Слънцезащитен крем за лице - 2

  • 88 016
  • 457
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 972
Да се запиша в новата тема, че още не съм решила какво да е. Засега залитам към Clarins UV Plus HP SPF 40 Day Screen High Protection, ама още умувам newsm78

# 16
  • Щастлива мама на 3 слънца
  • Мнения: 2 169
Миналата година бях с тониран крем с  фактор 50 на SVR, тази все още съм в чуденка.
Какво ти е мнението за него

# 17
  • Бургас
  • Мнения: 127
Миналата година ползвах слънцезащитната емулсия на Авен за чувствителна кожа, тази година още се колебая, може би искам да има и цвят  Thinking Какво ще препоръчате за чувствителна кожа  Praynig

# 18
  • Мнения: 314
още не съм избрала крем за лятото в града
този месец бях на планина с деткия крем на биодерма със спф 50 и минерален филтър - пази чудесно, но не става за градски условия, защото е доста бял, ще остане за морето







От всички кремове с минерален екран ли остават бели следи по лицето? Не съм наясно, а ми се иска да пробвам, но не ми се ще да "белея". И без друго съм доста светла.

# 19
  • Мнения: 35 968
малко или повече - да

# 20
  • Мнения: 314
Благодаря! В такъв случай надали ще си купя.

# 21
  • Бургас
  • Мнения: 2 090
Можете ли да препоръчате тониран слънцезащитен крем, подходящ за мазна, но и светла кожа?

# 22
  • ... рееща се.
  • Мнения: 615
Здравейте момичета!

И аз при вас за съвет. Страдам от розацея и имам нужда от добра защита като кожата ми е чувствителна, суха, но не светла. Реших, че SPF30 е подходящ за мен понеже не възнамерявам да се показвам продължително време на слънце Crazy

Пазарувам и от чужбина, така че ако сте попаднали на нещо добро, което не се намира на родна земя – споделете. Ще съм благодарна също И на по-бюджетни предложения. Simple Smile

# 23
  • Мнения: 3 096
n.y.x., само по описание познавам нещо, което ми се струва подходящо:
Rosaliac CC Creme

# 24
  • Пловдив
  • Мнения: 1 158
Втора година с този крем
http://www.ebay.com/itm/130658545332?_trksid=p2057872.m2749.l264 … TRK%3AMEBIDX%3AIT

я съм пробвала да го сменя с нещо я съм се обзавела с нови петна  Sad

# 25
  • Мнения: 1 404
От миналата година, иначе толерантната ми кожа, започна да получава пигментни петна от слънцето.
Понеже ми е комбинирана кожата, а повечето кремове с висок SPF са тежки и мазни, успях да намеря само един на La roche posay, флуид за нормална към комбинирана кожа.
Доволна съм, не ми омазнява и попива добре.

# 26
  • Мнения: 4 734
Аз си взех UV-крема на Филорга и съм доволна... Не е мазен много, лесно се нанася и не лъщи, да видим как ще е откъм петната... Mr. Green
Никой ли не е ползвал UV Protective Liquid Foundation Shiseido да сподели каква е консистенцията - мазна, суха, покривна или прекалено плътна?
Искам да сменя моите ББ-та с нещо ново, но да не ми дразни на очите, че е с висок фактор...На мен от някои кремове с висок фактор ми сълзят очите... ooooh!
Какъв оцветяващ ББ или ФДТ с фактор ще ми препоръчате за чувствителни очи?

# 27
  • Мнения: 3 096
Hydreane BB на Ла Рош може да се нанася около очите и не дразни. Води се за суха и чувствителна кожа. С фактор 20 е.

# 28
  • Berlin
  • Мнения: 11 262
Включвам се и аз в темата, по описание на фототипа се изчислявам за 3. Simple Smile Светла кожа, тъмна коса, светли очи. newsm78
Ще ползвам Clinique Superdefense CC Cream SPF 30 или кремът Superdefense (SPF 20). Дано само не ми мазнеят много, че имам такова опасение. Като цяло не обичам да се мацотя, още повече, че факторът добавя тежест в кремовете и ми е много неприятно усещането на какъвто и да е крем по лицето. Затова предпочитам ББ/СС кремове.

# 29
  • Мнения: 4 734
Songes, благодаря, а може ли линк?

Общи условия

Активация на акаунт