Само да се похваля!

  • 1 067
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 464
Еиий,супер!Много и е сладко на госпожицата,сега остава да и завъртиш един сооочен ОмЛеТ И дА Се НаПаПКа ЕДНО ХУБАВО hahaha
Цункай я много е сладка Heart Eyes

# 16
  • Мнения: 5 713
Никол, и аз кат' теб практикувах с яйцето, готвих един огретен. Само дето я захраних с него след Нова Година.

# 17
  • Мнения: 1 190
Голяма сладурана си имаш  Heart Eyes, много сладко хапва Hug

Честито захранване  bouquet

# 18
  • София
  • Мнения: 2 271
Ей, ха да и е сладко на малката София! Личи си, че  и харесва. А тя до сега изобщо ли не е яла нещо с яйце? Имам предвид разни кексове, кроасани и супи .
Аз на Великден ще му дам само жълтъка, но то е, защото сме малки още за белтък...

# 19
само така сега ще има да си правите какви ли не вкусотии   food002

# 20
  • Мнения: 5 713
А тя до сега изобщо ли не е яла нещо с яйце? Имам предвид разни кексове, кроасани и супи .
Ще си позволя да кажа при нас как е, тъй като Маги п същия на4ин хапна за пръв път яйце.
Кексове и кроасани не е яла, даже и сега не яде. А като каза супи се сетих, 4е го предложих яйцето като застройка най-напред и след това яде огретен. Вси4ко това преди 2-3  месеца.

# 21
  • Мнения: 46 518
Lara, единствено баница от тази без яйцето с майонезената заливка, в майонезата нали има яйчен меланж, но това не го броя  Laughing
Иначе си яде супи, но незастроени, кексове и такива работи не.

# 22
  • Мнения: 1 410
Браво! Вкусно й е, то си личи!

# 23
  • Мнения: 228
Май ,аз съм най-лоша,  newsm78 newsm78 newsm78че ние миналото лято карахме само на яйца ,друго не хапваше.А сега като види яйце и цялата се разтреперва до като не и дам .

# 24
  • София
  • Мнения: 6 743
Хихихи, как сладко си лапа пръстите, направо ми се прияде като гледах  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт