Раждане в Стара Загора

  • 2 743
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 8
Здравейте на всички,
Нова съм в групата и ще ви бъда много благодарна ако можете да ми помогнете.
Живея в чужбина и съм бременна в 29 седмица. В Понеделник се прибирам в България защото искам да родя беба в Бг . Ще раждам живот и здраве в Стара Загора , но аз не съм от града ( приятелят ми е от там) и нямам никакви наблюдения към нито един гинеколог в града.По отзиви и мнения съм се насочила към Д-р Иван Иванов ( Иван Рилски) и Д-р Христов (Ниа Мед), но много бих искала да чуя и мнения на мамите от Стара Загора кого биха ми препоръчали и най вече в коя болница.Много съм объркана и уплашена,защото не познавам почти никой там и нямам никакви впечатления от нито един лекар в града.Благодаря ви много предварително и успех на всички бъдещи майки  Hug Hug Hug Simple Smile

# 1
  • Мнения: 843
Аз раждах в Ниамед при д-р Христов и съм с 2 ръце за него. Той ми следеше и бременността.
Страхотен човек и професионалист.

# 2
  • Мнения: 1 196
Аз също съм за Ниа Мед - раждах при д-р Салджийска там. Голям професионалист е - следи рискови бременности, много е внимателна и когато да и се обадиш за нещо - няма проблем.

# 3
  • Мнения: 120
Твърдо Ив.Иванов.Следи ми бременността-ин витро.Всички съм ги обиколила-имам широки наблюдения и бих казала,благодарение на ''опита'' високи изисквания.

# 4
  • на село
  • Мнения: 287
И аз се следя при Иванов и в този смисъл искам да получа скорошни отзиви за секцио в Иван Рилски.Повечето отзиви са по стари и не са много добри за упойките и акушерките.

# 5
  • Мнения: 8
Преди няколко дни бях на преглед при Иванов и се държа доста студено и не ми обясни почти нищо,останах доста тъжна след прегледа и очакванията ми за него не се потвърдиха за съжаление.Може да не е бил на кеф ли и аз не знам , но останах доста разочарована ,а отидох с доста големи надежди при него Sad

# 6
  • Мнения: 1 196
Иванов е малко чешит.... Аз затова се отказах от него - не говори, думите с ченгел трябва да ги вадиш, иначе е добър специалист,но е много студен.
Съветвам те да отидеш при Христов в Ниа МЕд, той много обяснява и е много положителен човек, а и е също добър специалист Peace Болницата е на много високо ниво, и екипа му е страхотен.

# 7
  • Мнения: 8
Благодаря ти за инфото,ще отида при него най-вероятно.  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт