На море в Турция - тема 37

  • 109 649
  • 732
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 294
здравейте.моля за съвет от по-опитните и запознати...Моля, предложете ми място за нощувка около средата на пътя за Кушадасъ- име на град,хотел..нещо средна цена. Не съм запозната много с пътя и не мога да преценя каде е най-удачно да нощуваме така,че да не се налага много нощно каране.благодаря ви предварително \ знвам какво ще кажете относно средната цена, но все пак става въпрос за една нащувка - не е необходим лукс..просто чиста стая...\

# 76
  • Мнения: 4 500
Радвам се, че не се пътува с ферибот  Embarassed
Аз също  Simple Smile Ужасна мръсотия и смрад на ферибота Sick

# 77
  • Мнения: 2 018
Някой ходил или знаещ за ДИДИм - има ли колелета под наем в града или трябва да разчитаме на хотела? Резервирали сме си за AURUM SPA & BEACH RESORT.

# 78
  • Варна
  • Мнения: 3 956
Поздрави от село Яликавак , до Бодрум , хотел Golden Age.Ako някой се интересува да даде на ЛС мейл - ще пратя отговори на въпросите и снимки Simple Smile

# 79
  • Варна
  • Мнения: 3 956
Радвам се, че не се пътува с ферибот  Embarassed
Аз също  Simple Smile Ужасна мръсотия и смрад на ферибота Sick


Еееееее чак пък толкова!!!
Това не е някакъв луксозен пътнически ферибот , а товарен - превозват хиляди автомобили , камиони , ТИРове.Хората са така да се каже ''вторичен продукт'' и никой не се грижи за глезотийте им.Ако искат , да пътуват , като не искат да обикалят още 400 км. през Истанбул.

# 80
  • Мнения: 874
peterky2002,сподели впечатления и снимки от Golden Age тук моля,ако е удобно Simple Smile ,предполагам за много потребители ще е полезно.

# 81
  • Сoфия
  • Мнения: 295
Радвам се, че не се пътува с ферибот  Embarassed
Аз също  Simple Smile Ужасна мръсотия и смрад на ферибота Sick


Еееееее чак пък толкова!!!
Това не е някакъв луксозен пътнически ферибот , а товарен - превозват хиляди автомобили , камиони , ТИРове.Хората са така да се каже ''вторичен продукт'' и никой не се грижи за глезотийте им.Ако искат , да пътуват , като не искат да обикалят още 400 км. през Истанбул.
То не толкова мизерията, колкото факта, че изтръпвам като нямам земя под краката си  Confused И като се сетя миналата година как ни хвана един ураганно бурен вятър на ферибота и как всичко се клатеше.... Confused Confused
Бихме се радвали на снимки и коментари за Голдън ейдж   bouquet

# 82
  • Мнения: 5 459
И аз не бих казала, че е мизерия, но мен също ме е страх, а особено в тоалетната, където бучи зверски. Направо ми настръхва косата  Mr. Green От цялото пътуване-фериботът ми е най-неприятния момент.

# 83
  • Варна
  • Мнения: 3 956
Не плашете хората със собствените си фобии , няма нощо страшно на ферибота!!!
Преди и след него има достатъчно тоалетни за да ви се налага да търсите на кораба.Не слизайте от колата или автобуса и ще мине много по леко.
В Golden Age съотношението цена-качество-количество е повече от добре.За20тина евро/ден сме в нова 2 годишна сграда(Анекс) и се предлага храна и напитки без ограничения с добро качество.
Има 4 басейна и собствен аквапарк с 4 парзалки и отделно детски аквапарк.Като имам време ще кача снимки.Задайте конкретни въпроси за да отговоря по лесно.

# 84
  • София
  • Мнения: 1 866
Привет от Мармарис и GRAND YAZICI TURBAN PALACE! Simple Smile Времето е прекрасно, водата в басейните е хладничка, но става, а днес ще пробвам морето. Пътят с автобуса беше дълъг и уморителен, но тука всичко е СУПЕР и го компенсира стократно  Simple Smile
Нетът е ужасно бавен и затова ще съм кратка, а като се върна в бг ще разказвам подробно и ще кача снимки. Ако някой има конкретни въпроси ще отговарям, нищо че нета все едно с кофи го носят до тука  Joy
Хубава седмица на всички! Hug

# 85
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Пожелавам много слънце и страхотни емоции на почиващите.

Относно ферибота, наистина няма нищо страшно, но е голям гнус. Тоалетните плуват във вода (или поне се надявам да е вода  Rolling Eyes). Лично аз не ги ползвам, защото са ми крайни отвратителни, а и за да не си намокря краката. Съвета ми е да ползвате тоалетните на почивката преди ферибота.

# 86
  • Мнения: 5 459
Аз ползвам тоалетните на всяка почивка, защото съм доволно "пикантна"   Joy и ако не отида на ферибота   означава 4-5 часа да "стискам".  Wink

# 87
  • Мнения: 3 118
Някой ходил или знаещ за ДИДИм - има ли колелета под наем в града или трябва да разчитаме на хотела? Резервирали сме си за AURUM SPA & BEACH RESORT.
Кога ще пътувате?

# 88
  • Русе
  • Мнения: 1 854
Забравила съм да се запиша в новата тема и се чудя, защо никой не пише!  Crazy
И нашата почивка наближава, от 09.06 сме.

# 89
  • Мнения: 2 018
Някой ходил или знаещ за ДИДИм - има ли колелета под наем в града или трябва да разчитаме на хотела? Резервирали сме си за AURUM SPA & BEACH RESORT.
Кога ще пътувате?

12 юни мисля, че тръгвахме.. с автобус

Общи условия

Активация на акаунт