Kompleksirana sym!

  • 1 453
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 3 271
И на мен ми се появиха такива стрии по краката - гледам някои от тях почнаха да поизчезват - сами, с нищо не ги мажа newsm78 newsm78 newsm78

# 16
  • Мнения: 6 164
Щом са лилави все още - СУПЕР! - ДЕЙСТВАЙ!
Мажи и ще се махнат. На мен на гърдите ми се появиха към 4ти месец - не знам как стана тоя номер, като не си промениха размера newsm78 и започнах да мажа с крема на Чико за бюст и сега имам останали по 2 едва забележими, тънички и бледолилави ивички.  Peace
Като ми слезе кърмата си представям обаче какво ще стане ooooh! Cry

# 17
  • Мнения: 2 309
Вчера пуснах сходна тема, ако искаш я виж.  Планирам веднага след раждането да започна да ги обработвам с ампулите на Лиерак, скъпо е, но поне ще знам, че съм направила всичко възможно Confused

Иначе в момента ги обработвам с гела на Лиерак, крем на Авен за суха кожа, маслото на икаров, обикновен лосион за тяло, зехтин, даже и с мас се мацам от 1 месец. Общо взето по 3 пъти на ден се мажа, поне да не се появяват нови.

# 18
  • Мнения: 328
Аз също имах след второто раждане.Около месец се мазах с крема на Ейвън и всичко се скри.Не можах да повярвам!

# 19
  • Мнения: 5 103
Засега имам няколко бледо розови по гърдите, но се мажа като прасе сутрин и вечер с крема на клиник.

Общи условия

Активация на акаунт