Бебе е в тежко състояние след инцидент в болница

  • 251 541
  • 5 353
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 14 478
От болницата обявиха, че били шокирани, ама разследвали и сигнализирали полицията, съдействали, но пък се разграничавали от действията на акушерката с налудничав поглед. Мълчали една седмица, за да не пречат на разследването.Бля-бля...Наистина, можеха да потулят случая. Тази кой знае колко пеленачета е шамаросвала.
Продължавам да се чудя, защо тази жена е била сама с децата. Раждала съм в малка частна болница втория път и бебетата бяха около 5. И пак имаше винаги две акушерки с тях. Колкото пъти съм слизала при бебето си , включително и през тнощта, в стаята са били две жени. Или да е имало една с децата, но за кратко, докато другата е била при някоя майка да и носи бебето.

Може би и там са били две и тази ненормалница да е изчакала едната да излезе... newsm78

# 91
  • при късмета
  • Мнения: 24 013
Аз до сега не можах да видя снимка на акушерката. нямах възможност днес да следя много новините. Някоя добра душа ще ми я покаже ли?

# 92
  • Мнения: X
Нямам думи, като всимки останали хора пазбира се, но от друга страна не съм учудена.

# 93
  • Мнения: 4 740
Аз до сега не можах да видя снимка на акушерката. нямах възможност днес да следя много новините. Някоя добра душа ще ми я покаже ли?
В тази статия има.
http://www.24chasa.bg/Article.asp?ArticleId=4729518

# 94
  • зад кестените
  • Мнения: 795
Може ли линк съм ФБ пропила и.

# 95
  • София
  • Мнения: 8 654
 На мен ми изглежда радостна от повода.
На мен не ми прави добро впечатление, че и казаха името и показаха снимка. Тази жена има деца също, близки  Rolling Eyes Те не са виновни.

# 96
  • Мнения: X
Защо от Токуда чакат три дена, за да информират полицията? Прочетох, че бебето е постъпило в Токуда на 18.04. в 18.30 ч., а полицията е уведомена на 21.04?

# 97
  • Мнения: 10 547
Е, по-добре да кажат, че това е Емилия Ковачева, отколкото да се чудя дали Х, И или П не са посегнали на това бебе. Да се знае. Поне по чуждо име да няма кал. Защото лесно се започва със спекулациите.

Защо от Токуда чакат три дена, за да информират полицията? Прочетох, че бебето е постъпило в Токуда на 18.04. в 18.30 ч., а полицията е уведомена на 21.04?

И не само Токуда, а и Софиямед. Още на 18-ти сутринта се е заело, видяно е на записите от камерите, че детето е било бито.

# 98
  • при късмета
  • Мнения: 24 013
Мерси, Audrey Hepburn! Наистина, уж се усмихва, но само с устни. Погледа на тази снимка налудничав не знам дали бих го нарекла, но безизразен определено.

Аз мисля, че трябва да се показват снимките на подведените под отговорност, или само задържани дори. Това би помогнало, според мен, ако има други случаи (на каквото и да е престъпление) други потърпевши да наберат смелост да го оповестят.
За близките му сигурно няма да е много приятно, но все пак дава възможност за изясняване на други случаи или просто намиране на още свидетели, а това не е малко.
Освен за близките на извършителя е хубаво да мислим и за близките на жертви на престъпления

# 99
  • София
  • Мнения: 12 374
Извинявайте, но с това ''дайте да видя снимката, дайте и на мен'', пък гледане на фейсбук профили и прочие, темата направо пожълтя  Rolling Eyes

Прочетох статията, прочетох и коментарите под нея. Направи ми впечатление коментарът на жена, раждала при въпросната акушерка - че не може да повярва, че акушерката била добър професионалист и т.н.

Най-важното е бебенцето да се оправи изцяло. Силно се надявам, че случаят ще се разплете от съответните власти, а няма да потъне в небитието с половин дузина въпросителни.

# 100
  • Мнения: 10 547
Таис, случаят е разплетен. Записът е в полицията. Гледан е и от прокуратурата. Повдигнато е обвинение в опит за предумишлено убийство по особено мъчителен за жертвата начин.
Остава въпросът: ЗАЩО? Въпрос, чийто отговор вероятно е толкова страшен, колкото и кадрите със самия побой.

# 101
  • Мнения: X
Опитали са да потулят случая, няма две мнения, момичета. Опитали са и са успели за цели три дена! Гледали са записите, мижали са и после са мълчали като партизани на разпит.
Някой, обаче, се е разфучал в един момент страхотно и им е развалил работата.

# 102
  • при късмета
  • Мнения: 24 013
Освен въпроса "защо", стои и този "какво ще е наказанието"?
Аз у нас за адекватно наказан лекар при доказана вина дори за смъртен случай, не съм чула. А пък ако няма смъртен случай, каквито и трайни последици за пациента да са налице, никой не ги брои за нищо

# 103
  • На топло
  • Мнения: 4 130
Добре де, ако толкова го е блъскала и била със стъклено, как е оживяло бедното малко същество?
Видях снимката и, много зле изглежда за жена на средна възраст, нещастен и празен поглед, като знаем, че всеки слага във фейсбук красиви и готини снимки.

# 104
  • Мнения: 4 892

И след новина като тази си мисля, чудя се всъщност, истина ли ще се окаже всичко онова, което си споделяме ние, майките за насилието над нас, съмнения за насилие над децата ни ...
Аз все не съм вярвавала. Все съм се надявах, че пациентите преиначават, че да си медицинко лице, те прави повече от обикновен човек. Наивница.


Aма ти верно ли? Значи си малко по-зле от мене.

Аз имам само един въпрос - кой потвърди отличната/безупречна репутация на акушерката?

Общи условия

Активация на акаунт