Мнения за Образователен център "Материка" Варна

  • 7 209
  • 11
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 906
Търся отзиви за ОЦ "Материка"  Варна и по-специално за обучението им по математика. Впечатления???

# 1
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Дъщеря ми ходи там на математика, веднъж седмично. Доволна съм, дотолкова, доколкото й помогна за по-приятното и лесно усвояване на материала в училище. Тя не е в групата за напреднали деца (тях ги подготвят за състезания по-усилено), но все пак се явява на състезания, просто, за да се научи какво представляват. Математиката не й е силната страна, много е разсеяна, все не дочита докрая условията и бърза... миналата година беше стигнала дотам, че "мразеше" математиката. С помощта на "Материка" (курсовете са сугестопедични и наистина забавни за децата) омразата Laughing беше забравена тази година и ще има отлична оценка в края на годината.  Peace

# 2
  • Варна
  • Мнения: 906
Много благодаря! Пиша л.с. за подробности.

# 3
  • Мнения: 2 104
chockolina, нашите девойки са май от една кръвна група - артистични натури Simple Smile
Същото мога да напиша и аз, Елица даже има и сребърен медал от "Математика без граници" - като й казали името попитала госпожата дали не се е объркала, не било възможно тя да има толкова точки Simple Smile
Доволна съм, препоръчвам!

# 4
  • Варна
  • Мнения: 11 340
chockolina, нашите девойки са май от една кръвна група - артистични натури Simple Smile

Май, май... Mr. Green
Браво на Елица за медала! Hug

# 5
  • Мнения: 4 617
Какви са цените?

# 6
  • Мнения: 601
А каква е месечната такса? Изминалата учебна година бяхме в друга школа и проучвам вариянти за догодина.Дъщеря ми също е артист. все още и се играе много и не може на 100% да се съсредоточи в задачите. Въпреки това има математическа мисъл.

# 7
  • Варна
  • Мнения: 11 340
60 лв. е месечната такса, всъщност е 15 лв. на посещение (ако не присъства детето, не се дължи такса). Peace

# 8
  • Мнения: 601
Мерси  за отговора. Най-вероятно ще се насочим натам. Мислих, че е доста по-скъпо.

# 9
  • Мнения: 4 617
Ми, че скъпо си  е 15 лв за един час , в математическата е по евтино.....

# 10
  • Варна
  • Мнения: 906
Ми, че скъпо си  е 15 лв за един час , в математическата е по евтино.....
15 лв е за 2 учебни часа.  За мен, за момента, е решаващ начина на провеждане на заниманията ( не ми се иска да е твърде училищен).

# 11
  • Варна
  • Мнения: 4 444
Здравейте, тък като не съм много запозната с различните школи и методи за изучаване на математика, се интересувам Материка подготвя ли децата ( за първи клас става въпрос) така, както школата в МГ?  Ние сме от незаписалите се към курсовете в МГ и ми се иска детето  да посещава такъв курс, за да изгради логическо мислене и да свикне да ходи по състезания. Моля, препоръчайте и конкретен преподавател.  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт