Нашите second hand находки - тема 29

  • 72 932
  • 761
  •   1
Отговори
# 735
  • Пловдив
  • Мнения: 1 039
barba, страхотни, много хубави нещица.Всичко много ми хареса, с много настроение да си ги ползваш.Само на последната снимка вместо шалварки се показват пак бежовите панталони.

Сега видях, че си от Пловдив, сподели от къде са тези дрешки.

# 736
  • по пътя
  • Мнения: 2 360
То голяма краста това ВУ Laughing
Барба, готини неща, особено сакенцето много ми хареса.

# 737
  • Мнения: 1 338
барба, чудесни находки - аз харесах най-много съчетанието на белите дрехи и роклята с котвичките  Heart Eyes

# 738
  • Пловдив
  • Мнения: 281
  Момичета, радвам се, че ви харесаха. И на мен роклята с котвичките ми е любима, а пък толкова й се чудих  newsm78
 Ваня, редактирах се  Peace
Дрешките са от Ла Фиеста в Пловдив - там винаги съм си намирала най-красивите неща, а и сега доста намаления правят- сигурно заради конкуренцията..

# 739
  • Мнения: 4 630
Аз днес да се отчета с една чанта-торба for me от дънки за 2 лв от Зиг Заг /вчера ходих на ниската цена специално да си взема малко матр`ял за рязане. Ципа ми излезе по-скъп от мат`ряла за чантата  Laughing - цели 4 лева.
Ето я и нея:
Скрит текст:
Скрит текст:
Скрит текст:

# 740
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 601
Супер е чантето! И на мен ми се е случвало да дам повече пари за поправка на нещо, отколкото съм дала за самото нещо  Laughing

# 741
  • Мнения: 5 790
Ето да покажа как облякох майка ми:
Панталон Маркс&Спенсър - 5 лв, блуза Зара - 2 лв. И двете са купени от един малък магазин на пазара Красно село. Купих още две блузи, за да си избира, но избра това:

Скрит текст:

# 742
  • Мнения: 2 005
Здравейте.Идвам с въпрос към мамите от Бургас.Къде има магазини ВУ в града и  кои си заслужават да се посетят?
Освен вече изброените, ЗЗ има и в улицата зад БСУ.
Едно интересно магазинче, но не му знам името - в една от уличките отстрани на църквата "Св.Св. Кирил и Методий"-има интересни неща с фиксирани цени.Срещу единия от магазините "Армстронг" се пада.
Имаше и още един в Новата поща - "Екстра" май беше, не знам дали още съществува, но за мен, това беше изключителен боклучарник Tired
В един от магазините на "Гурко" има много обувки, но не съм купувала нищо.
Аз лично ходя в ЗЗ зад БСУ и на Краснодар - основно когато са на зареждане и 2-3 седмици след това, рядко в някоя "Хумана", когато са разпродажбите, иначе цените ми се виждат височки  Peace

# 743
  • Пловдив
  • Мнения: 41 006
Суупер чанта и сууупер мама!  Grinning

Ех,и аз ако можех да шия... Blush

# 744
  • Мнения: 184
В Хумана всеки месец ли правят разпродажби?При нас сега я отвориха.Какво представляват разпродажбите ?

# 745
  • Мнения: 2 005
Аз винаги съм ги хващала разпродажбите в "Хумана" по случайност - последния път гледам един страхотен тренч на 4 лв. Няколко минути го оглеждах какво му има за тая цена, купих го, вкъщи пак го оглеждах  Crazy.....нищо му нямаше де Mr. Green

# 746
  • Мнения: X
Страхотни неща сте показали момичета  Simple Smile
Скрит текст:
сандалите на каката Simple Smile

# 747
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 140
Някой по нaпред беше обяснил за рaзпродaжбите в Хумaнa и товa, което си спомням е, че цените почват да пaдaт от вторaтa седмицa след новото зaреждaне, aко не ме лъже пaметтa зaреждaнето е на всеки 4 седмици.

# 748
  • Мнения: 3 675
Днешните ми находки от Мания Хали.Дрешки за 80ст общо и сандали Alive за 5.80 лв.

http://prikachi.com/images/925/8161925U.jpg

Сандалките,много запазени,почти не са носени.

http://prikachi.com/images/928/8161928p.jpg

http://prikachi.com/images/932/8161932Q.jpg

Точно такива исках да й купя,затворени,че е спъната в краката.

# 749
  • Мнения: X
gitadam много сладки дрешки и добри сандали Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт