90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани-тема 299

  • 28 730
  • 739
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 858
Менианте благодаря за темата
И   аз да се запиша на първа страница  -  тази сутрин видях че не съм на първата страница  Joy
Мими   отивай със  самочувствие

Последна редакция: пт, 01 май 2015, 09:51 от Ади-99

# 16
  • У дома
  • Мнения: 4 203
  bouquet Благодаря за темата, записвам се още от начало, и сега може да извадите точилките, преди 5мин се "налапах" със сладолед Embarassed Влизам за душ и лягам, за утре съм си взела салата с булгур, това ще ям, в кутия е става и за навън.
Кой се вълнува от Детокса ми hahaha 3 дена е , започваме сутринта в събота, на гладно с английска сол и хладка вода, смесват се определено количество портокали, грейпфрути и лимони, и фреша се пие цял ден, естествено и вода, ТРИ дена е, незнам за 14-15 дена, ако карам на фреш, сигурно ще колабирам Rolling Eyes
Хайде оттеглям се, и без това се "омазах" преди лягане, тъкмо днес се зарадвах,че тумбака и краката са се стегнали и хоп сладолед Embarassed, отдавам го на МЦ(май само аз така си мисля, пуста лакомия ще ме затрие)
Гатака, още стискаме палци всички, мини кажи какво стана Hug Чакаме хубавите новини Hug

# 17
  • Мнения: 787
menyanthe Благодаря за новата темичка!   bouquet
mims11 Така е, защото като качвам грамчета си трая, а като сваля - се обаждам...  hahaha Най-важното за мен сега е, че се мотая между 54.7 и 56.7 кг - все около теглото, с което завърших 90ДД преди близо 1 месец.

Моето меню днес стана така:
З Три малки кивита
О Супа лапад с 1 кофичка кисело мляко, салата домати и краставици с малко синьо сирене
В Хлебче с маслини, салата айсберг с репички, краставица и домат и РЧШ (дали трябваше, като съм в почивка  newsm78)

Утре ще закуся банани, че ме чака дълъг ден пътуване, пък останалото ще нагаждам в движение. Мисля я и аз gattaca, дано скоро ни каже вести.

Пожелавам на всички приятни и весели почивни дни!

# 18
  • Русе
  • Мнения: 4 774
Менианте,   bouquet за темата.
Курдов, досеа се смях  hahaha но дано те отпусне и заспиш лесно.
Гатака не се обади и азсе притеснявам, дао всичко е наред Praynig
РадостнаИ, Курдов, дано са ви по-добре мъниците.
Лека нощ на всички  Hug Ирка - на теб хубав ден   bouquet Hug

# 19
  • Калифорния, САЩ
  • Мнения: 5 747
      


   Одеве постнах кафето, че не бях сигурна дали ще успея пак да вляза навреме. Така...

   Стискам палци на ГАТАКА, дано всичко да е наред!  fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed


   Кафенцето днес е в компанията на малко сладкиши, защото имам двоен повод да почерпя - 47-мата годишнина от красивия съвместен път на моите родители и 8-мата годишнина от моето "пристигане в Америка"  Wink. Който е на въглехидратен ден днес да си хапне, а който не е - да си запази за по-нататък.  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
      Отивам да попрочета малко, дано малчо (който в момента си пее "Зайченцето бяло"   Laughing Laughing Laughing) ме остави за десетина минутки.

Последна редакция: пт, 01 май 2015, 02:20 от ir74

# 20
  • Варна
  • Мнения: 96
Здравейте, Банда!
Сега се прибирам от работа, изморено ми е доста и гладно. Удържах днес плодовия: портокал, 100гр сурови бадеми за целия ден, шепа сушени сливи и толкова сушени банани, 2 кивита, 1 круша май това беше  Rolling Eyes както и много вода и зелен чай. Да питам пак, преди да съм сбъркала нещо: белтъци не се смесват на едно ядене или за деня изобщо?
Утре мисля да е месо или пилешко филе или свинско ( каквото извади ръката от камерата) със салата и гъби на тиган.
Връщам назад да ви чета. Лека нощ от мен  smile3524

# 21
  • София
  • Мнения: 714
Манианте за темата   bouquet
Ирка за кафето   bouquet
Признавам не съм чела края на предишната тема, защото само меря парковете с децата.
Отложих водния с една четворка, за да ми съвпадне с лунния ден.  smile3508
Днес : З- ябълка
О- пържола с домати и краставици
В- пилешко със салатка асорти
Утре: З- ябълка
О- леща блеща с доматче и филийка вита
В- царевица със салатка асорти
Да се похваля - вече правя по 40 коремни преси и коремчето доста се прибра.
Но според ММ трябва да наблягам и на други упражнения.  Shocked
И как като трябва да гледам малката да готвя, да чистя, да уча с каката, да перя, глада, и да съм усмихната и с прическа! С каката пада голямо учене, защото ходи на разни турнири по математика, а освен това посещава и курс по английски, където се справя прекрасно. Учи с по- големи от нея деца с една, две години, но е най- добрата. Учудващо, защото ние с ММ сме повече технически ориентирани, на нея много и се отдава.
Сутринта отново измерих най- ниско тегло 60,550кг.
Чакам да видя 5  smile3508 smile3508 smile3508

# 22
  • Мнения: 2 856
Да се запиша и аз в темата   bouquet Засега задържам теглото, но не бързам  Grinning Grinning Предполагам, че на сантиметри съм намалила, защото дънките ми са малко по-широки.  Grinning

Лунно момиче детокса с кои плодове и зеленчуци е най-препоръчителен да се направи? Много обичам ябълки, бих пробвала да го направя поне за седмица   bouquet

# 23
  • Targovishte
  • Мнения: 5 262
Добро утро, банда   bouquet

ЧЕСТИТ ПРАЗНИК!!!   bouquet  bouquet  bouquet

ИРКА  Hug Hug Честити да са ти годишнините. Да са ти живи и здрави родителитеу все така да се обичат и уважават и да те подкрепят. Кафето го оставям на дамите, а едно сладко си запазвам за утре вечер. Две щипвания от мен за "Зайченцето бяло"  Hug

Тази сутрин Кантарев ме зарадва - минус 1,3 кг, много съм щастлив

Менюто за днес - З - ябълка, О и В - ориз на фурна, а за салата - задушени зеленчуци от миксовете от Лидъл

Днес съм на работа и на двете места, на пълен работен ден. Следобяд трябва да открадна два часа от 13 до 15 ч - трябва да гледам малката, а пък съм обещал ако не се чеше да ходим на юките (люлките, но тя не може да казва Л), дано да е хубаво времето и дано шефа да е в настроение  Praynig

Желая на всички много слънчев и усмихнат почивен ден   bouquet Hug  bouquet

# 24
  • Мнения: 159
Здравейте. Честит празник и от мен!
Аз малко нахално ще подходя, но никой не ми отговори за шоколада? Дали е ОК, черен шоколад, но овкусен с мента, кафе....?

# 25
  • София
  • Мнения: 2 817

geryger, включи го в домакинската работа тогава.  Wink Нека и той да прави нещо вкъщи.

perfinni,  някой по-назад в предишната тема беше казал, че може. Не помня кой, обаче.

# 26
  • Мнения: 1 517
Добро утро.
Извинете ме че не се погрижим за новата тема. Вчера ми беше много тежък и нервен ден, а вечерта за капак нямах интернет (освен мобилен)
Благодаря за темата Hug
Хубава сутрин на всички и нека си починем малко Praynig
п.с. от утре някой да не стартира (освен мен де Crazy)Ще боря 2 -3 кг-ма Rolling Eyes

# 27
  • София
  • Мнения: 2 799
Добро утро   bouquet

menyanthe, благодаря за новата тема   bouquet

Ирка  Hug, честит ти двоен юбилей  Grinning - да са живи и здрави мама и татко, още дълго време да са заедно - здрави и щасливи   bouquet

Курдов  Hug - браво за минуса и успех днес! Пак ще тичаш насам, натам ...

Моят кантар в последните дни ми е приятел - отново минус 0.500 кг. и отново най-ниско тегло - 56,000 кг. Няма как да не съм доволна  newsm68

Днес вече мога да си оцветя менюто, ама не знам какво ще е  Mr. Green - ще закуся с една ябълка ... а после ще видя.

Мааалко по-късно ще се включа с отчет, защото см. ми е в стаята на Николче, пък тя още спи ... и ще пиша пак - вече с отчет  Wink

За сега ви пожелавам лек и спокоен ден   bouquet

# 28
  • София
  • Мнения: 2 817
ninnann, супер резултат!   bouquet Браво!

# 29
  • Мнения: 533
Добро утро прекрасни ...
Май няма да се разберем с тази втора врътка..., но поне целта ми от 65 кг е стабилна! Варирам 1 килце на долу, но не и нагоре Wink
Лещичката вчера ми дойде прекрасно на WC-то хихихи
Днес:
З: ябълка
О: италиянски хляб черен от Кауфланд, лютеница и краставици
В: 1/2 любимата тортичка на ММ (с боровинки, прилича на пастичко) и един сладолед с карамел + ред чер шок
Ще обикаляме днес за дрехи за сватбата...
Утре плодов чак доооо 19.00 часа, после смесване. Грешка е, но съм на важна сватба!!!
Лек ден!

Общи условия

Активация на акаунт