На море в Турция - тема 37

  • 109 852
  • 732
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 63
Ако разчитате на ALL и не ходите никаде 50 тина лири ви стигат за пишпаузи по пътя.Навсякъде по магазините се плаща с карти.Екскурзии и  в лири и в евро , цените ги има в нета.

аз в нета само в евро намирам цени специално от Дидим до Памуккале.

# 181
  • Beyond the stars
  • Мнения: 7 887
Ако разчитате на ALL и не ходите никаде 50 тина лири ви стигат за пишпаузи по пътя.Навсякъде по магазините се плаща с карти.Екскурзии и  в лири и в евро , цените ги има в нета.

аз в нета само в евро намирам цени специално от Дидим до Памуккале.

Ето примерни цени за екскурзии от Дидим  Peace
Скрит текст:

# 182
  • Мнения: 63
Ако разчитате на ALL и не ходите никаде 50 тина лири ви стигат за пишпаузи по пътя.Навсякъде по магазините се плаща с карти.Екскурзии и  в лири и в евро , цените ги има в нета.

аз в нета само в евро намирам цени специално от Дидим до Памуккале.

Ето примерни цени за екскурзии от Дидим  Peace
Скрит текст:

Благодаря  bouquet, но аз затова написах, че това което намирам е само в евро. Мен ме интересуват евентуално цените в турски лири, за да знам колко да си обменя.


# 183
  • Beyond the stars
  • Мнения: 7 887
Ако разчитате на ALL и не ходите никаде 50 тина лири ви стигат за пишпаузи по пътя.Навсякъде по магазините се плаща с карти.Екскурзии и  в лири и в евро , цените ги има в нета.

аз в нета само в евро намирам цени специално от Дидим до Памуккале.

Ето примерни цени за екскурзии от Дидим  Peace
Скрит текст:

Благодаря  bouquet, но аз затова написах, че това което намирам е само в евро. Мен ме интересуват евентуално цените в турски лири, за да знам колко да си обменя.



Ако са през българския туроператор, цените са същите само, че в лири ..
Вече за местни агенции -нямам идея. Но за ориентир можете да ползвате тези  Peace

# 184
  • Мнения: 9
В петък потегляме за Анталия. Ще се постарая след 10-на дена да направя едно ревю на посетените хотели и който има желание може да пита всичко за бъдещи почивки там.
О, чудесно! Ако посетите Long Beach Resort, Alanye, моля, споделете личните си впечатления: обслужване, храна, анимациите за деца, хигиена  на стаи, басейни, плаж, има ли много руснаци и пр. Там сме от 12.06.Предварително: Благодаря!!!

И ние сме там по това време  Simple Smile

# 185
  • София
  • Мнения: 9 361
Момичета някой има ли отзиви от Buyuk Berk Hotel в Айвалък?

# 186
  • Мнения: 100
Може ли някой да даде линк на web camera от Кушадасъ,търся в нета но нищо не откривам.

# 187
  • Мнения: 39
Моля за отзиви за Buyuk berg Айвалък и дали има пясъчен плаж.Разгледах на първа страница но няма нищо за този курорт.

# 188
  • София
  • Мнения: 9 361
Моля за отзиви за Buyuk berg Айвалък и дали има пясъчен плаж.Разгледах на първа страница но няма нищо за този курорт.
Аз по-нагоре питах за него, никой не ми е отговрил още, но от позната ходила там преди две години знам, че пред хотела има огромен плаж който си е към него, басейна в хотела е хубав и , че храната е вкусна.

Въпреки, че имаме вече резервация за там  от 5ти юни, ми се ще още някой да изкаже мнение за хотела.

# 189
  • Мнения: 60
Преди 2г почивахме в „Буюк Берк“.Има пясъчен плаж , но има някакви течения и водата винаги е студена в морето.Има 2 водни пързалки ,които работят по 2ч сутрин и следобед.Водата в басейните е по-топла,но доста мътничка.Стаите са малки , храната горе долу добра.След 2г. в Кушадасъ х-л„Виста Хил“ и „Пайн бей“ не бих се върнала в „Буюк Берк“

# 190
  • Варна
  • Мнения: 3 969
Вчера и днес 33 градуса въздух , вода море 18 , басейни 20-21.Толкова е по цялото турско средиземноморие - плюс минус 1 градус.

# 191
  • Варна
  • Мнения: 3 969
Мами ,заслужава ли си да пътуваме с кола 13-14 ч. с малко дете или направо със самолета. Много се двоумя. Ако тръгнем с колата спестяваме 200-300 евро,но пък цяла нощ че и повече път...  newsm78
Моля ви който е пътувал с кола да сподели мнения.

Всеки ден лятото хиляди бгколи го пътуваме - въпрос на вкус , лола , шофьори , стоицизма на пътниците , цена.За 1-2 до 3ма с автобус е по евтино.

# 192
  • Мнения: 306
Някой почивал ли е в Palm Garden - Бодрум или по-точно в Гюмбет.
Моля за отзиви   bouquet

# 193
  • Мнения: 146
Привет на всички, които са почивали и ще почиват в Турция! Включвам се с кратък пост, за да споделя впечатления за хотела, който избрахме в Бодрум- Parkim Ayaz Hotel **** (1-5 май 2015). Първоначалните планове бяха да почиваме в Дидим, но ей така от нищото сменихме малко посоката. Нямахме никакви препоръки за хотела, не намерих отзиви и в темите тук... Но много ни допадна по снимките и общо взето се хвърлихме малко "на сляпо", разчитайки основно на добрият стар приятел booking.com и така резервирахме Simple Smile Останахме очаровани от хотела, храната, обслужването и всичко... Всеки ден разнообразна храна, много красив частен плаж, три басейна, единият от които с пързалка, два бара, изключително любезно обслужване от винаги усмихнатия персонал. Всички говорят английски, разбира се. Разнообразни програми от аниматорите всеки ден. Чист плаж, кристална вода... С две ръце препоръчваме! Ако някой желае снимки, нека ми пише. Поздрави!  newsm10

# 194
  • Мнения: 63
Има ли вече върнали се от Маджестик клуб Дидим? Ако е възможно да сподели как са тази година нещата в хотела - храна, обслужване, анимация, допълнителни екскурзии и всичко, което е положително и отрицателно. Ние тръгваме за там на 15.05 и ще съм благодарна ако някой напише по скорошен коментар.   Hug

Общи условия

Активация на акаунт