„Като две капки вода” - 3 сезон, 5 тема

  • 24 303
  • 739
  •   1
Отговори
# 690
  • Sofia
  • Мнения: 26 572
Имала кръвоизлив на гласните струни и се лекувала с антибиотик и инжекции.Опасно е,може да остане без глас Sad

# 691
  • София
  • Мнения: 5 658
Къде тоя плейбек и как разбрахме за него? newsm78
Чуваше се съвсем явно на Жана и Нона.

# 692
  • ❌❌❌
  • Мнения: 779
Listen и нея ли на плейбек я пя? Thinking Вярно, че пак по своя начин си я изпя, без капка имитация, ама там ник'ъв плейбек не чух. Whistling Относно втората песен - Crazy in love - и Бионсето така пее припевите. Flutter Все пак имитация има да прави, дори и невинаги да ѝ се получава. Mr. Green

# 693
  • Мнения: 3 154
Имала кръвоизлив на гласните струни и се лекувала с антибиотик и инжекции.Опасно е,може да остане без глас Sad

Казаха, че е станало нещо с гласа ѝ предния път, когато пя Аксел. Тя си имаше такива опасения, че ще си прецака гласа, а и явно не са глезотии, защото сега спомена, че и преди е имала подобен проблем, когато ѝ се е наложило да спре да пее за около  три години.  Гадно си е.  Confused

# 694
  • Мнения: 3 499
Ненчо коя песен ще пее следващия път?

# 695
  • Мнения: 2 183
Напук на всички негови фенове и добри представяния, не ми харесва изобщо Ненчо. Има нещо в него, което не ми харесва..изглежда ми някак лицемерен и самовлюбен. Забелязвам нещо кофти във физиономията му всеки път, когато не е №1 за вечерта.
А за постоянното имитиране на ББ, няма смисъл и да казвам. Виждам че не само мен ме дразни.
За тази вечер
Азис - Не очаквах изобщо, че ще се справи. Личеше си, че се опитва да избяга от типичната си орнаментика. Хареса ми много.
Нона - Трагично. Както винаги..
Джуджи - Все на едно ниво си стои. Да, не всеки може да пее - но при наличието на добър вокален педагог, може поне да звучи една идея по-добре. Но за сметка на това ми е много симпатична и забавна. Личи си, че не се взима на сериозно.
Криско - Тоя път не му се получи. Нито вокално, нито визуално.
Жана - Всеки път си пее по един и същи начин - нейния си. Гримьорите изобщо не се бяха постарали. Първата част беше ОК, хареса ми. Втората - видях, че сте коментирали..Аз чувах само гласа на Бионсе, не и този на Жана.
Ненчо - И на него не му се получи нещо. Скучен ми беше.. Не блесна тази вечер.
Филип - Кофти образ му се падна. Закопа го тази Нети.
Маца - Страхотно тяло има тази жена. Само това ми направи впечатление тази вечер. Гримьорите - никаква работа.

Общо взето слаба вечер..
За другата седмица, мисля че на Филип, Маца и Ненчо ще им се получи.
Азис и Жана ще са ми много интересни.

# 696
  • Мнения: 811
И на мен ми дотегна Ненчо. Снощи, според мен не се справи изобщо, но тук повечето коментари са винаги положителни, да не кажа и нещо повече. Хора разни. Simple Smile
Преди изпълненията имах очаквания за Азис, Жана и Маца (заради песните) - оправдаха се. Peace
Изобщо не мисля, че незаслужено първите двама бяха на челни места. Маца можеше и по-добре.

# 697
  • Пловдив
  • Мнения: 40 891
Аз чух,че е имала здравословен проблем,но като има да не участва! Не е честно тя да се кълчи на плейбек,пък ние да се мъчим с живото пеене на Нона
+1 Peace
И аз много се издразних на тая Жана Outta Joint Кво толкова я толерират....и аз усетих плейбек,а Маги се утрепА да я Фали Mr. Green Stop Ай стига...танцувала била тоя път...Къде?Едвам се поклати на бързото парче-ама нищо общо с Бионсе.
И с тия токчета тръгнала на часа по хореография... ooooh! Кво да говорим...
И що толкова точки за нея...?

За Нона,че сега гледам...чудо...Толкова сценична подготовка,а танцьорите ги напушваше смях!

Последна редакция: вт, 05 май 2015, 08:10 от mystic woman

# 698
  • Мнения: 1 227
Ненчо, Азис и Жана / в бавната част/ се справиха с пеенето.
С имитациите никой не се справи.
Но бутонът ме беше подготвил за по-слаба вечер.
Водещите - прекрасни, както винаги.
За другата седмица очаквам отново силна и интересна вечер Grinning

# 699
  • Бургас
  • Мнения: 10 831
Аз пък нямах никакви очаквания за Азис,но той взе че се справи.

# 700
  • Пловдив
  • Мнения: 40 891
Дам... Peace

# 701
  • Sofia
  • Мнения: 26 572
не мисля,че някой пее на плейбек,според мен това са беквокали Thinking

# 702
  • Луната ни пази
  • Мнения: 3 008
не мисля,че някой пее на плейбек,според мен това са беквокали Thinking
Точно беквокали са. Обират невъзможността на някой да се справи! При някой са прекалено силни, покриват гласа и дават възможност изпълнението да изглежда идеално. Случая при Жана във втората част беше точно такъв!

# 703
  • София
  • Мнения: 76
 От всички снощи най- много Азис ми хареса. Другите дори ми бяха леко скучни.

# 704
  • Мнения: 18 029
Напук на всички негови фенове ...

Страхотен разбор на вечерта, всяка дума е все едно моя  Peace
Криско направо му личеше горкия, че никак не му харесва тази песен, то е разбираемо де  Mr. Green, ама с такава апатия никога не е пял.
Азис беше много сладък  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт