nqkoj polzval li e 6i6etata na dr. braun

  • 1 440
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 585
Имахме такива, малкия имаше страхотни колики. Ползвала съм и други междувременно и смея да твърдя, че има нещо в тия шишета, определено с тях беше мааааалко по-спокоен.
Обче като минаха коликите ги продадох, защото ми писна да мия тръбички, а и си имахме достатъчно други.

# 16
  • Мнения: 1 426
да ползвала съм ги и сега смятам само тях да ползвам. Не знам за коликите дали имат ефект, но хрането с тях наистина е удоволствие и бебето съвсем спокойно и равномерно си изпива всичко, без да се дави и олива. Пробвала съм и с други авент, и обикновени и чико или бибероните им са с много големи дупки и всичко се изяжда за 2мин и после се повръща или така се вакуумират бибероните, че нищо не пускаха и следва рев. Честно  казано не меинтересуват колко струват, и не бих си купила сега други. Относно миенето - вярно е, че имат повече части, но не ме мързи да мия, има и достатъчно уреди и препарати и четки и какво ли още не за улеснение на домакините.
Системата се вмирисва от млякото, ако я оставиш неизмита цял ден - е естествено че ще се прокисне и вмирише.

# 17
  • Мнения: 2 768
... хрането с тях наистина е удоволствие и бебето съвсем спокойно и равномерно си изпива всичко, без да се дави и олива. Пробвала съм и с други авент, и обикновени и чико или бибероните им са с много големи дупки и всичко се изяжда за 2мин и после се повръща или така се вакуумират бибероните, че нищо не пускаха и следва рев. Честно  казано не меинтересуват колко струват, и не бих си купила сега други. Относно миенето - вярно е, че имат повече части, но не ме мързи да мия, има и достатъчно уреди и препарати и четки и какво ли още не за улеснение на домакините.
Системата се вмирисва от млякото, ако я оставиш неизмита цял ден - е естествено че ще се прокисне и вмирише.
Абсолютно съм съгласна, защото и при нас се получаваше същата история с вакуума! 
За миенето и вмирисването - мия си ги, не ми тежи. Вече ги ползвам повече от година и нито са се вмирисали, нити деформирали, даже на една приятелка дадох няколко за новороденото и бебче - направо са като нови!

# 18
  • Мнения: 984
с първото дете ползвах Камера имаше страшни колики до 4м. изпиваше млякото за по-малко от 10м. след което почти всеки път дори след оригване бълваше като фонтан, тогава реших че ако имам още едно дете ще си купя най- доброто за колики и така и направих ползваме на д-р Браун яде доста по-бавно до сега никога не ми е връщала мляко дори не изправям всеки път след ядене, относно коликите бяха много по-слаби, но това е относително за всяко дете все пак това е процес на нагъване на червата и мисля, че няма как да не е болезнен, съвета ми е ако е на АМ парите си заслужават, ако е на кърма за 10 капки вода които ще изпие все едно е от какво шише е, относно миризмата напълно съм съгласна с ета въпрос на хигиена е

Последна редакция: чт, 16 мар 2006, 11:37 от kiki77

# 19
mnogo vi blagodarq za mneniqta,naistina mi pomognahte v izbora Simple Smile

# 20
  • Мнения: 817
Не успях да кърмя нито едното ,нито другото ми дете.И двете съм ги гледала с такива шишиета.Колики нямаха никакви ,мое би  ден ,дна и то не зверски колики за кавито съм слушала ами просто ставаха по- неспокойни за по час вечер преди баня.
Ама дали е от шишетата или просто сме били късметлиив това отношение....... newsm78
И все пак малко или много го отдавам на действието на шшишетата Laughing

# 21
  • Мнения: 1 393
Не съм доволна,а в чантата текат  Wink

# 22
  • Мнения: 10 758
Аз все още ги ползвам шишетата на др. Браун.Много съм доволна.С дъщеря ми ползвах в началото на Камера.Е по-гадни шишета не бях виждала.Изхвърлих ги и си взех на Авент, защото тогава още нямаше на др.Браун.

# 23
  • Мнения: 1 014
Моят съвет е ако още не си родила, да не избързваш с купуването на много шишета. Ако кърмиш изобщо няма да са ти теобходими. Като си накупих стерилизатора и подгревателя за храна в тях имаше и шишета. Аз разбира се побързах да си купя и Браун. Така се оказах със няколко шешета, а т.к. кърмех си останаха почти неупотребявани.
Относно шишето Браун - ползвах го само за вода, така че не мога да кажа дали се вмирисва млякото, но съм на мнение, че ако ги миеш веднага след употреба, това няма как да се случи. Относно почистването - наистина е по-трудоемко, но те и  обиконвените шешета си искат почистване. Така че, общо взето съм доволна, но като че ли най-големият им недостатък е че текат - неведнъж сме се оказвали с мокра раничка след разходка.

# 24
  • Мнения: 390
За млякото и досега ползвам само на Д-р Браун.
Не знам,дали е от тях, но малкия почти нямаше колики. Не съм имала трудности в миенето,мия ги с топла вода и четка, и като сложа всички части в стерилизатора, от парата направо светват.
По едно време реших да пробвам с Камера-ужасни са, става вакуум в биберона и детето не можеше да се нахрани спокойно.
А за изтичането- само веднъж ми стана така, когато бях сложила вряла вода.

# 25
  • Мнения: 415
Аз ползвах такова шише. Нищо особено освен, че изтича в чантата  #Cussing out и трудно се мие  ooooh!.

# 26
  • Мнения: 207
Ние имаме две - едното за вода, другото за мляко, ако се наложи някой друг да го кърми:).
Доволна съм, но колкото до ефекта против колкики не мога да кажа със сигурност.
Ние имахме въпреки, че пиехме чай с шишето на Браун.

Общи условия

Активация на акаунт