Любители на Котки Тема 94

  • 33 888
  • 740
  •   1
Отговори
# 600
  • Мнения: 72
Повръщането може да е от упойката със сигурност. Не е трябвало да се храни поне 12 часа след кастрацията. Но ако днес продължава да повръща и не пие вода може да се обезводни, заведете го на вет....Кастрацията е голям шок при мъжките , въпреки че казват че е нищо работа. До седмица ще се стабилизира.

# 601
  • Мнения: 268
Водичка си пие. Незнам много се чудех за кастрацията що рев беше...надявам се да не съм направила грешка..  Sad Sad Sad Sad

# 602
  • София
  • Мнения: 4 714
Много благодаря за загрижеността и разбирането ви момичета и момчета!

desito92 след обяд ще идва ветеринар в къщи и ще го питам. И на мен ми се струва, че 2 дни след операцията не е особено нормално да повръща. newsm78

# 603
  • Мнения: 1 847
Здравейте на всички в тази прекрасна тема Hug
Много ми е интересно да ви чета и да се радвам на сладурковците, които виждам тук Heart Eyes
Ето го и моя Мишо http://media.snimka.bg/s1/4585/035414174-big.jpg?r=0
http://media.snimka.bg/s1/4585/035414179-big.jpg?r=0
Скоро ще стане на 2 години, много си го обичаме и много ни радва, макар че е доста палав да ни е жив и здрав Laughing

# 604
  • Мнения: X
Mayya, съжалявам за загубата ви!

Десито, не смятам повръщането за нормално, бих се обадила да попитам ветеринар.

Мишо е прекрасен!

# 605
  • Мнения: 268
MayyaI моите най-искрени съболезнования Cry Cry . Много ще се радвам, ако имаш възможност да го попиташ. Започвам да се притеснявам...

# 606
  • Мнения: 268
Питах вет. каза, че трябва да го заведа да го види, много не ми се искаше пак да го стресирам с излизания, но ако се наложи... Ще се радвам, ако някой има подобен случай да се включи. Благодаря ви.

# 607
  • София
  • Мнения: 2 686
Според мен е наложително да го заведеш. На нас ни казаха, че повръщане е нормално само първия ден, и ако продължава след това да я заведем непременно...

# 608
  • Мнения: 701
Мая ужасно ми е мъчно. Миличката Златинка newsm45 Flowers Rose Flowers Rose

# 609
  • Мнения: 701
КОТЕ, това е отвратително. Надявам се да си получат заслуженото. Ума ми не го побира защо като не искаш да гледаш коте сам се натискаш да го вземеш... Толкова е бил красив. Със сигурност е щял да си намери осиновители. Гадове нещастни

# 610
  • Пловдив
  • Мнения: 104
Маууа, съжалявам за прекрасната Мацци - Златина.

# 611
  • Мнения: 3 248
Момичета, аз поръчах пак Аплаус, но нямахме никаква и му взех малко Леонардо. Какво ви е мнението за нея? Аз видях състава и май е като РК.

Като цяло е ок, по-добра от доста други, но не е и нещо особено. От малко не мисля, че ще има проблем.  Peace



Историята на Старк много ме разстрои.  Cry  Cry  Cry



Събота трябва да пристигнат чувалчетата с новата храна. Ако срокът е поне до октомври, няма да имаме проблеми. Дано всичко е наред пък и да се хареса на маца.

И да ви пусна една нейна "нощна" снимка:

# 612
  • София
  • Мнения: 4 714
Водичка си пие. Незнам много се чудех за кастрацията що рев беше...надявам се да не съм направила грешка..  Sad Sad Sad Sad


desito92
В момента вета е при мен. Пита дали преди операцията котето е било добре???
Според него абсолютно не е нормално да повръща мъжко коте толкова време след операция.
Трябва да идеш при твоя вет и да видиш дали има температура, дали има разтройство, евентуално да се пуснат кръвни изследвания за да се види дали няма инфекция. Дано съм помогнала малко. Пиши. Пак ще го питам каквото не ти е ясно.

# 613
  • Мнения: 268
Беше добре преди това май и разстройство има

# 614
  • София
  • Мнения: 4 714
Беше добре преди това май и разстройство има

За разстройството и срещу дехидратация той ми даде следната рецепта:
В 1 литър вода се сваряват 2 супени лъжици ориз, като омекне се изважда, а във водата като изстине се разбива 1 белтък на "кокоше яйце", добавя се 1 ампула 5 мл. витамин Ц и по 1 малка кафяна лъжичка захар и сол. Разбърква се и се дава. Ако не иска - с лъжичка или спринцовка. Hug

Раничките да не кървят?

Общи условия

Активация на акаунт