На море в Турция - тема 37

  • 109 651
  • 732
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 115

В Golden Age съотношението цена-качество-количество е повече от добре.За20тина евро/ден сме в нова 2 годишна сграда(Анекс) и се предлага храна и напитки без ограничения с добро качество.
Има 4 басейна и собствен аквапарк с 4 парзалки и отделно детски аквапарк.Като имам време ще кача снимки.Задайте конкретни въпроси за да отговоря по лесно.

Peterky2002, как е плажът- има ли нужда от аква обувки? Трябва ли да си носим плажни хавлии или дават? Водата в морето и басейните става ли вече за къпане?Ние ще сме от 27.05. и се притеснявам дали ще е топла  Simple Smile)) Анимацията бива ли и само на френски ли е, че някъде така бях чела? Ще бъдем с 3те деца и ми трябва забавления за всякакви възрасти:)))
Ние ще сме в стандартна стая- дано и те да са новички и чисти!
Благодаря, че споделяш! Всякаква информация ми е от полза!

# 91
  • Мнения: 3 118
Някой ходил или знаещ за ДИДИм - има ли колелета под наем в града или трябва да разчитаме на хотела? Резервирали сме си за AURUM SPA & BEACH RESORT.
Кога ще пътувате?

12 юни мисля, че тръгвахме.. с автобус
Ние сме от 6-ти. На 12ти се връщаме. Дано да ни е хубаво времето.

# 92
  • Мнения: 100
Прекрасна тема,моята молба е да ми препоръчате хотел в Айвалък за междинна нощувка със паркинг,или в околните села,решили сме че горе долу до там ще издържат децата. Grinning

# 93
  • Мнения: 2 018
Някой ходил или знаещ за ДИДИм - има ли колелета под наем в града или трябва да разчитаме на хотела? Резервирали сме си за AURUM SPA & BEACH RESORT.
Кога ще пътувате?

12 юни мисля, че тръгвахме.. с автобус
Ние сме от 6-ти. На 12ти се връщаме. Дано да ни е хубаво времето.

пожелавам ви пълноценна почивка и слънчево време.. Ако имате възможност пишете по време на почивката за добри и лоши страни Simple Smile Поздрави!

# 94
  • Плевен
  • Мнения: 1 014
Не плашете хората със собствените си фобии , няма нощо страшно на ферибота!!!
Преди и след него има достатъчно тоалетни за да ви се налага да търсите на кораба.Не слизайте от колата или автобуса и ще мине много по леко.

Аз се чудех за слизането, защото бях чела, че някои си спят в автобуса през това време. А доколкото си спомням, беше много отдавна, но заради сигурността, на фериботите беше забранено да се стои в превозните средства, а всички трябваше да слизат от тях. newsm78 Ама явно нещо бъркам... и аз не знам.

# 95
  • Мнения: 5 459
Да, права си и аз съм го чувала това и ми беше много чудно, че имаше хора, които не слязоха от автобуса.
Пък и никой никого не плаши с фобиите си. Хората просто споделят своите притеснения.

# 96
  • Мнения: 72
Аз си стоя в автобуса и никой не казва ,че трябва да се слиза.

# 97
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Аз си стоя в автобуса и никой не казва ,че трябва да се слиза.
Аз последния път останах в автобуса. Общо взето проспах по-голямата част от пътя и като стигнахме до ферибота бях в полусънено състояние и предвид мръсотията и силното бучене на ферибота, предпочетох да си остана на спокойствие в автобуса и да си продължа дрямката  Laughing. Никой нищо не ми каза, а не е като да не съм се виждала на първата седалка пред стъклото на автобуса  Wink

# 98
  • Плевен
  • Мнения: 1 014
Аз си стоя в автобуса и никой не казва ,че трябва да се слиза.
Да и аз съм чувала много хора да го казват и за това се учудвам.
А знам, че правилото е че се слиза и се стои на пътническите палуби, заведения и т.н. Даже си спомням, че минава човек да проверява коли, камиони, автобуси да не би някой да не е слязъл.
Било заради това, че ако стане инцидент и има някой, някъде заспал могат и да не го видят, пък и той да не разбере какво се случва, за да се спасява.
Ама явно е отпаднало, пък и сигурно зависи от вида на ферибота.

# 99
  • Мнения: 3 118
Случайно някой да пътува със самолет до Милас сега на 6ти май, организиран от туристическа агенция?

# 100
  • Мнения: 1 175
Моите деца са на почивка в Мармарис от 1-ви до 10-ти май. Наслаждават се на спокойна почивка,32-градусови температури през деня, приятна вода в басейна и още хладка в морето. Те са в Casa de Maris spa resort hotel и са очаровани от обслужването, храната и т.н. В хотела няма други българи, само английски туристи са за момента, но с ранните записвания си заслужава човек да отиде и да се поглези малко за 560 лв. на човек с вкл.транспорт и ултра ол инклузив, Ще разказват като си дойдат. Приятна почивка на всички в Турция.

# 101
  • Мнения: 152
Някой ходил или знаещ за ДИДИм - има ли колелета под наем в града или трябва да разчитаме на хотела? Резервирали сме си за AURUM SPA & BEACH RESORT.
Миналата година бяхме в този хотел. Той е доста отдалечен от Дидим. Не видяхме да предлагат колела, но до стаите в хотела ни караха с голф колички. може би на място, ако попитате да Ви намерят.

# 102
  • Варна
  • Мнения: 3 956
Никой не ви кара да слизате от автобуса на ферибота.
Плажа става долу горе , има много шезлонги.
Храната е много вкусна - ще пиша отделно.

# 103
  • Мнения: 194
Тъй като ни остават още около 15 дни до заветната почивка, искам да попитам някакви ограничения в съдържанието на багажа при преминаване на границата,  изключвам забранените от Закона и в България неща? Поздрави и на хората, които вече са там пожелавам весело изкарване хубави слънчеви дни и топла вода в морето Simple Smile

# 104
  • Варна
  • Мнения: 3 956
Последните години не съм чувал на някого да са проверявали багажа, а и отивате на почивка , няма нужда да си носите гранатомета Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт