На море в Турция - тема 37

  • 109 588
  • 732
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 15

През майските празници някой да е ходил в Buyuk Anadolu Didim Resort? Никаква информация няма Sad
[/quote]
Има доста информация и по последни данни - хотела е ужасен.
[/quote]Не се притеснявай!Миналата неделя на връщане от Анталия се засякохме на Хаджията с 4 семейства,почивали от 01.05 за една седмица във въпросния хотел.По техни думи са прекарали една чудесна почивка без забележки.

# 301
  • Мнения: 192
Здравейте, да попитам някой от Вас ще пътува ли в сряда посока Дидим, с автобус на Ориент 99?

# 302
  • Мнения: 80
Здравейте ! Тази година ще почиваме за втори път в Турция. Запазили сме си дата 04.09. за Айвълък -хотел Халич Парк.Не намерих в темите много отзиви за този хотел. Молбата ми е ,ако някой е почивал в този хотел да ми подскаже какво да очакваме.

Много хубав хотел. Някои казват, че нямал плаж - има, но не е от ранга на големите и широки плажни ивици в някои турски курорти. Морето е до него,базата е много хубава, храната също. Покрай хотела минава крайбрежна алея-всъщност този хотел е на остров и е свързан с изкуствено създаден път. Този път е идеален за пешеходни разходки,(можете да стигнете до града за около 20-30 мин., но има и разбира се маршрутки. В самият град  има стара част, с много магазинчета. Наблизо е и една забележителност Шейтан-Софрасъ- (трапезата на Дявола) нещо като остров, от която се откриват страхотни гледки- има шосеен път до там, а самото място е като парк-заведения и много зеленина. Хотелът е разположен на остров, така че, ако тръгнете в обратната посока на града по шосета, също ще попаднете на доста атрактивен квартал с много заведения, в които предлагат страхотна риба. В Айвалък е имало много гърци, които се били изселени, но къщите са останали, някои гръцки семейства също. Климатът е много полезен за лекуване на белодробни заболявания, затова има много туристи. Писах Ви и на лични.





Благодаря ти !!!

# 303
  • Пловдив
  • Мнения: 1 428
Здравейте  момичета,преди време посещавах темата, но май не съм писала до сега. До миналата година на море ходехме в Гърция, това лято имаме желание да идем в Турция. Отворих на посоки няколко оферти, които гугъл изважда, но.....ние сме четиричленно семейстов, малкия е на 12, големия на 18. Тост търся стая, студио, апартамент за 3-ма възрастни и 1 дете. Но максимума, който видях като възможносхза настаняване двама възрастни с два даца до ....май 7 години.
Та посъветвайте ме, как да  постъпя, или направо да резерврам две двойни стаи. Но удоволствието съвсем ще ми легне скъпичко.

# 304
  • Мнения: 186
Здравейте  момичета,преди време посещавах темата, но май не съм писала до сега. До миналата година на море ходехме в Гърция, това лято имаме желание да идем в Турция. Отворих на посоки няколко оферти, които гугъл изважда, но.....ние сме четиричленно семейстов, малкия е на 12, големия на 18. Тост търся стая, студио, апартамент за 3-ма възрастни и 1 дете. Но максимума, който видях като възможносхза настаняване двама възрастни с два даца до ....май 7 години.
Та посъветвайте ме, как да  постъпя, или направо да резерврам две двойни стаи. Но удоволствието съвсем ще ми легне скъпичко.
Привет! Аз бих те посъветвала да резервираш фамилна стая или large room. Семейството ни години наред почивахме в подобна конфигурация и те разбирам напълно. Да не говорим, че малкия май е на финалната права за таксуване като дете. Последно сме почивали в Ефталия аква - Алания, един съвсем не лош вариянт за възрастта на децата. Погледни и Ефталия Марин. И в двата хотела деца до 14,99 са безплатни. Така са всички Ефталии, но според мен тези двата са най-добрите. Делфините също имат възможност за настаняване на 3+1 дете, но са доста по-скъпи.
Разгледай има вариянти.

# 305
  • Мнения: 12
Здравейте  момичета,преди време посещавах темата, но май не съм писала до сега. До миналата година на море ходехме в Гърция, това лято имаме желание да идем в Турция. Отворих на посоки няколко оферти, които гугъл изважда, но.....ние сме четиричленно семейстов, малкия е на 12, големия на 18. Тост търся стая, студио, апартамент за 3-ма възрастни и 1 дете. Но максимума, който видях като възможносхза настаняване двама възрастни с два даца до ....май 7 години.
Та посъветвайте ме, как да  постъпя, или направо да резерврам две двойни стаи. Но удоволствието съвсем ще ми легне скъпичко.
Здравейте, къде в Турция сте избрали да почивате? Според мен хубаво е да започнете с Кушадасъ, там има много хотели, съответно цените са по-добри и в много от хотелите има настаняване за 3+1. С какъв транспорт е важно, защото само самолетния билет заедно с трансфера е 200 евро. С автобус е доста по-евтино. Ако имате въпроси пишете на лична Simple Smile

# 306
  • Варна
  • Мнения: 3 947
През майските празници някой да е ходил в Buyuk Anadolu Didim Resort? Никаква информация няма Sad
Почивката ни беше за седем нощувки по 500 лева на човек,без ранно записване.


Хубаво е да се чуват такива мнения.Абсурд е да се мисли , че у нас може да се почива в 5* хотел за толкова.Трябва да се подчертае , че това е с транспорта и че може да не се даде нито стотинка повече.

# 307
  • Мнения: 164
Здравейте  момичета,преди време посещавах темата, но май не съм писала до сега. До миналата година на море ходехме в Гърция, това лято имаме желание да идем в Турция. Отворих на посоки няколко оферти, които гугъл изважда, но.....ние сме четиричленно семейстов, малкия е на 12, големия на 18. Тост търся стая, студио, апартамент за 3-ма възрастни и 1 дете. Но максимума, който видях като възможносхза настаняване двама възрастни с два даца до ....май 7 години.
Та посъветвайте ме, как да  постъпя, или направо да резерврам две двойни стаи. Но удоволствието съвсем ще ми легне скъпичко.
mama mariana, препоръчвам ти хотел Палм Уингс в Кушадасъ. В този хотел има стаи 3+1. Хотела е невероятен и е с отлично съотношение цена - качество.

# 308
  • Мнения: 574
Влизам да дам отзиви от тази годинана за хотел Палм уингс Кушадасъ за всички които им предстои. Хотела наистина е страхотен и до сега нямам никаква забележка.Хотела е почти пълен. Персонала е изключително любезен и гледа да задоволи и най-малките пришевки на хората. Храната, ммммм храната е превъзходна много разнообразна и много вкусна. Водата на детския басейн и на този с пързалкит е топла. Като влезеш вбасейна не ти е студено. Стаята също е много хубава и е много чисто. Така че на всички които тапърва им предстои да очакват една незабравима почивка.

# 309
  • Мнения: 3 273
Влизам да дам отзиви от тази годинана за хотел Палм уингс Кушадасъ за всички които им предстои. Хотела наистина е страхотен и до сега нямам никаква забележка.Хотела е почти пълен. Персонала е изключително любезен и гледа да задоволи и най-малките пришевки на хората. Храната, ммммм храната е превъзходна много разнообразна и много вкусна. Водата на детския басейн и на този с пързалкит е топла. Като влезеш вбасейна не ти е студено. Стаята също е много хубава и е много чисто. Така че на всички които тапърва им предстои да очакват една незабравима почивка.
Много хубави новини.Още много малко ни остава да го видим и ние.Трябват ли аква обувки за морето.става ли вече за къпане.Приятно изкарване

# 310
  • Мнения: 4 137
Никакви аква обувки не ти трябват за палм уингс кушадасъ
Плажът е страхотен, широка плажна ивица, със ситен пясък. Морето е плитко и много чисто  Peace

# 311
  • Мнения: 3 273
Благодаря   bouquet

# 312
  • Мнения: 9
Здравейте пак,

Избрахме си хотел Kefaluka Resort в Бодрум около 20-25 септември, имате ли някакви отзиви преди да сме запазили?

# 313
  • Мнения: 16
Никакви аква обувки не ти трябват за палм уингс кушадасъ
Плажът е страхотен, широка плажна ивица, със ситен пясък. Морето е плитко и много чисто  Peace

С автобус бихте ли ми казали колко часа се пътува ?

# 314
  • Мнения: 4 137
С автобус бихте ли ми казали колко часа се пътува ?
от пловдив тръгнахме в 15.30 или 16- не помня и сутринта в 7.30 бяхме в хотела
но едни познати с друг автобус и същото тръгване -два часа по-рано пристигнаха
между 13 и 15 часа е пътуването , естествено с доста почивки
не е страшно изобщо
на мен лично това ми беше най-голямото притеснение, понеже ми става лошо -но натъпкана с хапчета успях
пък и е нощен преход -докато се усетиш и си там  Peace

Общи условия

Активация на акаунт