На море в Турция - тема 37

  • 109 846
  • 732
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 56
Здравейте, има ли някой пътуващ за Кушадасъ на 31.05.2015г. с Емералд?

# 196
  • Мнения: 306
Моля,пътувалите с кола до Бодрум да споделят точния маршрут.
Гугъл мапс ми дава много заобиколен маршрут.
Не се ли минаваше някъде с ферибот?И колко часа е пътя от границата до Бодрум?
Моля ви за помощ   bouquet

# 197
  • Мнения: 4 500
На Чанаккале е ферибота  Peace

# 198
  • Мнения: 807
Някой, който си е анулирал почивката предваително? Инатересува ме какво се случва с вече платената сума. В договора ми пише, че до 60 дни преди почивката се възвръща сумата и има такса 40лв. за това. Но ме интересува дали наистина е така.

# 199
  • Мнения: 4 500
Да, така е, но ако НЕ са ранни резервации. Ние миналата година през юни месец капарирахме за Бодрум, месец по-късно ни сполетя нещо финансово. Върнаха ни парите по банков път, 40 лв ни удържаха. Агенцията беше Емералд. Но за ранни резервации в договора е упоменато, че капаро НЕ се връща.

# 200
  • Мнения: 15
Има ли пътуващи с Дорис на 29 -05 за Кушадасъ?

# 201
  • Мнения: 807
Точно рано записване сме, но вече 2 пъти чета договора и не виждам да е упоменато някъде това  Rolling Eyes

# 202
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Да ви питам пълномощното за кола 1г. ли му беше срока? Миналият февруари правихме нотариално заверено пълномощно с легализиран превод на турски на колата. Може ли да го ползваме или трябва да направя ново?

# 203
  • Мнения: 4 500
Точно рано записване сме, но вече 2 пъти чета договора и не виждам да е упоменато някъде това  Rolling Eyes
Питайте в агенцията.

# 204
  • Мнения: 306
На Чанаккале е ферибота  Peace

Чанаккале,но за къде?
И колко време се пътува с ферибот

# 205
  • Сoфия
  • Мнения: 295
Моля,пътувалите с кола до Бодрум да споделят точния маршрут.
Гугъл мапс ми дава много заобиколен маршрут.
Не се ли минаваше някъде с ферибот?И колко часа е пътя от границата до Бодрум?
Моля ви за помощ   bouquet
След границата, тръгвате към Чанаккале или Гелуболу - Лапсеки(май това е по-популярния маршрут), откъдето пресичате с ферибот. Пътуването е г/д 20-30 минути, не повече. Пътят надолу продължава по крайбрежието(в началото има малко завои) и така до Измир и след това Бодрум. За часове път, някой друг да сподели.  bouquet

# 206
  • София
  • Мнения: 9 361
Момичета пътя за Айвалък минава ли през Истанбул както показва Мапса или и той минава през Гелибоол?

# 207
  • Варна
  • Мнения: 497
Момичета пътя за Айвалък минава ли през Истанбул както показва Мапса или и той минава през Гелибоол?
Минава се с ферибота през Чанаккале или Лапсеки , по ваше усмотрение. Нямате работа в Истанбул
Щом сте в Айвалък посетете Шейтан Софрасъ -  Трапезата  на  Дявола. Има инфо в нета.

Последна редакция: нд, 10 май 2015, 19:29 от ninoto

# 208
  • Мнения: 4 500
На Чанаккале е ферибота  Peace

Чанаккале,но за къде?
И колко време се пътува с ферибот
Пътува се около 30 мин. От там слязохме към Кушадасъ, друга година пак от там минахме за Дидим.

# 209
  • София
  • Мнения: 9 361
Момичета пътя за Айвалък минава ли през Истанбул както показва Мапса или и той минава през Гелибоол?
Минава се с ферибота през Чанаккале или Лапсеки , по ваше усмотрение. Нямате работа в Истанбул
Щом сте в Айвалък посетете Шейтан Софрасъ -  Трапезата  на  Дявола. Има инфо в нета.
Мерси за инфото, и според мен това е по-логичния път, но google maps ми показа транспорт през Истанбул и се зачудих. Ако са навити моите хора ще се разходим до Шейтан Софрасъ

Общи условия

Активация на акаунт