Лечение след изгаряне в болницата на д-р Крахтова

  • 9 138
  • 68
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 178
Какво се е случило на мъжът ти!?
Надявам се да не е нещо фатално, кажи по - подробно какво съдействие търсиш.  Hug

Мъжът ми пострада тежко след домашен инцидент с горящ бойлер. Когато се случи за съжаление аз не бях в София и май са го претупали,  изгарянията му са дълбоки,  претърпя операция за премахване на мъртвата тъкан на едната ръка заради инфекция. Това е състоянието му, търся друго мнение, защото не ни дават ясни отговори.

Защо не се обадиш директно в болницата и да си запишете час.

Направихме консултация с д-р Крахтова. Предстои му преглед в болницата, ще разказвам.

# 61
  • Sofiq
  • Мнения: 149
Какво се е случило на мъжът ти!?
Надявам се да не е нещо фатално, кажи по - подробно какво съдействие търсиш.  Hug

Мъжът ми пострада тежко след домашен инцидент с горящ бойлер. Когато се случи за съжаление аз не бях в София и май са го претупали,  изгарянията му са дълбоки,  претърпя операция за премахване на мъртвата тъкан на едната ръка заради инфекция. Това е състоянието му, търся друго мнение, защото не ни дават ясни отговори.

Защо не се обадиш директно в болницата и да си запишете час.

Направихме консултация с д-р Крахтова. Предстои му преглед в болницата, ще разказвам.

Мила, стискам палци да се оправи!  Hug

# 62
  • Sofiq
  • Мнения: 149



Направихме консултация с д-р Крахтова. Предстои му преглед в болницата, ще разказвам.

Мила, стискам палци да се оправи!  Hug

# 63
  • София
  • Мнения: 110
vanymany, прегръдки за детенцето, браво, че се е оправило, не съм се съмнявала в д-р Крахтова!  Hug

Сладката Чан, много неприятно, дано да няма усложнения мъжът ти.
Ако са дълбоки изгарянията се стига до физиотерапия.
Стискам палци бързо да оздравее!  Hug

# 64
  • Мнения: 2
Здравейте, дали случайно някой би могъл да ми каже как е личният номер на д-р Катрин Крахтова. Ще ви бъда много благодарна.
 

# 65
  • София
  • Мнения: 178
Здравейте, дали случайно някой би могъл да ми каже как е личният номер на д-р Катрин Крахтова. Ще ви бъда много благодарна.
 

Ние се свързахме с нея през медицинския център в София. След което ни насочи към болницата в Доганово.
Ето ти координати:

http://skinsystems.bg/

София
бул. Джеймс Баучер 9597

телефон: +359 887 958 506
телефон: +359 2 962 43 64

# 66
  • София
  • Мнения: 178
Здравейте, дали случайно някой би могъл да ми каже как е личният номер на д-р Катрин Крахтова. Ще ви бъда много благодарна.
 

успяхте ли да се свържете с доктор Крахтова? Извинете за любопитството, но какъв точно е Вашият случай?

# 67
  • Мнения: 2
Това е най-добрата болница, с модерно оборудване и уникални специалисти. Аз също минах с дъщеря си през тази болница преди години. И
зказвам огромни Благодарности на д-р Пеев, който ни прие веднага след като му позвънях.

# 68
  • Sofiq
  • Мнения: 149
Това е най-добрата болница, с модерно оборудване и уникални специалисти. Аз също минах с дъщеря си през тази болница преди години. И
зказвам огромни Благодарности на д-р Пеев, който ни прие веднага след като му позвънях.

Какъв проблем имаше дъщеря ти?

Общи условия

Активация на акаунт