Много се плюнчим ...

  • 1 606
  • 16
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 311
На третия месец и Калина започна да се плюнчи и аз биках брей много лиги , много нещо . Е да, ама тогава не бях видяла що е това много лиги на пет месеца. Нито лигавници ни спасяват, нито нищо. Постоянно се обличаме и преобличаме и то не защото сме много кокетни Wink  . Всичко е мокро.

Та незнам дали следващото ще е момче ,но знам със сигурност че ще ти трябват доста  лигавници Wink
 На нас зъбите ни избиха на четери месеца и 20 дена
 Незнам кога свършват лигите , но ми се струва че колкото повече растем , толкова повече лиги имаме Rolling Eyes

# 16
  • Мнения: 229
Днес видях че на моето бебче са му се появили 2 долни предни зъбчета. Много се зарадвах  Grinning  Grinning  Grinning и ги пипнах, а те боцкат Laughing . Толкова ми е добричко бебенцето /нали си е мое Grinning  Wink /, но не сме забелязали никакви симптоми около пробиването на зъбките. Нито е ревал, нито се е будил нощем, е лиги му текат от известно време, но не фрапиращо и си пъха квото хване в устата/ нормално за  бебоците/.
 Пожелавам на всички бебчета и родители така спокойно и без мъки да преживеят това голямо събитие.

Общи условия

Активация на акаунт