Кое списание за бебета и майки четете?

  • 6 438
  • 55
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 153
Аз не купувам нищо! Ама така като се замисля и вестници даже не чета, като ми трябва някаква информация (вкл. и за бебо вече) сядам пред PC-то и се информирам......Но съм сигурна, че има много полезни неща в списанията, просто навикът е нещо страшно........

# 31
  • Мнения: 2 006
Цитат на: Honda
Ами аз не купувам Embarassed . Но пък си чета литературата , която ми подаряват постоянно за етапите на развитие на детето. Че даже и Pampers започнаха да се грижат за това. Освен талоните за намаление и безплатната мостра и по една книжка за развитието на детето през този период thumbsup
Да не те повтарям и също използвам,когато някой идва от България ми носи вси4ко,което сестра ми е събирала Grinning

# 32
  • Мнения: 2 693
Цитат на: boo
Embarassed
Отиде... Щото съм заспа  Grinning
Боболента да добави още един отговор, ако обича!


Макар и късно, добавих! То защото и аз трябваше да гласувам с "нито едно", та и аз се замислих Wink ... Преди време купувах 9 месеца - много ми падна в очите, ама нямам време за подробности. С течение на времето се уверих, че собствената ми интуиция не ме лъже, пък и в нета и в частност - форума и сайта на Мамма има доста полезно инфо - само да има желание човек! Grinning

# 33
  • Бу-у-урга-а-ас
  • Мнения: 2 708
Последното подобно списание си купих миналия септември - "Мама" Имаше няколко мижави статийки със съмнителна достоверност и всичко останало реклами. От тогава не съм повтаряла, а и да се ровя из интернет ми е по-интересно. Една приятелка ми подари "Девет месеца "от (97- 98  ) Бяха интересни, но се преситих на подобни четива.

# 34
  • Мнения: 3 042
"Моето бебе и аз" - ама неприятно впечатление ми прави тънкия намек за Чико навсякъде по страниците, както и това, че ползват едни и същи снимки през 4-5 броя, толкоз ли не могат да си снимат нови?
А също не ми харесва и това детайлно проследяване на бременността и бебетата на разни "известни" личности - шефката на Чико, шефката на Lupin- а, разни други, които периодично ги привикват отново на отчет. Как всичките имали време и за бебето и за кариерата при повечко желание и тн

# 35
  • Мнения: 2 040
Всеки месец купувам "МОЕТО БЕБЕ И АЗ". Чела съм и другите списания, но не ги купувам, нещо не ме грабват така, както това.

Поздрави!

# 36
  • София
  • Мнения: 2 856
ами аз още докато бях бременна купувах "9 месеца", после открих, че "Мама" е много по-интересно е не чак толкова пълно с рекламки...купувах си и "Родители" известно време, защото го намирам много полезно...когато започна да излиза "Моето бебе и аз" много ми го хвалеха приятелки четох 2-3 броя, но не ми хареса нещо в него
сега не купувам нищо, но 30тината списаия се разнасят от приятелка на приятелна белким свършат работа на някой  1swing

# 37
  • Мнения: 1 077
Докато брях бременна изчетох 9м. Изчетох, защото бързо се вижда ще толкова му е "цикъла". И започват да повтарят. Тогава ми беше интересно и полезно донякъде.
Сега сантименталната му част не ми е така интересна, а полезната - не така полезна. Чета книги и се ровя в нета.

# 38
  • София
  • Мнения: 1 121
И аз си купувам "9 месеца", но вчера си купих и "Моето бебе и аз". Съгласна съм, че е много по-интересно и има по-полезни статии. А "9 месеца" беше първото, което си купих, защото мислех, че другите са за по-късни етапи просто. От сълзливите истории и аз се дразня, но повече от всичко не ми харесва факта, че има статии и за големи деца и то все неща, които от обща култура ги знае човек. Така че дотук с полезната информация. Май най-полезното, което научавам е програмата за училището следващия месец, но нея и от нета мога да я науча, така че вече за по-полезни неща ще си давам парите. Другия месец ще си купя и "Мама" да видим защо го хвалите толкова.

# 39
  • София
  • Мнения: 2 493
"9 месеца" и "Моето бебе и аз"

# 40
  • Мнения: 366
Чета предимно книги (много). "9 месеца" е единственото списание, което съм чела, защото мъжът ми ми го носи всеки месец, откакто съм бременна, но след тези коментари ще си купя "Моето бебе и аз", а и "Мама" да пробвам Simple Smile

# 41
  • София
  • Мнения: 9 470
Нищо не купувам! Imp
Смятам, че единствената ЖИВА информация, за всичко, което ме интерсува, е ТУК.
Нека ме поправи някой, ако греша. Laughing

Разбира се ТУК, е малко широко понятие. В нета, по принцип. Simple Smile

# 42
  • Мнения: 1 263
Ей точно навреме излиза тази тема Boo!
До скоро четях "9 месеца", но нещо много скучно стана! Може би защото бебока ми е почти на 3 месеца и темите за бременността вече не ме интересуват, а за родители няма много материали.... След последния брой окончателно реших да не го купувам вече! Тъкмо се чудех кое от другите списания е добро.

# 43
  • Мнения: 1 187
Всеки нов брой на списание "Родители" си го купувам има много полезни статии. Препоръчвам го на всички.

# 44
  • Ispania
  • Мнения: 4 483
Kogato mi idva na gosti niakoi ot Bg vinagi si poratsvam spisania za bebeta.Donasiali sa mi ot vsitski vazmozni ,koito ima na balgarskia pazar,no kato tse li nai-mi haresva "Moeto bebe i az".

Общи условия

Активация на акаунт