Лидл ::64::

  • 83 517
  • 745
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 27 756
Аз пък днес видях в една аптека тази четка на Орал Б за 26 лв, обаче цената на накрайниците е големият разход после явно- 17,50 лв за мисля 2 бр. накрайници. Shocked По лидълските накрайници /резервните четки/ не видях неравности. Peace

# 166
  • Щастлива мама на 3 слънца
  • Мнения: 2 169
Някой може ли да сподели как са четите да знам дали да чакам следващите.
Мисля септември ги пускаха пак

# 167
  • 1st floor
  • Мнения: 9 135
При мен се справя чудесно, по-доволна съм от него, отколкото от препарата на Хайтман, който въобще не почисти нищичко.

Ако говорите за пяната за фурна - точно двата препарата съм ползвала като Бобулина и лидълският е много по-добър! Peace Всичко ми чисти и то доста бързо! Обаче пръскам и забравям за 2-3 часа, и после чистя.

# 168
  • Sofia
  • Мнения: 9 766
Някой знае ли безжичните слушалки от брошурата тази седмица с какъв обхват са?

# 169
  • Мнения: 503
Здравейте Simple Smile
Някой може ли да даде мнения за тендежарата подналягане, която пускат на 7.05.

# 170
  • Мнения: 1 210
При мен се справя чудесно, по-доволна съм от него, отколкото от препарата на Хайтман, който въобще не почисти нищичко.

Ако говорите за пяната за фурна - точно двата препарата съм ползвала като Бобулина и лидълският е много по-добър! Peace Всичко ми чисти и то доста бързо! Обаче пръскам и забравям за 2-3 часа, и после чистя.
Аз също съм доволна от пяната за фурна  Peace Моята фурна е с пиролиза и конкретно за нея не ми се е налагало да ползвам препарат, но скарите и водачите нищо друго не можа да почисти така добре, както Лидлската пяна  Peace

# 171
# 172
  • Мнения: 601
Да знаете дали пуснаха хубавите сладоледи в Лидл?

# 173
  • Мнения: 318
Изхвърлих всички пяни за фурни, които трябва да се чакат известно време, за да подействат или пък да се ползват с ръкавици и по съвет от друга тема ползвам

На мен Лидълския препарат не ми допадна и с този за 2 и нещо си чистя и фурната и плочките.
Да ви се оплача от машината за хляб - ами върнах я и си взех парите, добре, че не беше минал месеца. След като и взех душата за  великденските козунаци,тръгнах да правя хляб оня ден и видях, че едната бъркалка е одрала покритието на казанчето. Исках да я заменя за друга машинка, но са се изчерпали. Не знам дали ще дочакам следващо зареждане, защото ми върши идеална работа, и ако чак догодина ги пуснат няма да се въздържа и ще си купя от другаде.
Да се похваля с уреда за прозорци - супер работа ми свърши за всички прозорци, даже ми остана време да си довърша на машината едни пердета и да сменя старите. Занесох машинката и на другия апартамент, и ако небеше валяло в събота, щях и там да приключа с прозорците, но пък си изчистих плочките в банята  и измих стените от латекс в кухнята с него(ураа няма да боядисвам).

# 174
  • Бургас
  • Мнения: 167
Ей с това ме хвърли в размисъл! Не се ли замазва латекса? Кък се получи след изъсхвъне? Предполагам, че трябва всичко да се измие и не може да се почиства само на участъци?

..., но пък си изчистих плочките в банята  и измих стените от латекс в кухнята с него(ураа няма да боядисвам).

Последна редакция: пн, 04 май 2015, 13:54 от ilinayor

# 175
  • Мнения: 119
Вчера е Лидл видях плакат (след касите) с чехли Есмара, някой обърнал ли е внимание, от кога ще са налични (не ги видях в брошурата за тази седмица).

# 176
  • Sofia
  • Мнения: 9 766

Да се похваля с уреда за прозорци - супер работа ми свърши за всички прозорци, даже ми остана време да си довърша на машината едни пердета и да сменя старите. Занесох машинката и на другия апартамент, и ако небеше валяло в събота, щях и там да приключа с прозорците, но пък си изчистих плочките в банята  и измих стените от латекс в кухнята с него(ураа няма да боядисвам).

Кой е този уред?

# 177
  • Мнения: 77
Някои да е купувал косачка от Lidl

# 178
  • Мнения: 1 811
Вчера е Лидл видях плакат (след касите) с чехли Есмара, някой обърнал ли е внимание, от кога ще са налични (не ги видях в брошурата за тази седмица).
Обикновено като има плакат той е за понеделник следващата седмица. А чехлите на есмара принципно качествени ли са?

# 179
  • Мнения: 3 675
Днес купих само диска с детски песни.

Общи условия

Активация на акаунт