Лидл ::64::

  • 83 504
  • 745
  •   1
Отговори
# 180
  • Елин Пелин
  • Мнения: 98
Някои да е купувал косачка от Lidl
Доста добре си върши работата имаме я от три години и не е давала никакав дефект до сега

# 181
  • Бургас
  • Мнения: 10 826
Сладолед има само някакъв в оранжева опаковка с ядки.Вече 2 пъти го ям,хубав е.

# 182
  • Варна
  • Мнения: 2 036
Днес купих само диска с детски песни.

Какъв е този диск? С БГ песнички ли е?

Някои да е купувал косачка от Lidl
Доста добре си върши работата имаме я от три години и не е давала никакав дефект до сега

И ние я имаме от миналата година. Добра работа върши, макар че не я ползваме често.

# 183
  • Мнения: 69 051
А кой е хубавия сладолед, за който се питаше? newsm78

# 184
  • Мнения: 313
NBM,
http://www.lidl.de/de/silvercrest-akku-fensterreiniger/p127490
Това е уреда за прозорци.
ilinayor , в кухнята сложихме латекс за бани и нищо не се замаза. В антрето пробвах върху един малък участък с нормален латекс - изми го и него, но водата леко се оцвети, т. е. свали малко и от латекса, но видимо си е чистичко и все едно скоро боядисано в сравнение с другата стена. Но предвид мръсотията, която се събира, според мен трябва да се трерира цяла стена- от ъгъл до ъгъл и от таван до под, иначе сигурно ще остане петно, което ще се "впие " в латекса.
То като боядисваме - какво , замазваме прахта, така поне е измито. Е не знам дали може да се повтори или потрети, че стената може да остане на шпакловка, но за мен в момента това е по-добрия вариант предвид кочината при едно боядисване.

# 185
  • Мнения: 119
Вчера е Лидл видях плакат (след касите) с чехли Есмара, някой обърнал ли е внимание, от кога ще са налични (не ги видях в брошурата за тази седмица).
Обикновено като има плакат той е за понеделник следващата седмица. А чехлите на есмара принципно качествени ли са?

От понеделник - 11 май ще са налични. Изглеждат много добре, а как са като качество - не знам.

# 186
  • Мнения: 3 020
Вчера е Лидл видях плакат (след касите) с чехли Есмара, някой обърнал ли е внимание, от кога ще са налични (не ги видях в брошурата за тази седмица).

И аз ги загледах, от 11-ти пишеше.
Точно това щях да питам - тези с платформите ми се видяха платнени, дали са пускани преди и качествени ли са? Те бяха по 19,99лв., а равните еко кожа май бяха по 13-14лв.

# 187
  • Мнения: 69 051
Дайте линк на тези сандали...че нямам търпение да ги видя Mr. Green

# 188
  • софия
  • Мнения: 25 649
Вчера е Лидл видях плакат (след касите) с чехли Есмара, някой обърнал ли е внимание, от кога ще са налични (не ги видях в брошурата за тази седмица).
Обикновено като има плакат той е за понеделник следващата седмица. А чехлите на есмара принципно качествени ли са?

От понеделник - 11 май ще са налични. Изглеждат много добре, а как са като качество - не знам.
Ако са като в немския има отзиви.

# 189
  • Мнения: 3 020
Ауууу,  Laughing не са такива.
Имаше черни с ниска платформа, бежови с по-висока, + с тънки каишки кожени, по-интересни, но равни. С платформата изглеждаха от плат.  Rolling Eyes

# 190
  • софия
  • Мнения: 25 649
Ауууу,  Laughing не са такива.
Имаше черни с ниска платформа, бежови с по-висока, + с тънки каишки кожени, по-интересни, но равни. С платформата изглеждаха от плат.  Rolling Eyes
Да не би под "чехли" да се има предвид летни сандали newsm78

# 191
  • Мнения: 3 020
Ауууу,  Laughing не са такива.
Имаше черни с ниска платформа, бежови с по-висока, + с тънки каишки кожени, по-интересни, но равни. С платформата изглеждаха от плат.  Rolling Eyes
Да не би под "чехли" да се има предвид летни сандали newsm78

Аз видях 2 плаката със сандали, с чехли не видях... сигурно това е имала предвид  Rolling Eyes

# 192
  • софия
  • Мнения: 25 649
 Laughing  Peace
Стана ми малко странно да пускат на пролет такива топли чехли, но като не съм виждала плаката, коя съм аз да им се меся в политиката Laughing
В италианския сайт има някакви сандали. Май и миналата година пускаха подобни.

Последна редакция: пн, 04 май 2015, 16:27 от zvanche

# 193
  • Мнения: 3 020
Laughing  Peace
В италианския сайт има някакви сандали. Май и миналата година пускаха подобни.

Нещо подобно, но по-обикновени. Едноцветни и по-ниски. 3 вида бяха- черни, бежови и май тъмносини. Другите, ниските, бяха по-модерни и по-интересни, и по-евтини  Wink И те бяха 2-3 вида.
Ако ходя днес, ще снимам плакатите.  Peace

Аз търся точно като италианските.  Flutter

# 194
  • Мнения: 69 051
Незнам тези какви ще са, но миналогодишните бяха много готини - имам три вида -ниски и на два вида платформи. Много си ги обичам.. Heart Eyes

Ще видим тези какви ще са... Grinning

Общи условия

Активация на акаунт