на какво ще се спрем.  Simple Smile
п.с. Като избираш в този ценови диапазон, не скачай на големи дискове, а търси нещо на което пише 256GB SSD. Не скачай и на многото памет - 8GB са напълно достатъчни.

# 126
  • Мнения: 1 536
Здравейте , аз съм леко ,,след дъжд,качулка,, но все пак да питам.
Имам ето този лаптоп https://support.hp.com/us-en/product/hp-14-ac100-notebook-pc-ser … ocument/c04958132
Втори компютър в къщи ,за сърфиране ,мейли и филми го взех .
Не съм имала кой знае какви претенции,но това може да скъса нервите и на слон! Shocked
Безумно бавен е , как мога да го направя по бърз?  
Всички ъпдейти са му ок ,не е натоварен с нищо ,бавен си е от самото начало.
Имате ли някакви идеи?

# 127
  • Мнения: 5 255
Здравейте , аз съм леко ,,след дъжд,качулка,, но все пак да питам.
Имам ето този лаптоп https://support.hp.com/us-en/product/hp-14-ac100-notebook-pc-ser … ocument/c04958132
Втори компютър в къщи ,за сърфиране ,мейли и филми го взех .
Не съм имала кой знае какви претенции,но това може да скъса нервите и на слон! Shocked
Безумно бавен е , как мога да го направя по бърз?  
Всички ъпдейти са му ок ,не е натоварен с нищо ,бавен си е от самото начало.
Имате ли някакви идеи?
Преинсталация с Windows 7 32bits ще го направи доста по-бърз. Също да се спрат автоматичните ъпдейти, че има голяма вероятност автоматично да се обнови отново до Windows 10.
Гаранцията​ няма да отпадне.

# 128
  • Мнения: 2 143
Безумно бавен е , как мога да го направя по бърз?

Дефинирай безумно бавен. С пример. Защото от таблет не трябва да се очакват чудеса

п.с. Даунгрейда до Win7 е крайно непрепоръчителен. Опитай да разкараш и McAfee LiveSafe™.

# 129
  • Мнения: 1 536
Всичко излишно в махнато. Не е таблет, лаптоп е.
По принцип ползвам хром. Пробвах Мозила и опера и е една идея по-добре.
Чудя се, дали може да се добави рам, не разбирам от тези неща

# 130
  • Мнения: 5 255
п.с. Даунгрейда до Win7 е крайно непрепоръчителен.
Защо?

# 131
  • Мнения: 2 143
Всичко излишно в махнато. Не е таблет, лаптоп е.
...
Чудя се, дали може да се добави рам, не разбирам от тези неща

Десен бутон на таскбара и гледаш в Process таба кое товари. Иначе по спецификация ( ако правилно съм уцелил модела ), Supports up to 2 GB max on-board system memory (Celeron processors only)
А да, това желязо има характеристики на таблет, вероятно и цена  Wink Затова не наистина не очаквай чудеса


При едни и същи минимални изисквания, няма да спечелиш нищо повече като производителност, ако инсталираш ОС на 9 години

# 132
  • Горна Оряховица
  • Мнения: 1 778
Здравейте, имам нужда от съвет. предлагат ми този лаптоп на долу-горе изгодна цена
https://laptop.bg/laptops-asus-X540-asus_x540lj_xx550d
Трябва ми за филми, обработка на снимки на по-стара версия на Photoshop. Сегашният  ми мноооого забива и искам вече да го сменя.
Как смятате, модела сполучлив ли е? По принцип искам да взема Lenovo, но сега този ми изпадна.

# 133
  • Мнения: 2 143
Как смятате, модела сполучлив ли е? По принцип искам да взема Lenovo, но сега този ми изпадна.

За клас и цена - да!

п.с. Първото което гледам е Екран 15.6-инчов (39.62 см.) - 1366x768, гланцов  

# 134
  • Мнения: 1 138
Моля, за малко помощ. Посочете ми линк за лаптоп, но да става за игри.800- 1200лв. Да е хубав, бърз. Спешмо ми е, а не зная какво да купя. За детето е, но ще го ползва няколко години поне. Кое за тези пари е най -  доброто, да може да играе и по- тежки игри? Искам да кача и фотошоп на него.

Общи условия

Активация на акаунт