Професия кукла

  • 66 412
  • 2 082
  •   1
Отговори
# 165
  • София
  • Мнения: 12 374
Аааа,аман с вас.Долу в тая тема ми излиза рекламен банер на Джими Чу.Да ви споделя на уше,другия път като се омъжвам ще търся мъж над 185.Да нося ток с кеф!Ще предупредя предварително,за да пазите мъжкарите от кака ви Crossing Arms

Моят е точно 185. Давам ти го веднагически. Токове не нося, та височината му не ми върши работа.

Ти какво ще ми дадеш  Flutter

# 166
  • Мнения: 2 099
Виж ся,аз съм 178 боса.Тъй,че ще почакам оферти за по-високи от твоя.Дебел ли е?Щото ако е като Шиши на меркантилница не го ща.Ще ме разточи още и ще ми изскочат очите по време на сеХ Mr. Green
Ко е атлетичен и няма оферти за по-високи ще го зема,ко да правя...давам квот си харесаш от гардероба ми,суджук домашен,наесен филе и пастърма.След 50 дена ако искаш може да си земеш пилета бройлери.Давам и моя мъж в замяна.Програмист,домошар,обича да яде.И две деца.Абе мое са споразумеем Peace

# 167
  • Мнения: 2 265

Цялата статия е пълно недоразумение Laughing .

# 168
  • Мнения: 2 099
Ама ти я и прочете ли?Аз само прегледах конКУРенцията Wink

# 169
  • Мнения: 2 237
Сийке, съдейки по свекър ми- избра 20-годишната.

И аз имам такива наблюдения, ама... знам ли?

 За секс или за брак?

# 170
  • Мнения: 2 265
Да, прочетох я, някои от момичетата са наистина хубави, но не виждам, кой реално ще се интересува от абитуриентските им тоалети Mr. Green .

# 171
  • София
  • Мнения: 12 374
Виж ся,аз съм 178 боса.Тъй,че ще почакам оферти за по-високи от твоя.Дебел ли е?Щото ако е като Шиши на меркантилница не го ща.Ще ме разточи още и ще ми изскочат очите по време на сеХ Mr. Green
Ко е атлетичен и няма оферти за по-високи ще го зема,ко да правя...давам квот си харесаш от гардероба ми,суджук домашен,наесен филе и пастърма.След 50 дена ако искаш може да си земеш пилета бройлери.Давам и моя мъж в замяна.Програмист,домошар,обича да яде.И две деца.Абе мое са споразумеем Peace

Оо, ти си височка. Аз съм 163, гномче. Не е дебел, добре си е..ама не е и ''атлетичен''. Демек не спортува, мързи го. Готви феноменално, обаче може да мълчи с дни. Със седмици даже. Компютърджия е и той. Филолог по образование, ама дори не знае къде му е дипломата.

Деца не взимам, имам 4 годишен звяр, благодаря. Дрехите няма и да ми станат, но умирам за домашен суджук и пастърма  Heart Eyes

Рибозомче, усещам, че ще сключим сделка.



# 172
  • Мнения: 2 099
И аз така  smile3508 сигурна ли си за децата?Едно поне?Или да ги заменим-ти зимаш мойте,аз твоето?Ще ги науча да карат колела и да спортуват.Щом и готви,съм още по-навита,божке той и мълчал!Зимам го,не го обещавай повече на никой,аз ще го взема!Охх,тишина и храна,любимото ми!

# 173
  • София
  • Мнения: 12 374
Жено, аз живея с едно хлапе, което по цял ден пее, плюс две котки (големият мяука като на умряло по нощите), плюс един хамстер. За капак, отскоро ме работят за златна рибка и усещам как другия месец ще търся и аквариум.

Ако взема някое от твоите, ще се наложи да възобновя сеансите при г-жа Алгафари. Пък тя взима много скъпо и хич не ми се дават тез пари  Naughty

Разменяме мъжовете и толкоз. Пращам след празниците, че имаме планувано пътешествие навън, пък без него и детето няма да го пуснат.

Обещала съм ти го, считай го капариран  Money

# 174
  • Мнения: 3 371
Жено, аз живея с едно хлапе, което по цял ден пее, плюс две котки (големият мяука като на умряло по нощите), плюс един хамстер. За капак, отскоро ме работят за златна рибка и усещам как другия месец ще търся и аквариум.

Ако взема някое от твоите, ще се наложи да възобновя сеансите при г-жа Алгафари. Пък тя взима много скъпо и хич не ми се дават тез пари  Naughty

Разменяме мъжовете и толкоз. Пращам след празниците, че имаме планувано пътешествие навън, пък без него и детето няма да го пуснат.

Обещала съм ти го, считай го капариран  Money



Тези пък двете за един суджук си размениха и мъжете Laughing

Аз съм с един брой дете/втория брой дете е самостоятелно отдавна/, 3 кучета, хамстер и новородена котка. Давам мъж в добро общо състояние, на възраст отговаряща на действителната, ориентиран за време и място, но тотално дезориентиран по отношение броя чанти, обувки и рокли в гардероба ми. Висок, елегантен, професор. Ако не го заговориш, ще мълчи с дни. Подстригва тревата в двора редовно. Опитва вече 15 години да отгледа чери домати в тежкия Холандски климат, безуспешно. Твърди, че аз ги урочасвам/откъде е научил тая дума, не знам newsm78/. Аз му викам, че доматето от баба ми знам, че иска слънце, той  ми вика, абе, може и без  newsm78

Заменям за мъж , без претенции за сексуални отношения, само да си пием виното и мезето. Ако отбира от философия и психология , ще се разберем. Моля, да не си хвърля само чорапите където му падне.

# 175
  • София
  • Мнения: 12 374
Подбиваш пазара, а Златна ябълко  box
Твоят не готви!!

# 176
  • Мнения: 3 371
Готви, бе Laughing

Всякакви засуканици. Само някоя ищах да има да яде и да чисти кухнята след него Twisted Evil
Не пие и не пуши.

пс. имам една забележка. пекинезката ми мисли, че аз съм и майка. с този проблем не знам как ще се справи кандидат-вземащата  мъжа ми/ако някоя го иска, де Laughing/.

# 177
  • София
  • Мнения: 12 374
Моят пуши и пие (малко) бира  Rolling Eyes

Току-що прочетох, че красивата, богата и известна Жизел Бюндхен си гледа кокошки в имението в тузарския квартал в Ел Ей.
Така че, каквито и чанти да носи, сутрин сигурно ходи из двора и подвиква кът-кът-кът като селянка.

# 178
  • Мнения: 1 416
Би било интересно да се включат от първа ръка практикуващите подобни професии, леко модифицирани, попреквалифицирани в някакво подобие на псевдо бизнес дами. Има такива сред форумската общественост, както бе видно в една друга тема преди време - " 'Фани богат " или нещо подобно. Там услужливо се включиха с практически съвети и конкретни насоки.

Едно от най-неприятните неща при тази професия е, че винаги можеш да бъдеш изпратен на екзотично пътешествие, но не на Малдивите, Бора Бора или в Тайланд, а в родното си местенце и от което си положила кански усилия да се измъкнеш и си правила хиляди компромиси и компромисчета. Винаги може да ти изстине местенцето, но това са рисковете на професията.
В този случай, ако са достатъчно неамортизирани и все още не е напълно изтекъл срокът на годност, се ориентират бързо в картинката.

# 179
  • София
  • Мнения: 5 499
Би било интересно да се включат от първа ръка практикуващите подобни професии, леко модифицирани, попреквалифицирани в някакво подобие на псевдо бизнес дами. Има такива сред форумската общественост, както бе видно в една друга тема преди време - " 'Фани богат " или нещо подобно. Там услужливо се включиха с практически съвети и конкретни насоки.

Едно от най-неприятните неща при тази професия е, че винаги можеш да бъдеш изпратен на екзотично пътешествие, но не на Малдивите, Бора Бора или в Тайланд, а в родното си местенце и от което си положила кански усилия да се измъкнеш и си правила хиляди компромиси и компромисчета. Винаги може да ти изстине местенцето, но това са рисковете на професията.
В този случай, ако са достатъчно неамортизирани и все още не е напълно изтекъл срокът на годност, се ориентират бързо в картинката.


Е, ти пък сега...Умните държанки в свободното си от "ангажменти" време, завършват някоя безсмислена специалност в Уни, а после чичи Паричи ги урежда на синекурна длъжност, където да си показват красивите обувки и дрехи. Разбира се, след краят, защото всяка една умна държанка знае, че край ще има, те продължават успешно кариерата си. Някои от тях стават водещи банкерки, успешни ПиАр-ки, депутатки или телевизионни журналистки. Но както винаги и което е по-важно, както важи при всеки човек, всичко е и донякъде въпрос на късмет. В крайна сметка както красотата, така и умът, са дар Божий. По-добре е човек да ги има, отколкото да ги няма.

Общи условия

Активация на акаунт