Сладкарничка за книги - тема 41

  • 21 863
  • 744
  •   1
Отговори
# 45
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 335
И аз обичам да спя .... пардон ... на обучение.

Гиг, ние работим, но играта ни разсейва.

Пете  Flutter

# 46
  • Мнения: 5 405
Ооо, Пете, сладко с кафе...  Crazy Не!  Naughty Laughing Забравих чаши за кафе  Crazy
Пробвала ли си салата с рукола и краставици? А домати с рукола? И с оцет и при двете салати. Аз на домати оцет не слагах никога, ама последните 1-2 години почнах, харесва ми Grinning

Другарче, аз не искам да ми надписваш книжката  Mr. Green Blush

# 47
  • София
  • Мнения: 6 210
Аз пък винаги слагам оцет на доматите, обичам киселко. А руколата понякога правя със зелена салата, вкусно е и ми се прияде ).

Кали, много грижовно си подходила към нас и към темата, благодаря Heart Eyes.

# 48
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 335
Кали е супер грижльовна!  Heart Eyes
Виж на разсеянките и по-обяснителните как им е поставила по няколко цъкчета  hahaha

Значи на Мери да й се надпише книжката на първа и последна страница.   Mr. Green

# 49
  • Мнения: 5 405
Значи на Мери да й се надпише книжката на първа и последна страница.   Mr. Green
Ши ядеш бой  Crossing Arms

Скрит текст:
Naughty
Скрит текст:
Mr. Green Grinning Hug

# 50
  • Мнения: 6 738
И аз предпочитам ненадписана книжка.
Но с радост ще приема надписана картичка.  Simple Smile
Пазя си всички картички от миналите игри.
Кали,наистина си свършила  страхотна работа!
 Heart Eyes

# 51
  • Мнения: 10 913
Значи на Мери да й се надпише книжката на първа и последна страница.   Mr. Green
И по средата на някоя по-бяла страница Simple Smile
Всичко гарнирано с розови сърчица, разбира се  Two Hearts

Аз не слагам на доматите оцет, но не ми пречи ако има малко да ям.

Забравих:
Кали, благодаря ти за труда да запазиш мненията, мисля, че ще са от голяма полза винаги Simple Smile

# 52
  • Мнения: 1 830
Уф голяма съм заспа, цял ден се чудя що няма никой в темата, а то всички са в новата  ooooh!

Кали, благодаря за темата   bouquet

Да напиша и аз какво обичам  Blush Освен книгите, което едва ли е изненада харесвам много книгоразделители, чаши, дрешки за книги, колекционирам и магнити, тефтери и т.н. Много бих се зарадвала другарчето ми да ми надпише книжката, аз самата съм си записала в тефтера, кой каква книжка ми е подарил и си ги пазя, но така ще е още по-лично. Обичам сладкото, но предпочитам да не получавам шоколад, защото е по-добре да не ям, а има ли не мога да спра  Blush

Мисля, че бях изчерпателна  Blush

Жокер НЯМА да дам пък  Mr. Green поне засега

# 53
  • Мнения: 5 405
Може да огради и с цветенца номерата на страниците  Laughing

Ули, може ли да са лилави  hahaha

# 54
  • София
  • Мнения: 1 462
Мери, рукола с всичко обичам. Не ползвам оцет, а лимонов сок. По-вкусно ми е.  Peace

# 55
  • Мнения: 5 405
Така, на Петя може да пращате лимони  Joy  Mr. Green Аз с лимон овкусявам само салата с цвекло и моркови  Simple Smile

# 56
  • Мнения: 2 491
Миле,смей ми се ти,ама наиш как ми се спи... Crossing Arms добре че човекът ни пусна почивка малко да се разходя и да изям една Фафла да се разсъня...
И аз обичам оцет на домата,ама и по принцип обичам киселичко..ММ ме бъзика че по добре да слагам супа на оцета,отколкото обратно Simple Smile
Рукола си посях миналата седмица на вилата и всички ше ви черпя, ако стане де,че ми е за пръв път Simple Smile ама ме кефи и е полезна.
И аз нямам против да ми надпишеш другарче книжката,даже ще ми е приятно Wink

# 57
  • Мнения: 456
Скиции , Hug

Аз обичам :
книги
Скрит текст:
това не го очаквахте нали
, канцеларски красоти, сладко много не обичам , тоест ям де , но с мъка  Whistling
Малала може да отпадне от моя списък, Миж благодаря отново !

Скарамушче, беше ме питала коя е българската книга- На Деница Дилова " Дневният живот на нощните пеперуди "  Започнах я, предусещам , че бързо ще я прочета, нооо нещо започва лееекинко да ме нервира...

Мариш, идеята за рецептите е страхотна. Добавям на Ули- браунитата, доматената супа, предполагам, че и бутчетата ще ми харесат, но тях не съм ги правила стил.. И знам , че рецептите не са  твои, Ули, но аз ги правих благодарение на теб Heart Eyes

Другарчеее, другарче, закърших го с избора на книжка.....

# 58
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
Кали, чудо си ти!  Hug

 Аз излизах, влизах, ама в магазини.  hahaha И се върнах сега за мъничко само, но с покупки - чанта  и две блузи.  Crazy Голяма мъка е да си харесам нещо, че и да ми стане. Я голямо, я пък малко. Какъв човек съм, нестандартен сигурно, нищо не ми е по мярка, все не се одобрявам. Този път с един куршум, три заека, от едно място е всичко, но по принуда. Доволна!

 А покрай това кой какво обича, аз пропуснах да напиша и за моята дрога - кафетооо. Кафе ипарфюми, това съм аз. Книгите и хартиените неща са ясни.

 Жокер: моето другарче вече писа какво обича и доста ме улеснява. Благодаря ти, мило момиче! Ще опитам да ти доставя радост.  Heart Eyes

 Не знам дали има съвпадения на другарчета от други игри. Игрите станаха доста, не помня комбинациите досега, трябва да търся листите, където съм писала. А май няма двойка подаряващи си един на друг този път. Пак ще погледна, но почти съм сигурна, че няма.

Лотхен, трудно ти е, а?! Нека , нека, да видиш лесно ли ни е било. А по твоя път съм минала.  Mr. Green жокер

# 59
  • Мнения: 5 405
Гигова, не е ли късно да се сее рукола сега?  Thinking Тя ще поникне според мен, но бързо ще прецъфти и пусне семенца. Наща цяла зима я ядохме  Shocked не умря Grinning Ама сега като се постопли и си заминава Grinning

Гани беше питала за магданоз преди ехееее хиляда страници  Joy пускай семена в саксията, те ще поникнат Grinning Мама навън прави редове и не брои семена Grinning

Lothen, кажи кое ти е другарчето, ще ти помогнем Grinning

Общи условия

Активация на акаунт