Жените и деловото облекло!

  • 21 686
  • 340
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 592
На мен полите малко къси ми се струват като за офис (поне за нашия де  Rolling Eyes)
Обувките (първите) ми харесват.

# 46
  • Мнения: X
Точно в подобни дрехи си представям добре изглеждаща дама на 40+ в офис.Всичко друго би ми било кичозно....и безвкусно.

# 47
  • Мнения: 2 099
Ако трябва да съм честна и на мен твърде късите поли след определена възраст ми навяват за отчаяние.Ако и да има супер тяло жената.

# 48
  • Мнения: X
Вдъхновителката си я представям що-годе така:

Скрит текст:

Или така:
Скрит текст:

# 49
  • Мнения: 24 467
WDW!
Ми ашконсул, да кажа и аз тогаз!
Който може го може.

# 50
  • Мнения: 10 124
Вдъхновителката си я представям що-годе така:

Скрит текст:

Или така:
Скрит текст:


Ама, не е честно. Разноглед да стане човек. Да търси с поглед краката на една, пък после деколтето на друга.
По-удобно е да са на едно място. Joy

# 51
  • Мнения: 24 467
Ма те не вървят ли заедно при музата на автора на темата?
Аз, поне, така си помислих.
Втората, ако се разходи в някой МОЛ и приседне на една пейка, дали ще я изгонят?

# 52
  • Мнения: 2 931
Втората, ако се разходи в някой МОЛ и приседне на една пейка, дали ще я изгонят?
hahaha
Няма. Липсва бебе върху пазвата.

# 53
  • Мнения: 24 467
А, тя като се наведе, много ще се види има ли бебе, няма ли!
Най- много някой да се втурне да спаси от задушаване въображаемото такова.

# 54
  • Мнения: 10 124
А, тя като се наведе, много ще се види има ли бебе, няма ли!
 
В тоя случай могат да я гледат и от двете страни - и отзад и отпред.

# 55
  • Мнения: 2 099
Аз лично завидях на втората.Такива обеми при мен могат да се видят само на задника.

# 56
  • на кого му пука
  • Мнения: 923
Показаното офис облекло на предната страница е супер за всяка възраст при наличие естествено и на фигура.

По повод прилепналите поли честно казано ги предпочитам пред този тип модели ,с които магазините в  нашия град са заляни.



Не че сами по себе си не са сладки,но аз като жена на 41 мразя да виждам наборки облечени в тях.Все едно са съблекли някоя ученичка за да се напъхат в роклята и .Много инфантилно.

И не,не съм глиган в анцуг.Не завиждам.

# 57
  • Мнения: 4 841
Нямам представа за критериите, по които авторката на темата определя кои танци са бурни, и кое облекло - неприемливо.

Затова ще дам пример с няколко публични личности, които като цяло се обличат добре СПОРЕД МЕН. Казвам като цяло, защото сигурно и те имат своите "модни престъпления", но на мен ми оставят добро общо впечатление. Нарочно съм подбрала жени със средностатистически фигури,  а не някакви драстични крайности като Юлияна Дончева и Искра Фидосова.

Добре облечени: Цецка Цачева, Корнелия Нинова, Лиляна Павлова, Кристалина Георгиева, Меглена Кунева.

Недобре облечени: Мая Манолова (твърде провинциална прическа с УбемчИ, странни цветови решения), Йорданка Фандъкова (твърде къси поли, твърде разкопчани копчета дори и на най-строгата риза), Татяна Дончева (много странни цветови решения и комбинации).

# 58
  • Мнения: X
Ма те не вървят ли заедно при музата на автора на темата?
Аз, поне, така си помислих.
Втората, ако се разходи в някой МОЛ и приседне на една пейка, дали ще я изгонят?
Не можах да намеря някоя, която хем да е на 40, хем да е с добро тяло, хем да е бизнес дама, хем да се е разголила от кръста нагоре и от кръста надолу. А не знам как да сглобя колаж.
Но като моята колежка втора не видОх  Laughing Неповторим й е стилът!

# 59
  • Мнения: 24 467
Аз лично завидях на втората.Такива обеми при мен могат да се видят само на задника.

Абе лично аз предпочитам да ги нямам никъде, а само да зяпам...
И да подвиквам "ашконсул" и "евалла".
Не обичам обеми на свой гръб, затова. Пък на чужд... нали е ясно.

buttinsky, не е задължително да е "бизнесдама", важно е просто да работи в офисче.
А бърже стигнахме до космите днес с тази колежка.  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт