Контратубекс vs Lierac ампули /за вече съществуващи стрии/

  • 25 981
  • 43
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 590
Третирала съм пресни стрии с ампулите на Лиеарак. Никакъв ефект нямаше.

# 16
  • Мнения: 5 391
Нищо няма да заличи появилите се стрии, освен пластика....
Явно...за жалост Confused

# 17
При всеки ефектите са различни. Забелязвам че Контратубексът ми заличава постепенно белегът от операцията но не ми е хрумвало да го ползвам за стрии. След 1то раждане махнах стриите по краката и кръста (само там имах) с крема против стрии на Ейвън. Неискам да правя реклама. Аз самата съм алергична към повечето видове козметика и бях наистина адски щастлива че подейства без нежелани реакции. Отне ми около 6 месеца. Сега с втората си бременост пак се нацепих но чакам да спра да кърмя за да почна пак да се мажа. Ако ме питате голяма роля играе и самовнушението че нещо помага. Успех

# 18
  • Мнения: 9 903
Ама вие не знаете ли, че ако се търкате с коралова гъба в продължение на 1 година, стриите ще намалеят до 50 процента?
Sillveto го каза.

# 19
  • Мнения: 928
Търках и с такава гъба, е не стана, ако щеш ми вярвай   Sad

# 20
  • Мнения: 6 155
Търках и с такава гъба, е не стана, ако щеш ми вярвай   Sad

Наистина ли се търка с това чудо?!?   Joy

# 21
  • София
  • Мнения: 6 965
И аз докато бях бременна мазах и с Галеник, и с Лиерак,и с маслото на Икаров...и ефект нямаше  Sad
Сега се чудя да си давам ли парите за ампулите след дъжд качулка.

# 22
  • Мнения: 1 645
Ползвала съм Контратубекс,и то на много пресни стрии,но нямаше никакъв ефект.За Лиерак,не знам.

# 23
  • Мнения: 2 309
Лоша работа значи. Така се надявах някой да каже, че едно от двете неща му е помогнало. Аз все пак мисля да пробвам с ампулите веднага щом родя. Лошото е, че там пише да се използват плътно 8 седмици и това излиза около 200лв. Щеше ми се някой да каже, че ще има ефект за такава сума Sad Ама се чувствам длъжна да пробвам, досега не съм се депресирала толкова от нищо друго, кво ми стана незнам.

# 24
  • Мнения: 554
daizy, разбирам те напълно ...на ,мен ми излязнаха 6- 7  стрии на краката и съм в депресия Sad
мажа се по  3 пъти минимум на ден и направо ми се реве ...

# 25
  • Мнения: 11 546
Още след раждането започнах да третирам стриите по бедрата с кремът на Ейвън за стрии но ЦЪК поне за сега ефект никакъв noВъпреки това ще продължа и ще докладвам ако успея да преборя дори една единствена стрийка. newsm26

# 26
  • Мнения: 903
Моите забелязах че се позаличиха от пилинга с утайка от кафе. Не знам дали не си въобразявам. И после мажа с Дева против стрии, но съм несериозна и ми се появиха нови, че напълнях. Моите са над пъпа и са огромни и червени. Пак ще почна с кафето всеки ден и ще ви докладвам. Големи гадове, няма отърване Sad

# 27
  • Мнения: 730
О,и аз почвам с утайка от кафе,макар,че моите са малко страшно много ме дразнят Twisted EvilЕх тая суета,ама нали трябва да сме пИрфектни от всякъде Flutter

# 28
  • Мнения: 730
Забравих да питам дали мога да се мажа по гърдите(с утайката),защото съм чувала,че не било хубаво около сърдечната област newsm78

# 29
  • Мнения: 2 309
Това с утайката не беше ли за целулит newsm78 Ама ще пробвам, като родя и това, нали е безплатно, какво ми пречи Wink

Общи условия

Активация на акаунт